Filtrare institutii
Primaria Comunei Astileu

Primaria Comunei Avram Iancu

A.J.P.S. TIMIS

A.J.P.S.-Caras Severin

A.N. APELE ROMANE EXPLOATAREA COMPLEXA STANCA-COSTESTI

A.N.R.S. UNITATEA TERITORILAL 355

A.N.S.R FILIALA SURZILOR SATU MARE

A.P.I.A-CENTRUL JUDETEAN IALOMITA

A.R.A.C.I.S.

AASPS Alexandria

ACADEMIA ROMANA - FILIALA TIMISOARA

Academia de Muzica "Gheorghe Dima"

Academia de Politie "Alexandru Ioan Cuza"

Academia de Stiinte Agricole si Silvice

ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI

ACADEMIA OAMENILOR DE STIINTA DIN ROMANIA

ACADEMIA TEHNICA MILITARA

Administrația Parcului Național Retezat

ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA

Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita

Administratia Bazinala de Apa Dobrogea-Litoral

ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU CRAIOVA

ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA OLT

Administratia Bazinala de Apa Prut-Barlad

ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA

Administratia Domeniului Public Pitesti

Administratia Domeniului Public Satu Mare

Administratia Domeniului Public Sector 1

Administratia Domeniului Public Sector 2

Administratia Domeniului Public si Privat Ploiesti

Administratia finantelor publice a comunei Deda

Administratia finantelor publice a minicipiului Reghin

Administratia finantelor publice a minicipiului Sighisoara

Administratia finantelor publice a minicipiului Tirnaveni

Administratia Finantelor Publice a Municipiului Aiud

Administratia Finantelor Publice a Municipiului Alba Iulia

Administratia Finantelor Publice a Municipiului Blaj

Administratia Finantelor Publice a municipiului Carei

Administratia Finantelor Publice a municipiului Satu Mare

Administratia Finantelor Publice a Municipiului Sebes

Administratia finantelor publice a municipiului Tirgu Mures

Administratia Finantelor Publice a Orasului Abrud

Administratia Finantelor Publice a Orasului Baia de Aries

Administratia Finantelor Publice a Orasului Cimpeni

Administratia Finantelor Publice a Orasului Cugir

Administratia finantelor publice a orasului Iernut

Administratia finantelor publice a orasului Ludus

Administratia Finantelor Publice a orasului Negresti Oas

Administratia Finantelor Publice a Orasului Ocna Mures

Administratia finantelor publice a orasului Sarmasu

Administratia finantelor publice a orasului Sovata

Administratia Finantelor Publice a orasului Tasnad

Administratia Finantelor Publice a Orasului Teius

Administratia Finantelor Publice a Orasului Zlatna

Administratia Finantelor Publice din Comuna Valea Vinului

Administratia Finantelor Publice pentru Contribuabili Mijlocii Satu Mare

Administratia Fondului Imobiliar

Administratia Fondului Imobiliar al Unitatilor Sanitare Publice - Sector 1

Administratia Fondului pentru Mediu

ADMINISTRAŢIA IMOBILIARĂ ORADEA

Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi

Administratia Lacuri, Parcuri si Agrement Bucuresti

ADMINISTRATIA MONUMENTELOR SI PATRIMONIULUI TURISTIC

Administraţia Naţinală a Rezervelor de Stat - U.T. 425

Administratia Nationala a Imbunataririlor Funciare-Sucursala Teritoriala Dunare-Olt

Administratia Nationala a Imbunataririlor Funciare-Sucursala Teritoriala Dunare-Olt-Unitatea de Administrare Dolj

Administratia Nationala a Imbunatatiri Funciare ,Sucursala Dunare Olt, Unitatea de Administrare Olt

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala Teritoriala Moldova de Sud - UA Galati Nord

Administraţia Naţională a Îmbunătăţirilor Funciare - Sucursala Mureş Olt Superior UA Mureş

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala Mures-Olt Superior

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala teritoriala Arges-Buzau

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala teritoriala Arges-Buzau - Unitatea de Administrare Arges

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala teritoriala Arges-Buzau - Unitatea de Administrare Buzau

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala teritoriala Arges-Buzau - Unitatea de Administrare Dâmbovita

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala teritoriala Arges-Buzau - Unitatea de Administrare Prahova

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala Teritoriala Arges-Ialomita-Siret

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala Teritoriala Arges-Ialomita-Siret UA Braila Nord

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala Teritoriala Arges-Ialomita-Siret UA Braila Sud

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala Teritoriala Arges-Ialomita-Siret UA Calarasi

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala Teritoriala Arges-Ialomita-Siret UA Ialomita

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala Teritoriala Arges-Ialomita-Siret UA IMB

Administraţia Naţională a Îmbunătăţirilor Funciare - Sucursala teritorială Dunăre Olt - UA Gorj

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala teritoriala Dunare-Olt UA Valcea

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala Teritoriala Moldova de Nord - UA Botosani

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala Teritoriala Moldova de Nord - UA Iasi

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala Teritoriala Moldova de Nord - UA Neamt

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala Teritoriala Moldova de Nord - UA Suceava

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala Teritoriala Moldova de Sud

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala Teritoriala Moldova de Sud - UA Bacau

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala Teritoriala Moldova de Sud - UA Galati Sud

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala Teritoriala Moldova de Sud - UA Vaslui

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala Teritoriala Moldova de Sud - UA Vrancea

Administraţia Naţională a Îmbunătăţirilor Funciare - Sucursala teritorială Mureş Olt Mijlociu UA Hunedoara

Administraţia Naţională a Îmbunătăţirilor Funciare - Sucursala teritorială Mureş-Olt Mijlociu UA Alba

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala Teritoriala Mures-Olt Mijlociu UA Sibiu

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala teritoriala Mures-Olt Superior UA Harghita

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala Teritoriala Olt-Arges

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala teritoriala Olt-Arges - UA Giurgiu Est

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala teritoriala Olt-Arges - UA Giurgiu Vest

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala teritoriala Olt-Arges - UA Ilfov

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala teritoriala Olt-Arges - UA Teleorman

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala teritoriala Somes Cris

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala teritoriala Somes Cris UA Bihor

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala teritoriala Somes Cris UA Carei

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala teritoriala Somes Cris UA Satu Mare

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala teritoriala Timis - Mures Inferior, Unitatea de Administrare Bega Nord

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala Teritoriala Timis Mures Inferior

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala teritoriala Timis Mures Inferior UA Caras-Severin

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala teritoriala Tisa Somes UA Maramures

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare - Sucursala Timis Mures Inferior Unitatea de Administrare Bega Sud

Administraţia Naţională a Îmbunătăţirilor Funciare RA

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare RA Sucursala Dobrogea

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare RA Sucursala Dobrogea,Unitatea de Administrare Tulcea

Administraţia Naţională a Îmbunătăţirilor Funciare- Sucursala Teritorială Mureş-Olt Mijlociu Alba Iulia

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare Sucursala Teritoriala Timis Mures Inferior Unitate de Administrare Arad

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare -Sucursala Teritoriala Tisa-Somes

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare -Sucursala Teritoriala Tisa-Somes UA Bistrita-Nasaud

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare -Sucursala Teritoriala Tisa-Somes UA Cluj

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare -Sucursala Teritoriala Tisa-Somes UA Salaj

Administratia Nationala a Imbunatatirilor Funciare-Sucursala teritoriala Dunare-Olt,UA Mehedinti

Administratia Nationala a Penitenciarelor

administratia nationala a rezervelor de stat

Administratia Nationala a Rezervelor de Stat - Aparat Central

Administratia Nationala a Rezervelor de Stat - Unitatea Teritoriala 235

ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT - UNITATEA TERITORIALA 310

Administratia Nationala a Rezervelor de Stat - Unitatea Teritoriala 335

Administratia nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 515 Bucuresti

ADMINISTRAŢIA NAŢIONALĂ A REZERVELOR DE STAT ŞI PROBLEME SPECIALE UNITATEA TERITORIALĂ 240

Administratia Nationala a Rezervelor de Stat şi Probleme Speciale-U.T.345

ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT UNITATEA TERITORIALA SI PROBLEME SPECIALE 135

Administratia Nationala a Rezervelor de Stat -Unitatea Teritoriala 140

ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT UNITATEA TERITORIALĂ 315

ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT UNITATEA TERITORIALA 330

ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT UNITATEA TERITORIALA 350

Administratia Nationala a Rezervelor de Stat Unitatea Teritoriala 430

Administraţia Naţională a Rezervelor de Stat-Unitatea Teritorială 320

ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT-UNITATEA TERITORIALA 325

Administraţia Naţională a Rrezervelor de Stat - Unitatea Teritorială 145

Administratia Nationala APELE ROMANE

Administratia Nationala Apele Romane Directia Apelor Buzau-Ialomita S.G.A.Prahova

Administratia Nationala Apele Romane Directia Apelor Mures

Administratia Nationala de Meteorologie

Administratia Palatului Culturii

Administratia Parcului Memorial "Constantin Stere"

Administratia Parcului Natural Balta Mica a Brailei R.A

Administratia pentru Supravegherea Cainilor fara Stapan

Administratia Pietelor Medias

ADMINISTRATIA PIETELOR SECTOR 3

Administratia Pietelor sector 5

Administratia Pietelor Sector 6

Administratia Pietelor Tirgu Mures

Administratia Porturilor Maritime SA Constanta

ADMINISTRATIA PREZIDENTIALA

Administratia Rezervatiei Biosferei Delta Dunarii

Administratia Serviciilor Sociale Comunitare

Administratia Sistemului National Antigrindina si de Crestere a Precipitatiilor

Administraţia Socială Comunitară Oradea

Administraţiei Naţionale a Rezervelor de Stat U.T.95

Aeroclubul Romaniei

Aeroportul International Bucuresti Baneasa

AFP Contribuabili Mijlocii Bistrita-Nasaud

AFPC Ilva-Mică

AFPC Lechinţa

AFPC Prundu-Bârgăului

AFPC URIU

AFPM Bistriţa

AFPO BECLEAN

AFPO Năsăud

AFPO Sângeorz-Băi

Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale Arad

AGENTIA DE CERCETARE PENTRU TEHNICA SI TEHNOLOGII MILITARE

Agentia de Compensare pentru Achizitii de Tehnica Speciala

AGENTIA DE DEZVOLTARE ECONOMICO SOCIALA A JUDETULUI HUNEDOARA

Agentia de Dezvoltare Judeteana Harghita

Agentia de Dezvoltare Locala Bacau

AGENŢIA DE PLĂŢI PENTRU DEZVOLTARE RURALĂ ŞI PESCUIT

Agentia de Plati pt Interventie in Agricultura Braila

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura - Centrul Judetean Suceava

Agenţia de Plati si Interventie in Agricultura Brasov

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura

Agenţia de Plăţi şi Intervenţie pentru Agricultură Centrul Judeţean Vâlcea

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura - Centrul Judetean Buzau

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura - Centrul Judetean Cluj

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura - Centrul Judetean Dambovita

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura - Centrul Judetean Gorj

Agenţia de Plăţi şi Intervenţie pentru Agricultură - Centrul Judeţean Harghita

Agentia de plati si interventie pentru agricultura - Centrul judetean Prahova

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura - Centrul Judetean Vaslui

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura - Sucursala Neamt

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Bistrita Nasaud

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Botosani

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centrul Judetean Alba

AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN ARGES

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centrul Judetean Bacau

AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN CONSTANTA

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centrul Judetean Covasna

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura -Centrul Judetean Dolj

AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN GALATI

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centrul Judetean Iasi

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centrul Judetean Maramures

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centrul Judetean Mehedinti

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centrul Judetean Satu Mare

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centrul Judetean Teleorman

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura- Centrul Judetean Tulcea

AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEN BRASOV

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centrul Municipiului Bucuresti

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Consiliul Judetean Salaj

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Sibiu

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Timis

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura VRANCEA

AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA, CENTRUL JUDETEAN ARAD

Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura-Centrul Judetean Giurgiu

Agentia de Plati si Interventii pt. Agricultura Centrul Jud. Mures

Agentia de Plati si Intreventii pentru Agricultura Centrul Judetean Calarasi

Agentia de Prestatii Judetene Tulcea

Agentia de Sanatate Publica a Ministerului Transporturilor si Infrastructurii

Agentia Domeniilor Statului

Agentia Judetean Pentru Prestatii Sociale Prahova

Agentia Judeteana de Ocupare a Fortei de Munca Tulcea

Agentia Judeteana de Prestatii Sociale Covasna

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Maramures

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Alba

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Arad

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Arges

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Bacau

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Bihor

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Bistrita-Nasaud

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Botosani

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Braila

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Brasov

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Buzau

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Calarasi

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Caras-Severin

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Cluj

Agentia Judeteana Pentru Ocuparea Fortei de Munca Constanta

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Covasna

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Dambovita

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Dolj

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Galati

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Giurgiu

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Harghita

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Hunedoara

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Ialomita

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Iasi

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Ilfov

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Mehedinti

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Mures

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Neamt

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Olt

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Prahova

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Salaj

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Satu Mare

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Sibiu

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Suceava

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Teleorman

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Timis

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Valcea

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Vaslui

AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA HUNEDOARA

Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Satu Mare

Agentia Judeteana pentru Presatii Sociale Mehedinti

AGENTIA JUDETEANA PENTRU PRESTATII SOCIALE ARGES

AGENTIA JUDETEANA PENTRU PRESTATII SOCIALE BIHOR

Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale Bistrita-Nasaud

Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale Botosani

Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale Braila

Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale Brasov

Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale Buzau

Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale Calarasi

AGENTIA JUDETEANA PENTRU PRESTATII SOCIALE CLUJ

Agentia Judeteana Pentru Prestatii Sociale Constanta

Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale Dambovita

Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale Dolj

Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale Galati

Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale Giurgiu

Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale Gorj

Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale Harghita

Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale Ialomita

Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale Iasi

Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale Ilfov

Agenţia Judeţeană pentru Prestaţii Sociale Maramureş

Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale Mures

Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale Neamt

Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale Olt

Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale Salaj

Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale Sibiu

AGENTIA JUDETEANA PENTRU PRESTATII SOCIALE SUCEAVA

Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale Teleorman

Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale Vaslui

Agentia Judeteana pentru Prestatii Sociale Vrancea

Agentia Judeteana Prestatii Sociale Brasov

AGENTIA JUDETEANA pt. PRESTATII SOCIALE BACAU

Agentia Locala pentru Eficienta Energetica si Mediu Vaslui

Agenţia Managerială de Cercetare Stiinţifică, Inovare şi Transfer Tehnologic – POLITEHNICA

Agentia Municipala pentru Ocuparea Fortei de Munca Bucuresti

Agentia Nationala Anti-Doping

Agentia Nationala Apele Romane D.A. Buzau Ialomita SGA Calarasi

AGENTIA NATIONALA DE ADMINISTRARE FISCALA

Agentia Nationala de Cadastru si Publicitate Imobiliara

Agentia Nationala de Integritate

Agentia Nationala pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie "Prof. dr. G.K. Constantinescu"

Agentia Nationala pentru Egalitate de Sanse intre Femei si Barbati

Agentia Nationala pentru Intreprinderi Mici si Mijlocii si Cooperatie

Agentia Nationala pentru Întreprinderi Mici si Mijlocii si Cooperatie - Oficiul Teritorial Brasov

Agentia Nationala pentru Locuinte

Agentia Nationala pentru Ocuparea Fortei de Munca

Agenţia Naţională pentru Prestaţii Sociale

Agentia Nationala pentru Protectia Familiei

Agentia Nationala pentru Protectia Mediului

AGENTIA NATIONALA PENTRU ROMI

AGENTIA NUCLEARA

Agentia pentru Agenda Digitala a Romaniei

AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA NORD-EST

Agentia Pentru Dezvoltare Regionala Sud Muntenia

Agentia pentru Dezvoltare Regionala Sud-Vest Oltenia

Agenţia pentru Implementarea Proiectelor şi Programelor pentru Întreprinderi Mici şi Mijlocii

Agentia pentru Ocupare Fortelor de Munca Vrancea

Agentia pentru Plati si Inspectie Sociala a Municipiului Bucuresti

Agentia pentru Plati si Interventie pentru Agricultura CJ Olt

Agentia pentru Prestatii Sociale Valcea

Agentia pentru Protectia Mediului Valcea

Agentia Pentru Protectia Mediului

Agenţia pentru Protecţia Mediului Arad

Agentia pentru Protectia Mediului Arges

Agentia pentru Protectia Mediului Bacau

Agenţia pentru Protecţia Mediului Bihor

Agentia pentru Protectia Mediului Bistrita Nasaud

Agentia pentru Protectia Mediului Botosani

Agentia pentru Protectia Mediului Braila

Agentia pentru Protectia Mediului Brasov

Agenţia pentru Protecţia Mediului Bucureşti

AGENŢIA PENTRU PROTECŢIA MEDIULUI BUZĂU

Agentia pentru Protectia Mediului Calarasi

Agentia pentru Protectia Mediului Caras-Severin

Agentia pentru Protectia Mediului Constanta

Agentia pentru Protectia Mediului Covasna

Agentia pentru Protectia Mediului Dâmbovita

Agenţia pentru Protecţia Mediului Dolj

Agentia pentru Protectia Mediului Galati

Agentia pentru Protectia Mediului Giurgiu

Agentia pentru Protectia Mediului Gorj

Agentia pentru Protectia Mediului Harghita

Agentia pentru Protectia Mediului Hunedoara

Agentia pentru Protectia Mediului Ialomita

Agentia pentru Protectia Mediului Iasi

Agentia pentru Protectia Mediului Ilfov

Agentia pentru Protectia Mediului Maramures

Agentia pentru Protectia Mediului Mehedinti

Agentia pentru Protectia Mediului Mures

Agenţia pentru Protecţia Mediului Neamţ

Agentia pentru Protectia Mediului Olt

Agentia pentru Protectia Mediului Prahova

Agentia pentru Protectia Mediului Sălaj

Agenţia pentru Protecţia Mediului Satu Mare

Agentia pentru Protectia Mediului Sibiu

Agentia pentru Protectia Mediului Suceava

Agentia pentru Protectia Mediului Teleorman

Agentia pentru Protectia Mediului Timis

Agentia pentru Protectia Mediului Tulcea

Agentia pentru Protectia Mediului Vaslui

Agentia pentru Protectia Mediului Vrancea

Agentia pentru Strategii Guvernamentale

Agentia Regionala pentru Protectia Mediului Bacau

Agentia Regionala pentru Protectia Mediului Bucuresti

Agentia Regionala pentru Protectia Mediului Cluj-Napoca

Agentia Regionala pentru Protectia Mediului Craiova

Agentia Regionala pentru Protectia Mediului Galati

AGENTIA REGIONALA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI PITESTI

Agentia Regionala pentru Protectia Mediului Sibiu

Agentia Regionala pentru Protectia Mediului Timisoara

Agentia Romana pentru Conservarea Energiei

Agentia Romana pentru Dezvoltarea Durabila a Zonelor Industriale

Agentia Romana pentru Investitii Straine

AGENTIA SPATIALA ROMANA

AJOFM Gorj

Ambasada Venezuelei

ANIF RA ST MURES OLT SUPERIOR UA COVASNA

ANIF RA Sucursala Teritoriala Moldova de Nord

ANPCDEFP

ANRS - Unitatea Teritoriala 150

ANRS UT 265

ANRSPS- UT 260

Ansamblul "BUSUIOCUL"

Ansamblul Artistic Profesionist "Muresul"

Ansamblul Artistic Profesionist Doina Gorjului

ANSAMBLUL DE DANSURI HAROMSZEK

Ansamblul Folcloric Maria Tanase

Ansamblul Naţional Secuiesc Harghita

Ansamblul Profesionist Pentru Promovarea Culturii Traditionale "Doina Oltului"

Apa Canal 2000 S.A.

Apa Serv S.A. Bacau

APIA - CENTRUL JUDETEAN ILFOV

APIA BIHOR

APIA CARAS SEVERIN

APIA CJ HUNEDOARA

ARHIEPISCOPIA RAMNICULUI

Arhivele Naţionale - Direcţia Judeţeana Mureş

Arhivele Nationale - Serviciul Judetean Ilfov

Arhivele Nationale ale Romaniei

Arlechino

ASOC DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA CAMPIA TRANSILVANA

ASOCIATIA BARNABAS

ASOCIATIA CLUB SPORTIV DUNAREA GROPENI

Asociatia de dezvoltare intercomunitara Feleacu-Aiton-Tureni

Asociatia Evanghelistica si de Caritate Isus Speranta Romaniei

Asociatia Exclusiv

ASOCIATIA HOPE FOR THE CHILDREN INTERNATIONAL

ASOCIATIA JUDETEANA DE FOTBAL SALAJ

Autoritatea Naţională a Vămilor

Autoritatea Nationala de Reglementare in Domeniul Gazelor Naturale

Autoritatea Nationala de Reglementare pentru Servicii Comunitare de Utilitati Publice

Autoritatea Nationala pentru Administrare si Reglementare in Comunicatii

Autoritatea Naţională pentru Persoanele cu Handicap

Autoritatea Nationala pentru Protectia Consumatorilor

Autoritatea Naţională pentru Protecţia Drepturilor Copilului

Autoritatea Nationala pt Reglementarea si Monitorizarea Achizitiilor Publice

AUTORITATEA NATIONALA PT. CERCETARE STIINTIFICA

Autoritatea Nationala Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor

Autoritatea Navala Romana

Autoritatea Navala Romana-Directia Afaceri Europene si Relatii Internationale Bucuresti

Autoritatea Rutiera Romana - ARR

Baza de Aprovizionare,Gospodarire si Reparatii

Biblioteca Astra

Biblioteca Jud.Alexandru si Aristia Aman Craiova

BIBLIOTECA JUDETEANA "ALEXANDRU ODOBESCU" CALARASI

Biblioteca Judeţeană "Antim Ivireanul" Vâlcea

Biblioteca Judeţeană "C. Sturdza" Bacău

Biblioteca Judeteana "Dinicu Golescu" Arges

Biblioteca Judeteana "Duiliu Zamfirescu" Vrancea

Biblioteca Judeţeană "G.T.Kirileanu" Neamţ

Biblioteca Judeteana "Gh.Asachi" Iasi

Biblioteca Judeteana "I. H. Radulescu" Dambovita

Biblioteca Judeteana "I.A. Bassarabescu" Giurgiu

Biblioteca Judeteana "I.G. Bibicescu" Mehedinti

Biblioteca Judeţeană "Ioan N. Roman" Constanţa

Biblioteca Judeteana "Mihai Eminescu" Botosani

BIBLIOTECA JUDETEANA "NICOLAE MILESCU SPATARUL" VASLUI

Biblioteca Judeţeană "Octavian Goga" Cluj

Biblioteca Judeteana "Petre Dulfu"

Biblioteca Judeteana "V. Voiculescu" Buzau

Biblioteca Judeţeană „V.A. Urechia”

Biblioteca Judeteana Bistrita-Nasaud

Biblioteca Judeteana Bod Peter

Biblioteca Judeteana Mures

Biblioteca Judeteana NICOLAE IORGA

Biblioteca Judeteana Panait Istrati

Biblioteca Judetului Olt

BIBLIOTECA MUNICIPALA ADJUD

BIBLIOTECA MUNICIPALA PASCANI

Biblioteca Oraseneasca Panciu

Birou Vamal Olt

Biroul Roman de Metrologie Legala

BIROUL VAMAL BECHET

BIROUL VAMAL CALAFAT

BIROUL VAMAL CORABIA

Biroul Vamal de Interior Arges

Biroul Vamal de interior Teleorman

Biroul Vamal Dolj

Biroul vamal Odorheiu Secuiesc

Biroul Vamal Portile de Fier 2

Biroul vamal PORTILE DE FIER I

BIROUL VAMAL SIGHET

Biroul Vamal Stanca-Costesti

BIROUL VAMAL VALCEA

C F C SCOALA NR.13 BOTOSANI

C.A.R.A SALARIATILOR SERVICIULUI DE AMBULANTA

C.B. NR. 27 COLEGIUL TEHNIC ASTRA

C.B.28-Scoala generala nr 3

C.B.34 Scoala gen.19

C.E.B. G.P.N. NR. 1 BLAJ

C.E.B.NR.1 PETROSANI-GRADINITE

C.F. 25 Gradinita cu Program Prelungit Nr.16

C.F. Gradinita 39 "D.MINUNATA"

C.F. Gradinita nr 28

C.F. Scoala Gimnaziala Poiana

C.F.14 Gradinita NR.2

C.F.Scoala Gimnaziala nr.1 Cudalbi

C.F.Scoala Gimnaziala NR.2 BARCEA

C.J.A.M Vrancea

C.J.R.A.E GALATI

C.M.D.T.A. "ACADEMICIAN STEFAN MILCU"

C.S.N. PIATRA ARSA

C.S.U. Tirgu Mures

CAMERA AGRICOLA JUDETEANA TULCEA

CAMERA AGRICOLA A JUDETULUI GALATI

CAMERA AGRICOLA A JUDETULUI SIBIU

Camera Agricola a Judetului Timis

CAMERA AGRICOLA JUDETEANA BIHOR

Camera Agricolă Judeţeană Bistriţa-Năsăud

Camera Agricola Judeteana Botosani

Camera Agricola Judeteana Constanta

Camera Agricola Judeteana Covasna

Camera Agricola Judeteana Hunedoara

CAMERA AGRICOLA JUDETEANA IASI

Camera Agricola Judeteana Ilfov

Camera Agricola Judeteana Olt

Camera de Conturi Bistrita Nasaud

Camin Cultural Alecsandru Vlahuta

Camin pentru persoane varstnice

Camin pentru Persoane Varstnice "Lacu-Sarat"

Camin pentru Persoane Varstnice Resita

Caminul Cultural Voivodeni

Caminul pentru Persoane Varstnice- Bacau

Caminul pentru persoane varstnice Comlosu Mare

caminul pentru persoane varstnice constanta

CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE PERIS

CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE SIBIU

Caminul pentru Persoane Varstnice Stefan cel Mare si Sfant

Caminul pentru Persoane Varstnice Timisoara

Caminul pentru persoane varstnice vintila voda

Caminul Spital Sibiu

Cantina de Ajutor Social

Cantina de Ajutor Social Constanta

cantina de ajutor social dts

CANTINA DE AJUTOR SOCIAL PALAZU MARE

Cantina de Ajutor Social Vaslui

Cantina Municipiului Sibiu

Capitania Zonala Constanta

CAPITANIA ZONALA DROBETA TURNU SEVERIN

Capitania Zonala Galati

Capitania Zonala Giurgiu

Casa Agronomului Ialomita

CASA ASIGURARILOR DE SANATATE A MINISTERULUI TRANSPORTURILOR,CONSTRUCTIILOR SI TURISMULUI

Casa Carpului Didactic "I.Gh. Dumitraşcu"

CASA CARPULUI DIDACTIC VASLUI

CASA CORPULUI DIDACTIC "ALEXANDRU GAVRA" ARAD

CASA CORPULUI DIDACTIC "GEORGE TOFAN" SUCEAVA

Casa Corpului Didactic ,,Simion Mehedinţi", Vrancea

Casa Corpului Didactic Alba

CASA CORPULUI DIDACTIC ARGES

Casa Corpului Didactic Bihor

Casa Corpului Didactic Bistrita-Nasaud

Casa Corpului Didactic Botosani

Casa Corpului Didactic Braila

CASA CORPULUI DIDACTIC BRASOV

Casa Corpului Didactic Cluj

Casa Corpului Didactic Covasna

Casa Corpului Didactic Deva

CASA CORPULUI DIDACTIC DOLJ

Casa Corpului Didactic Giurgiu

CASA CORPULUI DIDACTIC Iasi

CASA CORPULUI DIDACTIC MEHEDINTI

Casa Corpului Didactic Mureş

Casa Corpului Didactic Prahova

CASA CORPULUI DIDACTIC SALAJ

Casa Corpului Didactic Satu Mare

CASA CORPULUI DIDACTIC SIBIU

Casa Corpului Didactic Teleorman

CASA CORPULUI DIDACTIC TULCEA

Casa de Asigurari de Sanatate

Casa de Asigurari de Sanatate a Judetului Braila

Casa de Asigurari de Sanatate a Judetului Brasov

Casa de Asigurari de Sanatate Arges

Casa de Asigurari de Sanatate Bihor Oradea

Casa de Asigurari de Sanatate Bistrita-Nasaud

Casa de Asigurari de Sanatate Botosani

Casa de Asigurari de Sanatate Calarasi

Casa de Asigurari de Sanatate Caras-Severin

Casa de Asigurari de Sanatate Cluj

Casa de Asigurari de Sanatate Covasna

Casa de Asigurari de Sanatate Dolj

Casa de Asigurari de Sanatate Galati

Casa de Asigurari de Sanatate Giurgiu

Casa de Asigurari de Sanatate Gorj

Casa de Asigurari de Sanatate Harghita

Casa de Asigurari de Sanatate Hunedoara

Casa de Asigurari de Sanatate Ilfov

Casa de Asigurari de Sanatate Judet Constanta

Casa de Asigurări de Sănătate Mures

Casa de Asigurari de Sanatate Olt

Casa de Asigurari de Sanatate Salaj

Casa de Asigurari de Sanatate Satu Mare

Casa de Asigurari de Sanatate Sibiu

Casa de Asigurari de Sanatate Suceava

Casa de Asigurari de Sanatate Teleorman

Casa de Asigurari de Sanatate Timis

Casa de Asigurari de Sanatate Tulcea

Casa de Asigurari de Sanatate Valcea

Casa de Asigurari de Sanatate Vrancea

Casa de cultura "Tudor Vornicu" Adjud

Casa de Cultura a Municipiului Sibiu

Casa de Cultura a Orasului Panciu

CASA DE CULTURA A SINDICATELOR

Casa de Cultură a Studenților Alba Iulia

Casa de Cultura a Studentilor

Casa de Cultura a Studentilor Brasov

Casa de Cultura a Studentilor Bucuresti

Casa de Cultura a Studentilor Craiova

Casa de Cultura a Studentilor din Timisoara

Casa de Cultura a Studentilor Galati

Casa de Cultura a Studentilor Iasi

Casa de Cultura a Studentilor SIBIU

Casa de Cultura a Studentilor Tg. Mures

Casa de Cultura Amza Pellea

CASA DE CULTURA MANGALIA

Casa de Cultura Municipala

CASA DE CULTURA STUDENTEASCA PETROSANI

Casa de Cultura Studenteasca Resita

Casa de Cultura"Traian Demetrescu"

Casa de Pensii a Municipiului Bucuresti

CASA DE PENSII SATU MARE

Casa de Sanatate Buzau

Casa judeteana de asigurari de sanatate Buzau

Casa Judeteana de Asigurari de Sanatate Ialomita

CASA JUDETEANA DE ASIGURARI DE SANATATE MEHEDINTI

Casa Judeteana de Pensii - Botosani

Casa Judeteana de Pensii Alba

CASA JUDETEANA DE PENSII ARGES

Casa Judeteana de Pensii Bacau

Casa Judeteana de Pensii Bihor

Casa Judeteana de Pensii Bistrita Nasaud

CASA JUDETEANA DE PENSII BRAILA

Casa Judeteana de Pensii Brasov

Casa Judeteana de Pensii Buzau

Casa Judeteana de Pensii Calarasi

Casa Judeteana de Pensii Caras Severin

CASA JUDETEANA DE PENSII CLUJ

Casa Judeteana de Pensii Constanta

Casa Judeteana de Pensii Covasna

Casa Judeteana de Pensii Dambovita

Casa Judeteana de Pensii Dolj

Casa Judeteana de Pensii Galati

Casa Judeteana de Pensii Giurgiu

Casa Judeteana de Pensii Harghita

Casa Judeteana de Pensii Hunedoara

Casa Judeteana de Pensii Ialomita

Casa Judeteana de Pensii Iasi

Casa Judeteana de Pensii Ilfov

Casa Judeteana de Pensii Maramures

Casa Judeteana de Pensii Mehedinti

Casa Judeteana de Pensii Mures

CASA JUDETEANA DE PENSII NEAMT

Casa Judeteana de Pensii Olt

Casa Judeteana de Pensii Prahova

Casa Judeteana de Pensii Salaj

Casa Judeteana de Pensii Sibiu

Casa Judeteana de Pensii Suceava

Casa Judeteana de Pensii Teleorman

Casa Judeteana de Pensii Timis

Casa Judeteana de Pensii Tulcea

Casa Judeteana de Pensii Valcea

CASA JUDETEANA DE PENSII VASLUI

Casa Judeteana de Pensii Vrancea

CASA MUNICIPALĂ DE CULTURĂ FĂGĂRAŞ

Casa Nationala de Asigurari de Sanatate

Casa Nationala de Pensii si Alte Drepturi de Asigurari Sociale

CB 1 COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA

CB 15 Colegiul Tehnic de C-Tii si Arhitectura

CB 21 Colegiul Tehnic Mircea Cristea Brasov

CB 22 LICEUL NICOLAE TITULESCU

CB 3 Liceul Andrei Muresanu Brasov

CB 35 SC GEN NR 31 BRASOV

CB 37 SC. GEN. NR13

CB 4 Liceul Teoretic C. Brancoveanu

CB 5 Liceul Andrei Muresanu

CB 6 COL NAT DR I MESOTA

CB 6 Colegiul National Unirea

CB nr.6 Scoala de Arte si Meserii

CB19Colegiul National De Informatica

CB2 SEMINAR TEOLOGIC ORTODOX "DUMITRU STANILOAE"

CB30-SC GEN NR 9 BV

CB46 LICEUL ARTE PLASTICE

cb8 liceul honterus

CBR Dr Ion Stoia

Centrala Electrica de Termoficare Brasov SA

Centru Bugetar Scoala Generala Augustin

Centru Bugetar Scoala Generala Teliu

Centru Cultural Sector 6

Centru de Integrare prin Terapie Ocupationala Ramnicu Sarat

Centru Financiar Scoala nr 11

Centru Scolar pentru Educatie Incluziva Senzoriala Oradea

CENTRU SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA TILEAGD

CENTRU SCOLAR PT EDUCATIE INCLUZIVA LACRIMA

Centrul Financiar Scoala Gimnaziala Nr.2 Namoloasa

Centrul Financiar Scoala Gimnaziala Oancea

CENTRUL BUGETAR 1 SCOALA GENERALA NR. 1 FAGARAS

Centrul Bugetar 13-Gr.Sc.Ind.Auto

Centrul Bugetar 31-Scoala Generala nr.27 Brasov

CENTRUL BUGETAR 40-SCOALA GENERALA NR. 25

Centrul Bugetar 44 Scoala Generala nr 6

Centrul Bugetar 5 - Liceul cu Program Sportiv

CENTRUL BUGETAR NR 32 - SCOALA GENERALA NR 11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF

CENTRUL BUGETAR NR 4 SCOALA GENERALA NR 11

CENTRUL BUGETAR NR,4 SCOALA GEN. NR.3 CODLEA

CENTRUL BUGETAR NR. 2 GRADINITE PITESTI

CENTRUL BUGETAR NR. 38 SCOALA GENERALA 30 BRASOV

CENTRUL BUGETAR NR.1 CODLEA

CENTRUL BUGETAR NR.1 PITESTI

Centrul Bugetar nr.2 Gradinita cu program prelungit nr.22

Centrul Bugetar nr.36 Scoala Generala nr.23

Centrul Bugetar nr.43 Scoala Generala nr.12 Brasov

CENTRUL BUGETAR PALATUL COPIILOR BRASOV

Centrul Bugetar Palatul Copiilor Craiova

centrul bugetar rasnov

Centrul Bugetar Rozavlea

Centrul Bugetar Scoala Generala nr 5 Sacele

CENTRUL BUGETAR SCOALA GENRALA GHIMBAV

Centrul Școlar Pentru Educație Incluzivă Dumbrăveni

Centrul Cultural "Dunarea de Jos"

Centrul Cultural Interetnic Transilvania

Centrul Cultural Judeţean Harghita

CENTRUL CULTURAL MUNICIPAL GEORGE COSBUC BISTRITA

Centrul Cultural Nichita Stanescu

CENTRUL CULTURAL UNESCO "IONEL PERLEA' - IALOMITA

Centrul Cultural Vranvea

CENTRUL CULTURAL"FLORICA CRISTOFOREANU" RIMNICU C RISTOFOREANU

Centrul de Afaceri Transfrontalier Danubius

Centrul de Asistenta medico-Sociala Bacesti Vaslui

Centrul de Asistenta Medico-Sociala Ladesti

Centrul de Asistenta Medico-Sociala Mogosesti, subordonat Consiliului Judetean Giurgiu

Centrul de asistenta paleativa "Sf. Maria"Braila

Centrul de Asistenta pentru Varstnici ,,Acoperamantul Maicii Domnului"

CENTRUL DE CERCETARI BIOLOGICE

Centrul de Cultura

Centrul de Cultură al Judetului Covasna

Centrul de Cultura si Arta ,,Constantin Brancusi''

Centrul de Cultura si Arta Timis

Centrul de Economia Industriei si Serviciilor

Centrul de Executie Bugetara ,,Octavian Goga’’

Centrul de Executie Bugetara Baia Sprie

Centrul de Execuţie Bugetară GGP 12 Alba Iulia

Centrul de Executie Bugetara nr.2 Deva

CENTRUL DE EXECUTIE BUGETARA SCOALA CU CLS.I-VIII. DR. IOAN MIHALY DE APSA

Centrul de Executie Bugetara Scoli generale Hunedoara

Centrul de executie bugetara Viseu de Sus

CENTRUL DE FORMARE INITIALA SI CONTINUA AL M.A.I. ORASTIE

CENTRUL DE INGRIJIRE DE ZI

Centrul de Ingrijire si Asistenta Bozieni

Centrul de Ingrijire si Asistenta Roman

Centrul de Locuinte si Sprijin pentru Tineret

CENTRUL DE PLANIFICARE URBANA SI METROPOLITANA BUCURESTI

Centrul de Pregatire pentru Personalul din Industrie

CENTRUL DE PROTECTIE A PLANTELOR BUCURESTI

Centrul de Recuperare și Reabilitare a Persoanelor cu Handicap Păstraveni, Neamț

Centrul de Reeducare Buzias

CENTRUL DE REEDUCARE GAESTI

CENTRUL DE REEDUCARE TIRGU-OCNA

Centrul de Sanatate Bratca

Centrul de Sanatate Miercurea Niraj

Centrul de Sanatate Parscov

Centrul de Sanatate Sovata

CENTRUL DE SANATATE SULINA

Centrul de Sanatate Teaca

Centrul de Sanatate Valea lui Mihai

CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA

Centrul de Transfuzie Sanguina Oradea

Centrul de Transfuzie Sanguina Ploiesti

Centrul de Zi "Maria"

Centrul Finanaciar Scoala Gimnazila Hanu Conachi

Centrul Financiar 17

Centrul Financiar 3 Gradinita 53

Centrul Financiar 36-Palatul Copiilor Galati

CENTRUL FINANCIAR GEORGE ENESCU

Centrul Financiar Gradinita Nr.7 "Palatul Fermecat" Tecuci

CENTRUL FINANCIAR GRADINITA NR.9 BOTOSANI

CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD

Centrul Financiar nr 26 Tecuci

Centrul Financiar Nr 8 Gradinita Nr 9 Sfantul Nicolae

Centrul Financiar nr. 32

Centrul Financiar NR.11

Centrul Financiar nr.13 Galati

Centrul Financiar nr.15 Galati

Centrul Financiar Nr.29 Galati

Centrul Financiar NR.33 Scoala Nr.11 Mihail Sadoveanu

Centrul Financiar Nr1 Scoala Nr.25"Petru Rares"

Centrul Financiar Radu Negru

Centrul Financiar Scoala Coordonatoare Munteni

Centrul Financiar Scoala cu cls I-VIII Icoana

Centrul Financiar Scoala cu cls. I-VIII Balteni

Centrul Financiar Scoala cu cls. I-VIII Corbu

Centrul financiar Scoala cu cls. I-VIII Priseaca

Centrul Financiar Scoala cu cls. I-VIII Valea Mare

Centrul Financiar Scoala de Arte si Meserii Tufeni

Centrul Financiar Scoala de Arte si Meserii, Grivita

Centrul Financiar Scoala Foltesti

Centrul Financiar Scoala Gimnaziala Balasesti

Centrul Financiar Scoala Gimnaziala FINTINELE

Centrul Financiar Scoala Gimnaziala Frumusita

Centrul Financiar Scoala Gimnaziala nr. 2 Independenta

Centrul Financiar Scoala Gimnaziala nr.1 Brahasesti

Centrul Financiar Scoala Gimnaziala Sendreni

Centrul financiar Scoala Gimnaziala"Gabriel Dragan"

Centrul Financiar Scoala Radesti

Centrul Financiar Scoala Suceveni

Centrul Financiar-Gradinita Nr.18 Botosani

CENTRUL JUDETEAN DE APARATURA MEDICALA IASI

Centrul Judetean de Cultura Prahova

CENTRUL JUDETEAN DE CULTURA SI ARTA BUZAU

Centrul Judetean DE RESURASE SI DE ASISTENTA EDUCATIONALA

CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA

Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala Arad

Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala Buzau

CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA DOLJ

Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala Harghita

Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala Prahova

Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala Suceava

CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA VALCEA

Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala Vrancea

CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASITENTA EDUCATIONALA BIHOR

Centrul Judetean de Resurse si de Asistenta Educationala

Centrul Judetean de Resurse si de Asistenta Educationala Botosani

Centrul Judetean de Resurse si de Asistenta Educationala Brasov

Centrul Judetean de Resurse si de Asistenta Educationala Gorj

Centrul Judetean de Resurse si de Asistenta Educationala Mehedinti

Centrul Judetean de Resurse si de Asistenta Educationala Olt

CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI DE ASISTENTA EDUCATIONALA TULCEA

CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE

Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale "Cindrelul Junii " Sibiu

Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Bacau

CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE BOTOSANI

Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Braila

Centrul Judetean Pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Constanta

CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE DOLJ

Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Giurgiu

Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Gorj

CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE HUNEDOARA

Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale si Cultural Olt

CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE VALCEA

Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Vrancea

CENTRUL JUDETEAN PT CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE

Centrul Judetean pt Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Mures

Centrul Medical Judetean Salaj

Centrul Medico Social Pechea

CENTRUL MEDICO-SOCIAL POPEŞTI

Centrul Multifuncțional al Consiliului Județean Harghita

Centrul National de Administrare a Bazelor de Date privind Evidenta Persoanelor

Centrul National de Formare si Perfectionare a Antrenorilor

Centrul National de Geodezie, Cartografie, Fotogrammetrie si Teledetectie

CENTRUL NATIONAL PENTRU INCERCAREA SI EXPERTIZAREA PRODUSELOR "LAREX"

Centrul National pentru Reducerea Riscului Seismic

Centrul National pentru Securitate la Incendiu si Protectie Civila

Centrul pentru Cultura si Arte "Carmen Saeculare" Neamt

Centrul Regional de Formare Continua pentru Administratia Publica Locala Craiova

Centrul Regional de Formare Profesionala a Adultilor Brasov

Centrul Regional de Formare Profesionala a Adultilor Calarasi

Centrul Regional de Formare Profesionala a Adultilor Cluj

Centrul Regional de Formare Profesionala a Adultilor Dolj

Centrul Regional de Formare Profesionala a Adultilor Mehedinti

Centrul Regional de Formare Profesionala a Adultilor Ramnicu Valcea

Centrul Regional de Formare Profesionala a Adultilor Teleorman

Centrul Regional de Formare Profesională a Adulţilor Tg. Mureş

Centrul Regional de Sanatate Publica Tg-Mures

Centrul Regional de Transfuzie Sanguina Tg. Mures

Centrul Roman pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale- CERONAV

Centrul Roman pentru Promovarea Comertului

CENTRUL SC PT ED INCLUZIVA SATU MARE

Centrul Scolar Arad

Centrul Scolar Beethoven

Centrul Scolar Campulung Moldovenesc

Centrul Scolar de Educatie Incluziva Nr.3,SAM Reghin

CENTRUL SCOLAR EXECUTIE BUGETARA RUPEA

CENTRUL SCOLAR PENTRU EDFUCATIE INCLUZIVA ARAD

Centrul Scolar pentru Educatia Incluziva "Primavara"

Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva

Centrul Scolar Pentru Educatie Incluziva Simleu Silvaniei

Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva "Albatros" Constanta

CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ "AURORA" REŞIŢA

Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva "Elena Doamna"

Centrul Scolar Pentru Educatie Incluziva "Speranta"

Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva Alexandria

Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva Bradet

Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva Brasov

Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva Buzau

Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva Cluj-Napoca

Centrul Scolar Pentru Educatie Incluziva Dumitru Ciumageanu

Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva Medias

Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva Mihalce

Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva nr 2

Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva Nr. 1 Bistrita

Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva nr. 2 Sibiu

Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva Nr.1 Sibiu

Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva Nr.1 Targu-Mures

Centrul Scolar Pentru Educatie Incluziva nr.2, Tg.Mures

CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA NR.3 ORADEA

Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva Sf. Andrei Gura Humorului

Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva Suceava

Centrul Şcolar pentru Educaţie Incluzivă Tg. Neamţ

Centrul Şcolar pentru Educaţie Incluzivă Turnu Roşu

Centrul Scolar petru Educatie Incluziva "Constantin Pufan"

Centrul Scolar ptr. Educatie incluziva Maicanesti

centrul scolar special

Centrul Social Constanta

CENTRUL TERITORIAL VETERINAR SECTOR 2

CF 24 Colegiul National CALISTRAT HOGAS

CF Scoala COORDONATOARE NR.2 CHIRAFTEI

CF Scoala Gimnaziala NR. 24 "SF. ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIIL" GALATI

CF Scoala Gimnnaziala "UNIREA" BRANISTEA

CF Scoala JORASTI

Cia OSLOBENI

CJPC COVASNA

CJPC DTA

CJPC Harghita

CJRAE- SALAJ

Club Sportiv Municipal Armatura Zalau

Club Sportiv Municipal Baia Mare

Club Sportiv Municipal Raraul

club sportiv scolar medias

Clubul Atletic Roman

Clubul Central de Sah

CLUBUL COPIILOR CEHU SILVANIEI

Clubul Copiilor Gura Humorului

CLUBUL COPIILOR JIBOU

CLUBUL COPIILOR ŞI ELEVILOR

CLUBUL COPIILOR SIMLEU SILVANIE

CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL ORADEA

CLUBUL SPORTIV BOTOSANI

Clubul Sportiv Ceahlaul

Clubul Sportiv Chimia Rm.Valcea

Clubul Sportiv Crisul Oradea

CLUBUL SPORTIV DINAMO

Clubul Sportiv Farul

Clubul Sportiv Municipal "Dunarea"

Clubul Sportiv Municipal Arad

Clubul Sportiv Municipal Bistrita

Clubul Sportiv Municipal Bucuresti

Clubul Sportiv Municipal Buzau

Clubul Sportiv Municipal Calarasi

Clubul Sportiv Municipal Cluj-Napoca

Clubul Sportiv Municipal Craiova

Clubul Sportiv Municipal Danubiu Tulcea

Clubul Sportiv Municipal Drobeta Tr. Severin

Clubul Sportiv Municipal Giurgiu

Clubul Sportiv Municipal Iasi

Clubul Sportiv Municipal Onesti

Clubul Sportiv Municipal Pitesti

Clubul Sportiv Municipal Resita

Clubul Sportiv Municipal Sfantu Gheorghe

Clubul Sportiv Municipal Sibiu

CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL SUCEAVA

Clubul Sportiv Municipal Timisoara

Clubul Sportiv Muresul

Clubul Sportiv Muscel Campulung

Clubul Sportiv Olimpia

CLUBUL SPORTIV ORASENESC CUGIR

Clubul Sportiv Pandurii Targu-Jiu

CLUBUL SPORTIV SCOLAR

Clubul Sportiv Şcolar

Clubul Sportiv Scolar "Triumf" Bucuresti

Clubul Sportiv Scolar "VIITORUL" Cluj-Napoca

Clubul Sportiv Scolar Alexandria

CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIA SPRIE

CLUBUL SPORTIV SCOLAR BOTOSANI

CLUBUL SPORTIV SCOLAR CETATE

Clubul Sportiv Scolar Dinamo Rasnov

CLUBUL SPORTIV SCOLAR HUNEDOARA

Clubul Sportiv Scolar nr.3 Steaua

Clubul Sportiv Scolar nr.5 Bucuresti

Clubul Sportiv Scolar nr.6

Clubul Sportiv Scolar Resita

Clubul Sportiv Scolar Rosiori de Vede

CLUBUL SPORTIV SCOLAR SIBIU

Clubul Sportiv Scolar Sighisoara

clubul sportiv scolar slobozia

CLUBUL SPORTIV SCOLAR SOIMII SIBIU

Clubul Sportiv Scolar Tecuci

Clubul Sportiv Şcolar Tg Mureş

Clubul Sportiv Scolar Toplita

CLUBUL SPORTIV SCOLAR TULCEA

Clubul Sportiv Scolar Turnu Magurele

CLUBUL SPORTIV SCOLAR VATRA DORNEI

Clubul Sportiv Stiinta din Petrosani

Clubul Sportiv TARGOVISTE

Clubul Sportiv Unirea

Clubul Sportiv UNIREA FOCSANI

CLUBUL SPORTIV UNIVERSITAR ORADEA

Clubul Sportiv Viitorul Vaslui

Clubul Sportul Studentesc

Clubul Sporturilor de Iarna

CLUBUL SPORTURILOR TEHNICO APLICATIVE

Clubul Sporturilor Tehnico Aplicative Bucuresti

CNADNR SA-Directia Regionala Drumuri si Poduri Iasi

Școala cu clasele I-VIII ”Ștefan cel Mare” Cîrlibaba

Școala cu clasele I-VIII „Avram Iancu” Unirea

ȘCOALA CU CLASELE I-VIII CALOPĂR

ȘCOALA CU CLASELE I-VIII TRAIAN

Școala cu cls. I-VIII Gheorghieni

Școala cu cls. I-VIII Valea Sării

Școala cu clsele I-VIII ,,Nicodim Ganea" Bistra

Școala Generală " Imets Fülöp Jákó "

Școala Generală „Dr Nyulas Ferenc”

Școala Gimnazială Vlădești Sfântul Ierarh Nicolae

Școala I-VIII Șopotu Nou

Școla cu clasele I-VIII Lukács László

Colegiul "Alexandru cel Bun"

Colegiul Agricol "Daniil Popovici Barcianu" - Sibiu

Colegiul Agricol "Nicolae Cornateanu" Tulcea

COLEGIUL AGRICOL FĂLTICENI

COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI

Colegiul Andronic Motrescu Radauti

Colegiul Brad Segal Tulcea

COLEGIUL COSTECHE NEGRUZZI IASI

Colegiul de Arta "Ciprian Porumbescu" Suceava

Colegiul DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA" GALATI

Colegiul de Ştiinţe "Grigore Antipa" Braşov

Colegiul Dobrogean "Spiru Haret"

COLEGIUL ECONOMIC

Colegiul Economic "Dionisie Pop Martian"

COLEGIUL ECONOMIC "DRLTA DUNĂRII"-TULCEA

COLEGIUL ECONOMIC "GEORGE BARIŢIU"

Colegiul Economic "Ion Ghica" Braila

COLEGIUL ECONOMIC "IULIAN POP"

COLEGIUL ECONOMIC "MIHAIL KOGALNICEANU"

COLEGIUL ECONOMIC "OCTAV ONICESCU" BOTOSANI

Colegiul Economic "Transilvania" Targu Mures

Colegiul Economic "Virgil Madgearu" Galati

Colegiul Economic ,,Emanuil Gojdu'' Hunedoara

Colegiul Economic al Banatului Montan Resita

Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui

Colegiul Economic Arad

Colegiul Economic Dimitrie Cantemir Suceava

COLEGIUL ECONOMIC HERMES

COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA

Colegiul Economic Viilor

colegiul emil negrutiu

COLEGIUL GERMAN GOETHE

COLEGIUL MED.VET.JUD.ILFOV

Colegiul Medicilor Brasov

Colegiul Mesota

Colegiul Mihail Cantacuzino

Colegiul Militar Liceal Stefan cel Mare

Colegiul Național ”Tudor Arghezi” Târgu Cărbunești

Colegiul National "A. Muresanu"

Colegiul National "Al. I. Cuza"

Colegiul National "Al.I.Cuza"

Colegiul National "Ana Aslan"

Colegiul National "Anastasescu

Colegiul Naţional "Avram Iancu" Cîmpeni

Colegiul National "Avram Iancu" Stei

Colegiul National "Bethle Gabor"

Colegiul National "Constantin Cantacuzino"

COLEGIUL NATIONAL "CONSTANTIN CARABELLA" TARGOVISTE

Colegiul National "Costache Negri"

Colegiul National "Cuza Voda"

Colegiul National "Dinicu Golescu"

Colegiul National "Elena Ghiba Birta"

COLEGIUL NAŢIONAL "EMIL RACOVIŢĂ" CLUJ-NAPOCA

COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA" IASI

COLEGIUL NATIONAL "EUDOXIU HURMUZACHI" RADAUTI

Colegiul National "George Baritiu"

Colegiul National "George Cosbuc"

COLEGIUL NAŢIONAL "GEORGE COŞBUC"

Colegiul National "Gheorghe Lazar" Sibiu

Colegiul National "Grigore Ghica"

COLEGIUL NATIONAL "I.L.CARAGIALE" BUCURESTI

COLEGIUL NATIONAL "IANCU DE HUNEDOARA"

Colegiul National "Inochentie Micu Clain"

Colegiul National "Ion C. Bratianu"

Colegiul National "Liviu Rebreanu" Bistrita

COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU"

Colegiul National "Mihai Eminescu" Bucuresti

COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL "

Colegiul National "Mihai Viteazul"

Colegiul National "Mihail Kogalniceanu" Galati

Colegiul Naţional "Mircea Eliade"

Colegiul National "Moise Nicoara" Arad

COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE BALCESCU" BRAILA

COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU"

COLEGIUL NATIONAL "NICU GANE" FALTICENI

Colegiul National "Octavian Goga"

Colegiul Naţional "Octavian Goga"

Colegiul National "PETRU RARES"

Colegiul National "Petru Rares" Suceava

Colegiul National "Samuel von Brukenthal" Sibiu

COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA"

COLEGIUL NAŢIONAL "SIMION BĂRNUŢIU"

Colegiul National "Stefan cel Mare" Suceava

Colegiul Naţional "Traian"

COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" FOCSANI

Colegiul National "Vasile Alecsandri"

Colegiul National "Vladimir Streinu"

Colegiul Naţional ,,Titu Maiorescu,,

Colegiul National A.T.Laurian Botosani

Colegiul National A.Vlaicu

Colegiul National Aprily Lajos

Colegiul National Avram Iancu Brad

Colegiul National de Agricultura si Economie

Colegiul National de Arta "Octav Bancila" Iasi

COLEGIUL NATIONAL DE ARTA GEORGE APOSTU BACAU

Colegiul Naţional de Informatică "Spiru Haret" Suceava

Colegiul National de Informatica "Traian Lalescu"

Colegiul National de Informatica Matei Basarab

Colegiul National Decebal

Colegiul National Doamna Stanca

COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA

COLEGIUL NAŢIONAL ECONOMIC "ANDREI BÂRSEANU"

Colegiul Naţional Economic "Theodor Costescu"

COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA

Colegiul National Elena Cuza

COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU

Colegiul National Fratii Buzesti

colegiul national horea closca si crisan

COLEGIUL NATIONAL I.C.BRATIANU HATEG

Colegiul National Iasi

Colegiul National Iosif Vulcan

COLEGIUL NATIONAL KOLCSEY FERENC SATU MARE

COLEGIUL NATIONAL LICEAL "AL ODOBESCU"

Colegiul Naţional Liceal "Zinca Golescu"

COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB

COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU

Colegiul National Mihai Eminescu Iasi

Colegiul National Mihai Eminescu Suceava

Colegiul National Mihai Viteazul

Colegiul National Mihai Viteazul Turda

Colegiul National Mihail Sadoveanu

COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN

COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU

Colegiul National Pedagogic "A. Saguna"

Colegiul Naţional Pedagogic "Gh. lazăr"

COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU

COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS

COLEGIUL NATIONAL SPORTIV "CETATE"

Colegiul National Stefan Velovan

Colegiul National Unirea

Colegiul National Vlaicu Voda

COLEGIUL NATIONAL"ARANY JANOS"

COLEGIUL NAŢIONAL"DAVID PRODAN"

Colegiul pentru Agricultura si Industrie Alimentara "Tara Barsei"

Colegiul Silvic "Bucovina"

Colegiul Silvic Gurghiu

Colegiul Tehnic

COLEGIUL TEHNIC "ALESANDRU PAPIU ILARIAN" ZALAU

COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU DOMSA" ALBA IULIA

Colegiul Tehnic "Alexandru Ioan Cuza" Suceava

Colegiul Tehnic "Apulum" Alba Iulia

Colegiul Tehnic "August Treboniu Laurian" Agnita

COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE LEONIDA" IASI

COLEGIUL TEHNIC "DOMNUL TUDOR"

COLEGIUL TEHNIC "DORIN PAVEL" ALBA IULIA

COLEGIUL TEHNIC "EDMOND NICOLAU"

COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI"

Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi" Botoşani

Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi" Bucuresti

Colegiul Tehnic "Gheorghe Bals" Adjud

COLEGIUL TEHNIC "G-RAL DAVID PRAPORGESCU"

COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TULCEA

Colegiul Tehnic "Infoel" Bistrita

Colegiul Tehnic "Ioan Ciordas" Beius

Colegiul Tehnic "Ion Borcea" Buhusi

Colegiul Tehnic "Ion Mincu"

Colegiul Tehnic "Iuliu Maniu"

Colegiul Tehnic "Latcu Voda" Siret

COLEGIUL TEHNIC "MIHAI BACESCU"

Colegiul Tehnic "Mihai Viteazul"

Colegiul Tehnic "Remus Radulet"

COLEGIUL TEHNIC "SAMUIL ISOPESCU"

COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA

Colegiul Tehnic "Transivania" Deva

COLEGIUL TEHNIC "UNIREA" STEI

Colegiul Tehnic "Valeriu D. Cotea" Focsani

Colegiul Tehnic Agricol ,,Al.Borza" Geoagiu

COLEGIUL TEHNIC AIUD

Colegiul Tehnic Alexandru Roman

Colegiul Tehnic Andrei Saguna Oradea

COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY

Colegiul Tehnic Bals

COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG

colegiul tehnic cf unirea pascani

COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI

Colegiul Tehnic Costin D. Nenitescu Craiova

Colegiul Tehnic de Arhitectura si Lucrari Publice" I. N. Socolescu"

Colegiul Tehnic de Arte si Meserii "Constantin Brancusi" Craiova

COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII "AUGUSTIN MAIOR" CLUJ-NAPOCA

Colegiul Tehnic de Constructii so Protectia Mediului Arad

COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII

COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA

Colegiul Tehnic de Industrie Alimentara "Terezianum" Sibiu

Colegiul Tehnic de Transport Feroviar "Anghel Saligny" Simeria

Colegiul Tehnic de Transporturi "Transilvania"

COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO

Colegiul Tehnic de Transporturi si Telecomunicatii "Ion I.C.Bratianu" Satu Mare

COLEGIUL TEHNIC DECEBAL

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA

Colegiul Tehnic Edmond Nicolau

Colegiul Tehnic energetic

COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC "DRAGOMIR HURMUZESCU" DEVA

COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC BUCURESTI

Colegiul Tehnic Energetic Valcea

Colegiul Tehnic Forestier Ramnicu Valcea

COLEGIUL TEHNIC I.D. LAZARESCU CUGIR

Colegiul Tehnic Independenta Sibiu

Colegiul Tehnic Ion Mincu

COLEGIUL TEHNIC IOSIF SILIMON

Colegiul Tehnic Lorin Salagean

Colegiul Tehnic Matei Corvin

COLEGIUL TEHNIC MEDIENSIS

Colegiul Tehnic Napoca

Colegiul Tehnic Paul Dimo Galati

Colegiul Tehnic Petru Musat

Colegiul Tehnic Radauti

Colegiul Tehnic Sfintii Voievozi

Colegiul Tehnic Tarnaveni

Colegiul Tehnic Textil

COLEGIUL TEHNIC TRAIAN

Colegiul Tehnic Transilvania Oradea

COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI

Colegiul Tehnic Victor Ungurean

COLEGIUL TEHNIC"ALEXANDRU DOMSA"

Colegiul Tehnic"Anghel Saligny"

COLEGIUL TEHNIC"GH.ASACHI"

COLEGIUL"RALUCA RIPAN"

Colegiun National "Mihai Eminescu" Botosani

Comisariatul Jud. Pentru Protectia Consumatorilor MH

Comisariatul Judetean al Garzii Nationale de Mediu Brasov

Comisariatul Judetean al Garzii Nationale de Mediu Galati

Comisariatul Judetean Botosani

Comisariatul Judetean Constanta al Garzii Nationale de Mediu

COMISARIATUL JUDETEAN PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR ALBA

COMISARIATUL JUDETEAN PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR ARGES

Comisariatul Judetean pentru Protectia Consumatorilor Bihor

Comisariatul Judetean pentru Protectia Consumatorilor Botosani

COMISARIATUL JUDEŢEAN PENTRU PROTECŢIA CONSUMATORILOR BRĂILA

COMISARIATUL JUDETEAN PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR GIURGIU

Comisariatul Judetean Pentru Protectia Consumatorilor Gorj

Comisariatul Judetean pentru Protectia Consumatorilor Maramures

Comisariatul Judetean pentru Protectia Consumatorilor Neamt

Comisariatul Judetean pentru Protectia Consumatorilor Salaj

Comisariatul Judetean pentru Protectia Consumatorilor Suceava

COMISARIATUL JUDETEAN PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR TELEORMAN

COMISARIATUL JUDEŢEAN PENTRU PROTECŢIA CONSUMATORILOR TULCEA

Comisariatul Judetean pentru Protectia Consumatorilor Vrancea

Comisariatul Judetean pt.Protectia Consumatorilor Dolj

COMISARIATUL JUDETEAN VRANCEA AL GARZII NATIONALE DE MEDIU

Comisariatul Regional pentru Protectia Consumatorilor Arad

COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR ARGES

COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR BUCURESTI-ILFOV

Comisariatul Regional PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR CLUJ

Comisariatul Regional pentru Protectia Consumatorilor Constanta

COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR GALATI

Comisariatul Regional pentru Protectia Consumatorilor Iasi

Comisariatul Regional pentru Protectia Consumatorilor Mures

COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR PRAHOVA

Comisariatul Regional pentru Protectia Consumatorilor Satu Mare

COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR SIBIU

Comisia de supraveghere a asigurarilor

Comisia Nationala de Acreditare a Spitalelor

Compania Nationala de Investitii SA

Complex de Servicii pentru Copilul cu Deficiente Neuropsihiatrice Sighisoara

Complex Sportiv National "SALA POLIVALENTA" Bucuresti

Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI

Complexul Energetic Rovinari SA

Complexul Muzeal "Iulian Antonescu"

Complexul Muzeal de Stiinte ale Naturii Constanta

COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTELE NATURII "ION BORCEA" BACAU

Complexul Muzeal Judeţean Neamţ

Complexul National Muzeal Astra

Complexul National Sportiv "Nicolae Navasart"

Complexul Sportiv National "Lia Manoliu"

Complexul Sportiv NATIONAL BASCOV

Complexul Sportiv NATIONAL IZVORU MURESULUI

Complexul Sportiv National Orsova

Complexul Sportiv National Poiana Brasov

Complexul Sportiv National Snagov

COMUNA DERSCA

COMUNA TOPLIŢA

comuna albesti

COMUNA ALMASU

Comuna Baciu

COMUNA BALC

Comuna Balint

COMUNA BOZIENI

Comuna BUCIUMI

Comuna Bughea de Sus

Comuna Cefa

COMUNA CENADE

COMUNA CHISLAZ

Comuna Ciucea

COMUNA CIUREA

Comuna Cociuba Mare

Comuna Cordareni, Botosani

COMUNA DAMBOVICIOARA

COMUNA DOBRESTI

COMUNA DRAGESTI

Comuna Dragoslavele

COMUNA DRAGUSENI

COMUNA FELEACU

COMUNA FIRDEA

COMUNA FOCURI

COMUNA FRUMOASA

Comuna Frumuseni

COMUNA GAICEANA, JUDETUL BACAU

COMUNA GĂLĂUŢAŞ

Comuna GRADISTEA

comuna Gramesti

COMUNA HOROATU CRASNEI

COMUNA LERESTI

Comuna Lugasu de Jos

Comuna Luizi Calugara

COMUNA MAGURI-RACATAU

Comuna Mărăcineni

COMUNA MESESENII DE JOS

Comuna Mihail Kogalniceanu

COMUNA MONOR

COMUNA MUGENI

COMUNA NADRAG

Comuna Nufaru

COMUNA PANCESTI

COMUNA PANTICEU

COMUNA PETRIS

Comuna Piscu

COMUNA POMIRLA

COMUNA POPESTI

COMUNA PRUNDU-BARGAULUI

Comuna Putna

COMUNA RABAGANI

Comuna Raducaneni, judeţul Iaşi

COMUNA ROMULI

COMUNA ROSIA

Comuna Rosiori

Comuna Sacadat

COMUNA SĂHĂTENI

Comuna Salacea

Comuna Sandulesti

comuna Saravale

Comuna Sarichioi

Comuna Secuieni

Comuna Sic

COMUNA SILISTEA

COMUNA SINMARTIN

Comuna Sînnicolau Român

Comuna Solesti

Comuna Somes-Odorhei

COMUNA SUNCUIUS

Comuna Suplacu de Barcau

COMUNA TAUTEU

COMUNA TELIUCU INFERIOR

COMUNA TIGVENI

COMUNA TILEAGD

Comuna Tirgusor

Comuna Tirlisua

Comuna Titesti

Comuna Trifesti

Comuna Uileacu de Beiuş

COMUNA UNGURENI

COMUNA VALEA CALUGAREASCA

COMUNA VETEL

COMUNA VINTU DE JOS

Comuna Vladeni

Comuna Vulcana-Bai

Consiliu Local Chisineu Cris

CONSILIU LOCAL IZVOARELE

Consiliul Local Birca, Dolj

Consiliul Local Luncavita, Caras Severin

Consiliul Concurentei

Consiliul Concurentei - Inspectoratul de Concurenta al Judetului Brasov

Consiliul de mediere

Consiliul Judetean Alba

Consiliul Judetean Arad

Consiliul Judetean Arges

Consiliul Judetean Bacau

Consiliul Judetean Bihor

Consiliul Judetean Bistrita Nasaud

Consiliul Judetean Botosani

Consiliul Judetean Braila

Consiliul Judetean Brasov

Consiliul Judetean Buzau

Consiliul Judetean Calarasi

Consiliul Judetean Caras-Severin

Consiliul Judetean Cluj

Consiliul Judetean Constanta

Consiliul Judetean Covasna

Consiliul Judetean Dambovita

Consiliul Judetean Dolj

Consiliul Judetean Galati

Consiliul Judetean Giurgiu

Consiliul Judetean Gorj

Consiliul Judetean Harghita

Consiliul Judetean Hunedoara

Consiliul Judetean Ialomita

Consiliul Judetean Iasi

Consiliul Judetean Ilfov

Consiliul Judetean Maramures

Consiliul Judetean Mehedinti

Consiliul Judetean Mures

Consiliul Judetean Neamt

Consiliul Judetean Olt

Consiliul Judetean Prahova

Consiliul Judetean Salaj

Consiliul Judetean Satu Mare

Consiliul Judetean Sibiu

CONSILIUL JUDETEAN SUCEAVA

Consiliul Judetean Teleorman

Consiliul Judetean Timis

Consiliul Judetean Tulcea

Consiliul Judetean Valcea

Consiliul Judetean Vaslui

Consiliul Judetean Vrancea

consiliul local

Consiliul Local al Orasului Mizil

Consiliul Local Danesti

CONSILIUL LOCAL IACOBENI, JUDETUL SIBIU

Consiliul local Vedea

Consiliul Local Vulturesti

Consiliul Local Acas

Consiliul Local Adancata

Consiliul Local Afumati

Consiliul Local Afumati,judetul Ilfov

CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI ADUNATII COPACENI

Consiliul Local al Comunei Bolintin Deal, Judetul Giurgiu

Consiliul Local al Comunei Breaza

Consiliul Local AL COMUNEI BUTURUGENI,JUDETUL GIURGIU

Consiliul Local al Comunei C.A. Rosetti

Consiliul Local al Comunei Capusu Mare

Consiliul local al Comunei Colibasi, judetul Giurgiu

Consiliul local al Comunei Comana, jud Giurgiu

Consiliul Local al Comunei Cornea, Caras Severin

Consiliul Local al Comunei Coronini

Consiliul Local al Comunei Cuci

CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI CUZĂPLAC

Consiliul Local al Comunei Damienesti

Consiliul Local al Comunei Feliceni

Consiliul Local al Comunei Floresti-Stoenesti Judetul Giurgiu

Consiliul Local al Comunei Gaiseni

Consiliul Local al Comunei Gaujani, judetul Giurgiu

Consiliul Local al Comunei Girbou

Consiliul Local al Comunei Glavanesti

Consiliul Local al Comunei Helesteni

Consiliul Local al Comunei Hlipiceni

Consiliul Local al Comunei Isvoarele, Judetul Giurgiu

Consiliul Local al Comunei Izvoru Berheciului

Consiliul Local al Comunei Joita, Judetul Giurgiu

Consiliul Local al comunei Loamnes

Consiliul Local al Comunei Măgherani

Consiliul Local al Comunei Malu

Consiliul Local al Comunei Merghindeal

Consiliul Local al Comunei Pauleni-Ciuc

Consiliul Local al Comunei Predesti

Consiliul Local al Comunei Remetea

Consiliul Local al Comunei Roma

Consiliul Local al Comunei Sieut

Consiliul Local al Comunei Stolniceni-Prajescu

Consiliul Local al Comunei Taureni

Consiliul Local al Comunei Urziceni

Consiliul Local al Comunei Valeni, Neamt

Consiliul Local al Comunei Varias

CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI VARLEZI

Consiliul Local al Municipiului Bailesti

Consiliul Local al municipiului Medias

Consiliul Local al Municipiului Orastie

Consiliul Local al Municipiului Slatina

Consiliul Local al Orasului Balcesti

Consiliul Local al Orasului Beclean

Consiliul Local al Orasului Bolintin-Vale,judetul Giurgiu

Consiliul Local al Orasului Borsec

Consiliul Local al Orasului Calan

Consiliul Local al Orasului Cavnic

Consiliul Local al orasului Magurele

Consiliul Local al Orasului Milisauti

Consiliul Local al Primariei comunei Berzovia

Consiliul Local Albesti

Consiliul Local Alimpesti

Consiliul Local Almaj

Consiliul Local Amara

Consiliul Local Amarastii de Sus

Consiliul Local Andreiasu de Jos Vrancea

Consiliul Local Anina

Consiliul Local Aninoasa

Consiliul Local Avrameni

Consiliul Local Axintele

Consiliul Local Babadag

Consiliul Local Baia

Consiliul Local Balabanesti

Consiliul Local Balan

Consiliul Local Barcanesti

CONSILIUL LOCAL BATANI

Consiliul local Batarci

Consiliul Local Bechet, Dolj

Consiliul Local Beidaud

Consiliul Local Beliu

Consiliul Local Berceni

Consiliul Local Berzunţi

CONSILIUL LOCAL BILIESTI

Consiliul Local Bistra

Consiliul Local Bistret, Dolj

Consiliul Local Bistriţa Bîrgăului

Consiliul Local Bivolari

Consiliul Local Boghicea

Consiliul Local Bolotesti

Consiliul Local Borlesti

Consiliul Local Borosneu Mare

Consiliul Local Brabova, Dolj

Consiliul Local Bradu

Consiliul Local Bradut

Consiliul Local Bralostita

CONSILIUL LOCAL BRANESTI

Consiliul Local Breasta

Consiliul Local Brebeni

Consiliul Local Bretea-Romana

Consiliul Local Brosteni, Vrancea

Consiliul Local Bucu, Ialomita

Consiliul Local Bulbucata, judetul Girgiu

Consiliul Local Bulzesti

Consiliul Local Bumbesti Pitic, Gorj

Consiliul Local Butoiesti

Consiliul Local Caiuti

Consiliul Local Calarasi

Consiliul Local Calinesti, Maramures

Consiliul Local Caraula, Dolj

Consiliul Local Carcea

Consiliul Local CARNA

Consiliul Local Casin

Consiliul Local Castranova, Dolj

Consiliul Local Ceatalchioi

Consiliul Local Cernatesti

Consiliul Local Certesti

Consiliul Local Cetate, Dolj

Consiliul Local Cetatea de Balta

Consiliul Local Chilia Veche

Consiliul Local Chiojdeni

Consiliul Local Cilnic

CONSILIUL LOCAL CÎMPANI

Consiliul local CIOBANU

Consiliul Local Ciochina, Ialomita

Consiliul Local Cioroiasi

Consiliul Local Cîrlogani

Consiliul Local Ciucurova

Consiliul Local Ciuperceni

Consiliul Local Colonesti

consiliul local comuna halmagiu

Consiliul local comuna Romos

Consiliul Local Comuna Turt

Consiliul Local Comunal Rosiori

Consiliul Local Copălău

Consiliul Local Corlateni

Consiliul Local Corod

Consiliul Local Cosimbesti

Consiliul Local Cosoveni

Consiliul Local Costesti

Consiliul Local Cotofenii din Dos

Consiliul Local Covasna

Consiliul Local Craiva

Consiliul Local Crasna

CONSILIUL LOCAL CREVEDIA MARE

Consiliul Local Cristesti

consiliul local cristolt

Consiliul Local Cuca

Consiliul Local Curtea

Consiliul Local Curtesti

Consiliul Local Cuza Voda

Consiliul Local Dabuleni

Consiliul Local Daeni

Consiliul Local Dagita

Consiliul Local Danciulesti, Gorj

Consiliul Local Daneti

Consiliul Local Deleni

Consiliul Local Desa

Consiliul Local Devesel

Consiliul Local Diosti, Dolj

Consiliul Local Dobresti,Primaria Dobresti,Scoala Generala Dobresti

CONSILIUL LOCAL DOMNESTI-ILFOV

Consiliul Local Dorobantu, judetul Tulcea

Consiliul Local Dragalina

Consiliul Local Draganesti

Consiliul Local Dragoesti

Consiliul Local Dragos Voda

Consiliul Local Draguseni

Consiliul Local Dumbraveni

Consiliul Local Durnesti, Botosani

Consiliul Local Falciu

Consiliul Local Farcas

Consiliul Local Farcasa

Consiliul Local Fitionesti, Vrancea

Consiliul Local Fizesu-Gherlii

Consiliul Local Foieni

Consiliul Local Frumusica, Botosani

Consiliul Local Gadinti, Neamt

Consiliul Local Galicea Mare

Consiliul Local Galiciuica

Consiliul Local Gangiova

Consiliul Local Garoafa

Consiliul Local Ghelari

Consiliul Local Ghelinta

Consiliul Local Gheorghe Lazar, Ialomita

Consiliul Local Ghercesti, Dolj

Consiliul Local Ghidigeni

Consiliul Local Ghindeni

Consiliul Local Ghiroda

Consiliul Local Giubega

Consiliul Local Godeanu

Consiliul Local Gogosu

Consiliul Local Goiesti

Consiliul Local Gologanu, Vrancea

Consiliul Local Gradinari

Consiliul Local Graniceri, Arad

Consiliul Local Grecesti

Consiliul Local Grindu

Consiliul Local Grindu, Ialomita

Consiliul Local Grivita

Consiliul Local Halmeu

Consiliul Local Hanesti

Consiliul Local Hantesti

Consiliul local Hârşova

Consiliul Local Hiliseu-Horia

Consiliul Local Iablanita, Caras Severin

Consiliul Local Ibanesti

Consiliul Local Ieud

Consiliul Local Ilia

Consiliul Local Ilva Mica

CONSILIUL LOCAL INEU

Consiliul Local Ionesti

Consiliul Local Ipatele, Iasi

Consiliul Local Izvoare

Consiliul Local Izvoarele

Consiliul Local Jilava

Consiliul Local Josenii Birgaului

Consiliul Local Jucu

Consiliul Local Lehliu-Gara

Consiliul Local Lipova

Consiliul Local Lipovat

Consiliul Local Livada

Consiliul Local Livezi

Consiliul Local Livezile

consiliul local logresti( comuna Logresti )

Consiliul Local Lueta

Consiliul Local Lunca

Consiliul Local Lupac, Caras Severin

Consiliul Local Macesu de Sus

Consiliul Local Madaras

Consiliul Local Maglavit

Consiliul Local Maicanesti

Consiliul Local Malu Mare

Consiliul Local Marpod

Consiliul Local Mărtiniş

Consiliul Local Melineşti

Consiliul Local Mera

Consiliul Local Mereni

consiliul local mereni/teleorman

Consiliul Local Meresti

CONSILIUL LOCAL MIERCUREA SIBIULUI

Consiliul Local Mihail Kogalniceanu

Consiliul Local Milas

Consiliul Local Mileanca

Consiliul Local Mioveni, Arges

Consiliul Local Mischii

Consiliul Local Mitoc

Consiliul Local Mitreni

CONSILIUL LOCAL MOISEI

Consiliul Local Motatei

Consiliul Local Movileni

Consiliul Local Movilita

Consiliul Local Muntenii de Sus

Consiliul Local Nanov

Consiliul Local Naruja

Consiliul Local Nasaud

Consiliul Local Nicoresti

Consiliul Local Niculitel

Consiliul Local Nuseni

Consiliul Local Ocland

Consiliul Local Ocolis

Consiliul Local Ograda

Consiliul Local Oinacu

Consiliul Local Olteni

CONSILIUL LOCAL OLTINA

Consiliul Local Oraş Bereşti Judeţul Galaţi

Consiliul Local Oras Odobesti

Consiliul Local Orbeni, Bacau

Consiliul Local Ostrov

Consiliul Local Ostroveni

Consiliul Local Padureni

CONSILIUL LOCAL PALTIN

Consiliul Local Panaci

Consiliul Local Pancesti

Consiliul Local Paunesti

Consiliul Local Peris

Consiliul Local Perisor

Consiliul Local Petrachioaia

Consiliul local Petrestii de Jos

Consiliul Local Petricani

Consiliul Local Pielesti

Consiliul Local Pilu, Arad

Consiliul Local Pingarati

Consiliul Local Pipirig

Consiliul Local Plăieşii de Jos

Consiliul Local Platonesti

Consiliul Local Plenita

Consiliul Local Plesoi

Consiliul Local Plosca

Consiliul Local Ploscuteni

Consiliul Local Poarta Alba

Consiliul Local Podgoria

Consiliul Local Poiana Cristei

CONSILIUL LOCAL POIANA TEIULUI

Consiliul Local Poienari

Consiliul Local Poienarii de Muscel

Consiliul Local Poienesti

Consiliul Local Polovragi

CONSILIUL LOCAL POMEZEU

Consiliul Local Popesti

Consiliul Local Poroina Mare

Consiliul Local Porumbacvu de Jos

Consiliul Local Porumbeni

Consiliul Local Porumbesti

Consiliul Local Praid

Consiliul local Punghina

Consiliul Local Racaciuni

Consiliul Local RACOVA

Consiliul Local Rast

Consiliul Local Rebra

Consiliul Local Redea

Consiliul Local Reghiu

Consiliul Local Rieni

Consiliul Local Rogova

Consiliul Local Romanesti, Botosani

CONSILIUL LOCAL ROSIA

Consiliul Local Rotunda

Consiliul Local Ruginoasa

Consiliul Local Rus

Consiliul Local Sabaoani

Consiliul Local Sacu

Consiliul Local Sadova

Consiliul Local Salatrucu

Consiliul Local Salcia

Consiliul Local Salistea de Sus

Consiliul Local Sânmartin

Consiliul Local Sarata

Consiliul Local Scheia

Consiliul Local Schela

CONSILIUL LOCAL SCINTEIA, JUD. IALOMITA

Consiliul Local Scorteni

Consiliul Local Sector 3

Consiliul local Sepreus

Consiliul Local Sihlea

Consiliul Local Slivilesti

Consiliul Local Slobozia Bradului

Consiliul Local Slobozia Ciorasti

Consiliul Local Sohatu

Consiliul Local Somova

consiliul local sopot

Consiliul Local Soveja

Consiliul Local Spineni, judetul Olt

Consiliul Local Stefan cel Mare

Consiliul Local Stoenesti Giurgiu

consiliul local stolnici

Consiliul Local Stramtura

Consiliul Local Studina

Consiliul Local Suceveni

Consiliul Local Suharau

Consiliul Local Sulina

Consiliul Local Supur

Consiliul Local Talpa

Consiliul Local Talpas

Consiliul Local Tarcau

Consiliul Local Targu Trotus

Consiliul Local Tataranu

Consiliul Local Teliu

Consiliul Local Teregova

Consiliul Local Teslui-Dolj

CONSILIUL LOCAL TIGANASI

Consiliul Local Timboesti

Consiliul Local Tintareni

Consiliul Local Titu

Consiliul Local Todireni

Consiliul Local Tomesti, jud. Hunedoara

Consiliul local Treznea

Consiliul Local Trifesti

Consiliul Local Tulnici

Consiliul Local Tulucesti

Consiliul Local Turcoaia

Consiliul Local Tureni

Consiliul Local Tutva

Consiliul Local Ulmeni

Consiliul Local Urechesti

Consiliul Local Urzicuta

Consiliul Local Valea Ciorii

Consiliul Local Valea Doftanei

Consiliul Local Valea Seaca

Consiliul Local Valea Stanciului

Consiliul Local Valeni

Consiliul Local Vedea-Giurgiu

Consiliul Local Vela

Consiliul Local Verbita

Consiliul Local Vilcele

Consiliul Local Vîlcele

Consiliul Local Vinatori

CONSILIUL LOCAL VIRCIOROG

Consiliul Local Virtop

Consiliul Local Vladeni

Consiliul Local Vorniceni

Consiliul Local Vulturesti

Consiliul Naţional al Audiovizualului

Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor

Consiluil Local Municpal Craiova Serviciul Public Administratia Pietelor si Targurilor

Consilul Local Pogonesti

Corpul Expertilor Contabili si Contabililor Autorizati din Romania

Cresa de copii nr. 5

Cresa municipiului Husi

CRPC DOLJ

Crucea Rosie Arges

Crucea Rosie Romana -Filiala Bistrita Nasaud

CSEI NR.1

csei.roman

CURTEA DE APEL ALBA

CURTEA DE APEL BACĂU

CURTEA DE APEL BUCURESTI

CURTEA DE APEL CLUJ

Curtea de Apel Craiova

Curtea de Apel Galati

CURTEA DE APEL ORADEA

CURTEA DE APEL PITESTI

CURTEA DE APEL SUCEAVA

CZ TULCEA

D.G.F.P. BIHOR

D.M.P.S NEAMT

D.R.P. PLOIESTI

DADR ALBA

DADR BUZAU

DADR Harghita

DCCPCN Neamt

Departamentul pentru Relaţia cu Parlamentul

DGFP CONSTANTA

DGFP SATU MARE

DGFP TULCEA

Direcția de Muncă și Protecție Socială a Municipiului București

Direcția de Sănătate Publică judetul Covasna

DIRECȚIA JUDEȚEANĂ DE EVIDENȚĂ A PERSOANELOR IAȘI

DIRECTIA REGIONALA DE POSTA BACAU

Direcţia Administrarea Domeniului Public şi Privat Slatina

Directia Administratiei Pietelor si Targurilor Braila

DIRECTIA APELOR CRISURI ORADEA

Directia Apelor Dobrogea Litoral

DIRECTIA APELOR SIRET - BACAU

Directia Apelor Somes-Tisa

Directia Comunitara de Evidenta a Persoanelor a jud. Calarasi

DIRECTIA COMUNITARA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR GORJ

Direcţia Cultură, Sport Slatina

Directia de Administrare a Domeniului Public

Directia de Administrare a Domeniului Public si Privat a Judetului Caras-Severin

Directia de Asistenta Sociala

Directia de asistenta sociala Braila

Directia de Asistenta Sociala Cluj-Napoca

Directia de Asistenta Sociala Comunitara a Municipiului Timisoara

Directia de Asistenta Sociala Comunitara Zalau

Directia de Asistenta Sociala Dorohoi

DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA GIURGIU

Directia de Asistenta Sociala Medias

Directia de asistenta sociala si protectia copilului Arad

Directia de Evidenta a Persoanelor a Judetului Caras Severin

DIRECTIA DE EVIDENTA A PERSOANELOR A MUNICIPIULUI LUGOJ

Direcţia de Evidenţă a Persoanelor a Municipiului Oradea

Directia de Evidenta a Persoanelor Timis

Directia de Evidenta Persoanelor sector 3

Directia de Gospodarie Comunala Beclean

DIRECTIA DE GOSPODARIE COMUNALA BUHUSI

Directia de Gospodarie Comunala si Locativa Lehliu Gara

Directia de Munca si Protectia Sociala Harghita

Directia de Munca si Protectie Sociala a Judetului Braila

Directia de Munca si Protectie Sociala Alba

Directia de Munca si Protectie Sociala Arad

DIRECTIA DE MUNCA SI PROTECTIE SOCIALA ARGES

Directia de Munca si Protectie Sociala Bacau

Direcţia de Muncă şi Protecţie Socială Bihor

Directia de Munca si Protectie Sociala Bistrita-Nasaud

Directia de Munca si Protectie Sociala Botosani

Directia de Munca si Protectie Sociala Brasov

Directia de Munca si Protectie Sociala Calarasi

Directia de Munca si Protectie Sociala Constanta

DIRECTIA DE MUNCA SI PROTECTIE SOCIALA COVASNA

Directia de Munca si Protectie Sociala Dambovita

Directia de Munca si Protectie Sociala Dolj

Directia de Munca si Protectie Sociala Galati

Directia de Munca si Protectie Sociala Giurgiu

Directia de Munca si Protectie Sociala Iasi

Directia de Munca si Protectie Sociala Ilfov

Directia de Munca si Protectie Sociala Mures

Directia de Munca si Protectie Sociala Prahova

DIRECTIA DE MUNCA SI PROTECTIE SOCIALA SALAJ

Directia de Munca si Protectie Sociala Satu Mare

Directia de Munca si Protectie Sociala Sibiu

Directia de Munca si Protectie Sociala Slatina

Directia de Munca si Protectie Sociala Suceava

DIRECTIA DE MUNCA SI PROTECTIE SOCIALA TELEORMAN

Directia de Munca si Protectie Sociala Timis

Directia de Munca si Protectie Sociala Tulcea

Directia de Munca si Protectie Sociala Valcea

DIRECTIA DE MUNCA SI PROTECTIE SOCIALA VRANCEA

Directia de Munca si Protectie Sociale Hunedoara

Directia de Paza Constanta

Directia de Politie Comunitara Sector 5

Directia de Sanatate Publica a Judetului Brasov

Direcţia de Sănătate Publică a Judeţului Cluj

Directia de Sanatate Publica a Judetului Galati

DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI GIURGIU

DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI IASI

Directia de Sanatate Publica a Judetului Ilfov

Directia de Sanatate Publica a Judetului Suceava

Directia de Sanatate Publica a Judetului Teleorman

Directia de Sanatate Publica a Judetului Timis

Directia de Sanatate Publica a MUNICIPIULUI BUCURESTI

Directia de Sanatate Publica ARGES

Directia de Sanatate Publica Bacau

Directia de Sanatate Publica BIHOR

Directia de Sanatate Publica Bistrita-Nasaud

Directia de Sanatate Publica Botosani

DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA BRAILA

Directia de Sanatate Publica Buzau

Directia de Sanatate Publica Calarasi

Directia de Sanatate Publica Dambovita

Directia de Sanatate Publica Dolj

Directia de sanatate publica GORJ

Direcţia de Sănătate Publică Harghita

Directia de Sanatate Publica Hunedoara-Deva

Directia de Sanatate Publica Ialomita

Directia de Sanatate Publica Judeteana Constanta

Direcţia de Sănătate Publică Judeţeană Olt

Directia de Sanatate Publica Judeteana Tulcea

Directia de Sanatate Publica Maramures

Directia de Sanatate Publica Mehedinti

Directia de Sanatate Publica Mures

Directia de Sanatate Publica Neamt

Directia de Sanatate Publica Prahova

Directia de Sanatate Publica Salaj

Directia de Sanatate Publica Satu Mare

Directia de Sanatate Publica Sibiu

Directia de Sanatate Publica Valcea

Directia de Sanatate Publica Vaslui

Directia de Sanatate Publica Vrancea

Directia de Servicii Publice Suceava

DIRECTIA FISCALA LOCALA MEDIAS

Direcţia Fiscală Locală Sibiu

DIRECTIA GENERALA A FINANTELOR PUBLICE A JUDETULUI ARAD

Directia Generala a Finantelor Publice a Judetului Botosani

Direcţia Generală a Finanţelor Publice a Judeţului Brăila

Directia Generala a Finantelor Publice a judetului Buzau

Directia Generala a Finantelor Publice a judetului Calarasi

DIRECTIA GENERALA A FINANTELOR PUBLICE A JUDETULUI CLUJ

Directia Generala a Finantelor Publice a judetului Hunedoara

DIRECTIA GENERALA A FINANTELOR PUBLICE A JUDETULUI IASI

Directia Generala a Finantelor Publice a Judetului Ilfov

Direcţia Generală a Finanţelor Publice a judeţului Maramureş

Directia Generala a Finantelor Publice a judetului Neamt

Directia Generala a Finantelor Publice a Judetului OLT

Directia Generala a Finantelor Publice a judetului Satu Mare

Directia Generala a Finantelor Publice a Judetului Sibiu

Direcţia Generală a Finanţelor Publice a Judeţului Timiş

Directia Generala a Finantelor Publice Alba

Direcţia Generală a Finanţelor Publice ARGEŞ

Directia Generala a Finantelor Publice Bacau

Directia Generala a Finantelor Publice Bistriţa-Năsăud

Directia Generala a Finantelor Publice Brasov

Directia Generala a Finantelor Publice Covasna

Directia Generala a Finantelor Publice Dambovita

Directia Generala a Finantelor Publice Dolj

Directia Generala a Finantelor Publice Galati

DIRECTIA GENERALA A FINANTELOR PUBLICE GORJ

Directia Generala a Finantelor Publice Municipiul Bucuresti

Directia Generala a Finantelor Publice Mures

Directia Generala a Finantelor Publice Prahova

Directia Generala a Finantelor Publice Suceava

Directia Generala a Finantelor Publice Teleorman

Directia Generala a Finantelor Publice Vrancea

Directia Generala de asietenta Sociala Si Protectia Copilului Galati

Directia Generala de Asistenta Sociala a Municipiului Bucuresti

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a Judetului Suceava

DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ALBA

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bihor

DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BISTRITA NASAUD

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Botosani

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Braila

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Buzau

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Calarasi

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Caras-Severin

Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Constanta

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Covasna

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dambovita

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Giurgiu, subordonata Consiliului Judetean Giurgiu

DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI GORJ

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Harghita

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Hunedoara

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Ialomita

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi

DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ILFOV

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Mehedinti

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Mures

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Olt

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2

DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 3

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 6

DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SIBIU

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Teleorman

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Valcea

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Vrancea

Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti

Direcţia Generală de Jandarmi a Municipiului Bucureşti

Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti

DIRECTIA GENERALA DE POLITIE LOCALA SECTOR 3

Directia Generala Finante Publice Harghita

Directia Generala Impozite si Taxe Locale - Sector 1

DIRECTIA GENERALA LOGISTICA

Directia Generala pentru Pasapoarte

Directia Gradini Publice Targoviste

DIRECTIA HIDROGRAFICA MARITIMA

Directia Judetean Pentru Tiner

Directia Judeteana de Dezvoltare Rurala si Protectia Mediului Giurgiu

Directia Judeteana de Accize si Operatiuni Vamale Bacau

Directia Judeteana de Administrare a Drumurilor si Podurilor Iasi

Directia Judeteana de Administrare a Patrimoniului

Directia Judeteana de Drumuri si Poduri Botosani

Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelor Bacau

Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelor Buzau

Direcţia Judeţeană de Evidenţă a Persoanelor Cluj

Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelor Galati

Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelor GIURGIU, subordonata Consiliului Judetean Giurgiu

DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR IALOMITA

Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelor Maramures

Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelor Olt

Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelor Salaj

Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelor Sibiu

Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelor Valcea

DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA PERSOANELOR NEAMT

Directia Judeteană de Pază si Ordine Cluj

Directia Judeteana de Paza si Ordine Iasi

DIRECTIA JUDETEANA DE PROTECTIE A PLANTELOR

Directia Judeteana de Statistica Arad

Directia Judeteana de Statistica Arges

Directia Judeteana de Statistica Bacau

Directia Judeteana de Statistica Bihor

Directia Judeteana de Statistica Bistrita-Nasaud

Direcţia Judeţeană de Statistică Botoşani

Directia Judeteana de Statistica Brasov

Directia Judeteana de Statistica Buzau

Directia Judeteana de Statistica Caras-Severin

Directia Judeteana de Statistica Constanta

Directia Judeteana de Statistica Covasna

Directia Judeteana de Statistica Dambovita

Directia Judeteana de Statistica Galati

Directia Judeteana de Statistica Giurgiu

Directia Judeteana de Statistica Gorj

Directia Judeteana de Statistica Harghita

Directia Judeteana de Statistica Hunedoara

Directia Judeteana de Statistica Ialomita

Directia Judeteana de Statistica Iasi

Directia Judeteana de Statistica Ilfov

Direcţia Judeţeană de Statistică Maramureş

Directia Judeteana de Statistica Mehedinti

Directia Judeteana de Statistica Mures

Directia Judeteana de Statistica Olt

Directia Judeteana de Statistica Prahova

Directia Judeteana de Statistica Salaj

Directia Judeteana de Statistica Satu Mare

Directia Judeteana de Statistica Sibiu

Directia Judeteană de Statistică Suceava

Directia Judeteana de Statistica Teleorman

Directia Judeteana de Statistica Tulcea

Directia Judeteana de Statistica Valcea

Directia Judeteana de Statistica Vaslui

Directia Judeteana de Statistica Vrancea

Directia Judeteana de Tineret Mures

Directia Judeteana de Transport Administrarea Drumurilor Judetene si Control Trafic, subordonata Consiliului Judetean Giurgiu

Directia Judeteana pentru Accize si Operatiuni Vamale Alba

Directia Judeteana pentru Accize si Operatiuni Vamale Arad

Directia Judeteana pentru Accize si Operatiuni Vamale Covasna

Direcţia Judeţeană pentru Accize şi Operaţiuni Vamale Dâmboviţa

Directia Judeteana pentru Accize si Operatiuni Vamale Gorj

Directia Judeteana pentru Accize si Operatiuni Vamale Sibiu

Direcţia Judeţeană pentru Cultură Culte şi Patrimoniul Cultural Naţional Gorj

Directia Judeteana pentru Cultura Dolj

Direcţia Judeţeană pentru Cultură şi Patrimoniu Naţional Alba

Direcţia Judeţeană pentru Cultură şi Patrimoniul Naţional Ilfov

Directia Judeteana pentru Cultura si Patrimoniul National Galati

Directia Judeteana pentru Cultura si Patrimoniul National Harghita

Direcţia Judeţeană pentru Cultura, Culte si Patrimoniu Cultural National Bacău

Directia Judeteană pentru Cultură, Culte şi Patrimoniu Cultural Naţional Bihor

Direcţia Judeţeană pentru Cultură, Culte şi Patrimoniu Cultural Naţional Buzău

Directia Judeteana pentru Cultura, Culte si Patrimoniu Cultural National Maramures

Directia Judeteana pentru Cultura, Culte si Patrimoniu Cultural National Sibiu

Directia Judeteana pentru Cultura, Culte si Patrimoniul Cultural National

Directia Judeteana pentru Cultura, Culte si Patrimoniul Cultural National Botosani

Directia Judeteana pentru Cultura, Culte si Patrimoniul Cultural National Brasov

Directia Judeteana pentru Cultura, Culte si Patrimoniul Cultural National Calarasi

Directia Judeteana pentru Cultura, Culte si Patrimoniul Cultural National Iasi

Directia Judeteana pentru Cultura, Culte si Patrimoniul Cultural National Mures

Directia Judeteana pentru Cultura, Culte si Patrimoniul Cultural National Prahova

Directia Judeteana pentru Cultura, Culte si Patrimoniul Cultural National Tulcea

Directia Judeteana pentru Cultura, Culte si Patrimoniul Cultural National Valcea

Directia Judeteana pentru Cultura, Culte si Patrimoniul National Salaj

Direcţia Judeţeană pentru Cultură,Culte şi Patrimoniu Cultural Naţional Brăila

Directia Judeteana pentru Cultura,Culte si Patrimoniul Cultural National Arges

DIRECTIA JUDETEANA PENTRU CULTURA,CULTE SI PATRIMONIUL CULTURAL NATIONAL CONSTANTA

DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET BACAU

Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Covasna

DIRECTIA JUDETEANA PENTRU TINERET ALBA

Directia Judeteana pentru Tineret Arad

Directia Judeteana pentru Tineret Arges

Directia Judeteana pentru Tineret Bacau

Directia Judeteana pentru Tineret Bihor

Directia Judeteana pentru Tineret Bistrita Nasaud

Directia Judeteana pentru Tineret Botosani

Directia Judeteana pentru Tineret Braila

Directia Judeteana pentru Tineret Brasov

Directia Judeteana pentru Tineret Buzau

Directia Judeteana pentru Tineret Calarasi

Directia Judeteana pentru Tineret Caras-Severin

Directia Judeteana Pentru Tineret Cluj

Directia Judeteana PENTRU TINERET CONSTANTA

Direcţia Judeţeană pentru Tineret Covasna

Directia Judeteana pentru Tineret Dambovita

Directia Judeteana pentru Tineret Dolj

Directia Judeteana pentru Tineret Gorj

Directia Judeteana pentru Tineret Harghita

Directia Judeteana pentru Tineret Hunedoara

Directia Judeteana pentru Tineret Maramures

Directia Judeteana pentru Tineret Mehedinti

Directia Judeteana Pentru Tineret Neamt

Directia Judeteana pentru Tineret Olt

Directia Judeteana pentru Tineret Prahova

Directia Judeteana Pentru Tineret Satu Mare

Directia Judeteana pentru Tineret Sibiu

Directia Judeteana pentru Tineret Suceava

Directia Judeteana pentru Tineret Teleorman

Direcţia Judeţeană pentru Tineret Teleorman

Directia Judeteana pentru Tineret Timis

Directia Judeteana pentru Tineret Tulcea

Directia Judeteana pentru Tineret Valcea

Directia Judeteana pentru Tineret Vaslui

Directia Judeteana pentru Tineret Vrancea

DIRECŢIA LOCALĂ DE EVIDENŢĂ A PERSOANELOR SECTOR 6

Directia Medicala a M.Ap.N.

Directia Parcurilor Sector 3

DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA A JUDETULUI IASI

Directia pentru Agricultura a Municipiului Bucuresti

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Arad

DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA SI DEZVOLTARE RURALA ARGES

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Bacau

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Bihor

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Bistrita Nasaud

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Botosani

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Braila

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Brasov

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Calarasi

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Cluj

DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA SI DEZVOLTARE RURALA CONSTANTA

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Dambovita

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Dolj

DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA SI DEZVOLTARE RURALA GALATI

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Giurgiu

DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA SI DEZVOLTARE RURALA GORJ

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Hunedoara

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Ilfov

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Maramures

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Mehedinti

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Mures

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Neamt

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Olt

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Prahova

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Salaj

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Satu Mare

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Sibiu

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Suceava

directia pentru agricultura si dezvoltare rurala teleorman

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Timis

Directia pentru Agricultura si dezvoltare Rurala Tulcea

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Valcea

Directia pentru Agricultura si Dezvoltare Rurala Vrancea

Directia pentru Cultura Culte si Patrimoniul Cultural National Olt

Direcţia pentru Cultură şi Patrimoniul Naţional Vrancea

Directia pentru Cultura, Culte si Patrimoniu Cultural National a judetului Satu Mare

Directia pentru Cultura, Culte si Patrimoniu Cultural National a judetului Vaslui

Directia pentru Cultura, Culte si Patrimoniu Cultural National Covasna

Directia pentru Cultura, Culte si patrimoniu Cultural National Hunedoara

Directia pentru Cultura, Culte si Patrimoniu National Mehedinti

Direcţia pentru Cultură, Culte şi Patrimoniul Cultural Naţional a Municipiului Bucureşti

DIRECTIA PENTRU CUTURA, CULTE SI PATRIMONIU CULTURAL NATIONAL A JUDETULUI TELEORMAN

Directia pentru Sport

DIRECTIA PENTRU SPORT A JUD SUCEAVA

Directia pentru Sport A JUD.BIHOR

Directia pentru Sport a Judetului Alba

Directia pentru Sport a Judetului Arad

Directia pentru Sport A JUDETULUI ARGES

Directia pentru Sport a Judetului Bacau

Directia pentru Sport a Judetului Bistrita Nasaud

Directia pentru Sport a judetului Botosani

Directia pentru Sport a Judetului Braila

Directia pentru Sport a Judetului Brasov

Directia pentru Sport a Judetului Calarasi

Directia pentru Sport a Judetului Cluj

Directia pentru Sport a Judetului Constanta

Directia pentru Sport a Judetului Covasna

Directia Pentru Sport a Judetului CS

Directia pentru Sport a judetului Dolj

Directia Pentru Sport a Judetului Galati

Directia pentru Sport a Judetului Giurgiu

Directia pentru Sport a Judetului Gorj

Directia pentru Sport a Judetului Harghita

Directia pentru Sport a Judetului Hunedoara

Directia pentru Sport a Judetului Ialomita

Directia pentru Sport a Judetului Iasi

Directia pentru Sport a Judetului Ilfov

Directia pentru Sport a Judetului Maramures

Directia pentru Sport a Judetului Mehedinti

Directia pentru Sport a Judetului Neamt

Directia pentru Sport A JUDETULUI OLT

Directia pentru Sport a Judetului Prahova

Directia pentru Sport A JUDETULUI SALAJ

Direcţia pentru Sport a Judeţului Satu Mare

Directia pentru Sport a Judetului Sibiu

Directia Pentru Sport a Judetului Timis

Direcţia pentru Sport a Judeţului Tulcea

Directia pentru Sport a Judetului Vaslui

Directia pentru Sport a judetului Vrancea

Directia pentru Sport a municipiului Bucuresti

Directia pentru Sport Dambovita

Directia pentru Sport JUDETEANA BUZAU

Directia pentru Sport Teleorman

Directia pentru Sport Valcea

Directia pentru Tineret a Judetului Galati

Directia pentru Tineret a Judetului Ialomita

Directia pentru Tineret a Municipiului Bucuresti

Directia pentru Tineret JUDETEANA GIURGIU

Directia pentru Tineret Judeteana Iasi

Directia Pentu Agricultura si Dezvoltare Rurala Covasna

Directia Protectie si Asistenta Sociala Slatina

DIRECTIA PUBLICA COMUNITARA DE EVIDENTA A PERSOANELOR

Directia Publica Comunitara de Evidenta a Persoanelor Dambovita

DIRECTIA PUBLICA COMUNITARA DE EVIDENTA A PERSOANELOR HUNEDOARA

Directia Publica Comunitara de Evidenta a Persoanelor Mehedinti

Direcţia Publică Comunitară Locală de Evidenţă a Persoanelor Târgu-Jiu

Directia Publica de Patrimoniu Targu Jiu

Directia Publica de Protectie Sociala Targu Jiu

Directia Publica de Venituri

Directia Publica Judeteana de Evidenta a Persoanelor Constanta

Direcţia Regim Permise de Conducere şi Înmatriculare a Vehiculelor

Directia Regionala de Drumuri si Poduri Brasov

Directia Regionala de Drumuri si Poduri Craiova

Directia Regionala de Metrologie Legala Brasov

Directia Regionala de Posta Bucuresti

DIRECTIA REGIONALA DE POSTA CLUJ

Directia Regionala de Posta Constanta

Directia Regionala de Statistica a Municipiului Bucuresti

Directia Regionala de Statistica Alba

Directia Regionala de Statistica Braila

Directia Regionala de Statistica Calarasi

Directia Regionala de Statistica Cluj

Directia Regionala de Statistica Dolj

Directia Regionala de Statistica Neamt

Directia Regionala de Statistica Timis

Directia Regionala pentru Accize si

Directia Regionala pentru Accize si Operatiuni Vamale Brasov

Directia Regionala PENTRU ACCIZE SI OPERATIUNI VAMALE BUCURESTI

DIRECTIA REGIONALA PENTRU ACCIZE SI OPERATIUNI VAMALE CLUJ

Directia Regionala pentru Accize si Operatiuni Vamale Constanta

DIRECTIA REGIONALA PENTRU ACCIZE SI OPERATIUNI VAMALE CRAIOVA

Directia Regionala pentru Accize si Operatiuni Vamale Galati

DIRECŢIA REGIONALĂ PENTRU ACCIZE ŞI OPERAŢIUNI VAMALE IAŞI

Directia Regionala pentru Accize si Operatiuni Vamale Timisoara

Directia Sanitar Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor

Directia Sanitar Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Dolj

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Neamt

DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Calarasi

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor a Judetului Bistrita Nasaud

Direcţia Sanitară Veterinară şi pentru Siguranţa Alimentelor Alba

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Arad

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Arges

Directia Sanitara Veterinara si pentru siguranta alimentelor Bacau

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bihor

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Botosani

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Braila

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Brasov

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bucuresti

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Buzau

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras Severin

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Cluj

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Covasna

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Galati

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Giurgiu

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Gorj

Direcţia Sanitară Veterinară şi pentru Siguranţa Alimentelor Harghita

Directia Sanitara Veterinara si Pentru Siguranta Alimentelor Hunedoara

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Ialomita

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Iasi

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Ilfov

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Maramures

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Mehedinti

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Mures

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Olt

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Prahova

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Salaj

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Satu Mare

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Suceava

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Teleorman

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Timis

DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TULCEA

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Valcea

Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Vaslui

Directia Sanitara Veterinara SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR VRANCEA

Directia Servicii Publice Dorohoi

Directia Silvica Bacau

Directia Silvica Brasov

Directia Silvica Bucuresti

Directia Silvica Covasna

Directia Silvica Prahova

Directia Silvica Slatina

Directia Silvica Tulcea

Directia Sport si Tineret Brasov

DJAOV Maramures

DJCCPCN BISTRITA-NASAUD

DJCCPCN SUCEAVA

dsvsa dambovita

EDITURA HARGHITA

EDITURA HARGITA NEPE

Federatia Romana de Badminton

Federatia Romana de Gimnastica

FEDERATIA ROMANA DE HALTERE

Federatia Romana de Hochei pe Gheata

Federatia Romana de Kaiac-Canoe

Federatia Romana de Karate Kyokushin Iko2

FEDERATIA ROMANA DE LUPTE

Federatia Romana de Popice-Bowling

FEDERATIA ROMANA DE SCHI BIATLON

FFEE TRANSILVANIA SUD AFEE HARGHITA

Filarmonica "Muntenia" Targoviste

Filarmonica ,,MIHAIL JORA"

Filarmonica ,,Moldova” Iaşi

Filarmonica ,,Paul Constantinescu" Ploiesti

Filarmonica Banatul Timisoara

Filarmonica de Stat Oradea

Filarmonica de Stat Sibiu

Filarmonica de Stat Targu Mures

FILARMONICA DE STAT TRANSILVANIA

FILARMONICA GEORGE ENESCU

FILARMONICA OLTENIA

Forumul Democrat German Transilvania de Nord

Fundatia Centrul de Recuperare a Copiilor cu Handicap Motor

FUNDAŢIA CULTURAL UMANITARĂ "HENRI COANDĂ" ORADEA

Fundatia Culturala Memoria

FUNDATIA GH. ZANE

G.P.P. "Otilia Cazimir"

G.P.P.NR.30 ORADEA

G.S.T.A Traian Vuia

Garda de Mediu cj Calarasi

Garda Finanaciara - Sectia judeteana Hunedoara

Garda Financiara - Sectia Judeteana Bacau

Garda Financiara - Sectia Municipiului Bucuresti

Garda Financiara Arad

Garda Financiara Bihor

Garda Financiara Bistrita-Nasaud

GARDA FINANCIARA BUZAU

Garda Financiara Harghita

Garda Financiara Ialomita

Garda Financiara Maramures

GARDA FINANCIARA SECTIA ALBA

Garda Financiara Sectia Calarasi

Garda Financiara Sectia Caras-Severin

Garda Financiara Sectia Cluj

GARDA FINANCIARA SECTIA CONSTANTA

Garda Financiara Sectia Covasna

Garda Financiara Sectia Dolj

Garda Financiara Sectia Giurgiu

Garda Financiara Sectia Gorj

Garda Financiara Sectia Ilfov

GARDA FINANCIARA SECTIA JUDETEANA BRAILA

GARDA FINANCIARA SECTIA JUDETEANA GALATI

garda financiara sectia judeteana vrancea

Garda Financiara Sectia Mehedinti

Garda Financiara Sectia Mures

Garda Financiara Sectia Satu Mare

Garda Financiara Sectia Timis

Garda Financiara Sectia Tulcea

garda financiara Sibiu

Garda Financiara Suceava

Garda Financiara Teleorman

Garda Nationala de Mediu - Comisariat Judetean Giurgiu

GARDA NATIONALA DE MEDIU - COMISARIAT REGIONAL ARGES

Garda Nationala de Mediu - Comisariat Regional Sibiu

GARDA NAŢIONALĂ DE MEDIU - COMISARIATUL GENERAL

Garda Nationala de Mediu - Comisariatul Judetean Bistrita-Nasaud

Garda Nationala de Mediu - Comisariatul Regional Suceava

Garda Nationala de Mediu - Comisariatul Regional Timis

Garda Nationala de Mediu Comisariat Judetean Braila

Garda Nationala de Mediu Comisariat Judetean Teleorman

Garda Nationala de Mediu Comisariat Judetean Tulcea

Garda Nationala de Mediu Comisariat Judetean Valcea

Garda Nationala de Mediu- Comisariatul Judetean Bacau

Garda Nationala de Mediu Comisariatul Judetean Mehedinti

Garda Nationala de Mediu Comisariatul Regional Bucuresti

Garda Nationala de Mediu COMISARIATUL REGIONAL CLUJ

Garda Nationala de Mediu Comisariatul Regional Galati

Garda Nationala de Mediu Comisaritul Judetean Mures

Gimnaziul "Alexandru Ceusianu" - Reghin

Gimnaziul "Alexandru Ioan Cuza" Targu Mures

Gimnaziul "Florea Bogdan" Reghin

Gimnaziul "Liviu Rebreanu" Tg Mures

GIMNAZIUL "NICOLAE BALCESCU" TG-MURES

Gimnaziul „Friedrich Schiller”

Gimnaziul Dacia Tg. Mures

Gimnaziul de Stat "Mihai Viteazul"

Gimnaziul de stat "Miron Neagu"

GIMNAZIUL DE STAT "ZAHARIA BOIU"

Gimnaziul de Stat Augustin Maior

Gimnaziul de stat Gheorghe Sincai Rîciu

Gimnaziul de Stat Traian Tarnaveni

Gimnaziul de Stat"Avram Iancu"

Gimnaziul Europa Targu Mures

Gimnaziul"Romulus Guga" Targu Mures

GPN 25 IASI

GPN LUMINITA SIRET

GPN NR3 DUMBRAVENI

GPN Podu-Iloaiei

GPP ALBA CA ZAPADA SALONTA

GPP NR.1 SLATINA

GPP NR.16"1-2-3"

GPP ORSOLYA

GR CURCUBEU

Gr pp Cuv Parascheva

Gr. Sc. "Korosi Csoma Sandor"

Gr. Sc. Matei Basarab

GR. SC. VOIEVODUL GELU

GR.SC."GH.K CONSTANTINESCU"

gr.sc.ind.tehnofrig cluj

Grad P.N 21

Grad.de copii CSIPIKE cu pr.prel

Grad.de copii HOFEHERKE cu pr.prel

GRAD.P.P.SF.NICOLAE IASI

GRAD.PR.SAPT MOTOC

Grădinița de copii nr. 1

Grădinița Nr.13 Step By Step, Târgoviște

GRADINITA

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.51

GRADINITA DE COPII NR 24

GRĂDINIŢA KIS HERCEG MIERCUREA-CIUC

GRADINITA NR.41SIBIU

GRADINITA "ALBINUTA"

Gradinita "Dumbrava Minunata"

Gradinita "Lumea Piticilor"

Gradinita "Micul Print"

Gradinita "MICUL PRINT" CLUJ-NAPOCA

Gradinita "Scufita Rosie"

Gradinita "Szazszorszep"

gradinita ,,Amza Pellea "

Gradinita ,,Lumea prichindeilor"

Gradinita ,,Sf.Francisc"

GRĂDINIŢA ,,SFÂNTUL NICOLAE,, BRĂILA

Gradinita 10"Carmen Sylva"

gradinita 15 sibiu

gradinita 23 braila

Gradinita 5 "Ingerasii"

GRADINITA ACADEMIA PITICILOR

GRADINITA ALBA CA ZAPADA

GRADINITA ARANYALMA

GRADINITA ARICI POGONICI GHERLA

gradinita aschiuta

GRADINITA BLEJESTI

GRADINITA BUBURUZA

Gradinita Bucuria Copiilor

GRADINITA CASUTA FERMECATA GHERLA

Gradinita Casuta Piticilor

Gradinita Confesionala "Sf. Ana"

gradinita copsa mica

Gradinita Csillagvar

Gradinita Csodavilag

GRADINITA CU P.N. NR.2

Grădiniţa cu P.N. Stefania

Gradinita cu P.N.nr. 9

Gradinita cu P.P nr.4 Adjud

Gradinita cu P.P. nr. 2 Zalau

Gradinita cu p.p. nr.15 Medias

Gradinita cu p.p. nr.22 Craiova

Gradinita cu p.p. nr.38

Gradinita cu p.p.nr.18 Sibiu

Grădiniţa cu P.P.nr.19 Sibiu

Gradinita cu p.p.nr.22 Sibiu

GRADINITA CU PP NR 23 FOCSANI

Gradinita cu PP Nr. 2 zalau

Gradinita cu PP Nr.19, Tg.Mures

GRADINITA CU PP NR.23

Gradinita cu PP"Prichindel"Galati

GRADINITA CU PR PR NR 4 IASI

GRADINITA CU PR PR NR 8 IASI

Gradinita cu Pr. Prel.Dumbrava Minunata

Gradinita cu Pr. Prel.Nr. 4

Gradinita cu pr.prel.nr.12

Gradinita cu Pr.Prel10 Tg.Mures

GRADINITA CU PROG PREL NR.9 ''PRICHINDEL''

Gradinita cu Prog. Normal Nr. 12

GRADINITA CU PROG.PREL.NR.29

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CAJVANA

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CHIESD

Gradinita cu Program Normal Crasna

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CRISTIAN JUD. SIBIU

Gradinita cu program normal Daneti

Gradinita cu program normal Floare de colt

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 4 SIMLEU SILVANIEI

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 11

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 12

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 13 IASI

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 22 IASI

Gradinita cu Program Normal nr. 26

Gradinita cu Program Normal nr. 34 Braila

Gradinita cu program normal nr.1

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 MARGINEA

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1"FLOARE DE COLT"C-LUNG

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 "MARIA MONTESSORI''

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 JIBOU

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.3 JIBOU

Gradinita cu Program Normal nr.3, Tg.Mures

Gradinita cu program normal nr.4

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.4 "PITICOT" SUCEAVA

Gradinita cu Program Normal nr.4 ,,Casuta Povestilor''

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.5 RADAUTI

Gradinita cu program normal nr.6 pascani

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.7

Gradinita cu Program Normal Nr.7 "Voinicelul" Falticeni

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.8

Gradinita cu program normal Nusfalau

Gradinita cu program normal Tg.Frumos

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "INOCEtA"-GAESTI

Gradinita cu Program Prelungit "Licurici" Tg.Mures

Gradinita cu Program Prelungit "Toldi" Salonta

Gradinita cu Program Prelungit ,,Tara Copilariei'' Calarasi

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT AGNITA

Gradinita cu Program Prelungit Alba ca Zapada Beclean

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CIMBORA BARAOLT

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CRASNA

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CUPLATA CU CRESA -TANDAREI

Gradinita cu program prelungit Dumbraveni

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE COLT

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ION CREANGA

Gradinita cu program prelungit Nicolae Romanescu

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR .1

gradinita cu program prelungit nr 10 iasi

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 2 SIMLEU SILVANIEI

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 2 SLATINA

Gradinita cu program prelungit NR 20 IASI

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 22

Gradinita cu program prelungit nr 23

Gradinita cu program prelungit nr 24 Iasi

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 25

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 34

Gradinita cu program prelungit nr 40 craiova

gradinita cu program prelungit nr 53 craiova

Gradinita cu program prelungit Nr 8, Focsani

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1

Gradinita cu program prelungit nr. 1 Beius

Gradinita cu program prelungit nr. 1 Braila

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 FOCSANI

Gradinita cu program prelungit nr. 1 Odobesti

Gradinita cu program prelungit nr. 10

Gradinita cu Program Prelungit Nr. 12

Gradinita cu program prelungit nr. 14

Gradinita cu program prelungit nr. 18

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 18 "SCUFITA ROSIE"

GRADINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 19

GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2 CARANSEBEŞ

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2 IASI

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 23

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 25

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 26

Gradinita cu program prelungit nr. 28

Gradinita cu Program Prelungit Nr. 3

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 33

Gradinita cu Program Prelungit Nr. 38 "Licurici" Galati

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 42 "ION CREANGA"

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 46 ORADEA

Gradinita cu program prelungit nr. 47 "Amicii" Oradea

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5 VASLUI

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 51

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 6 "ELENA FARAGO"

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 7 N-O

Gradinita cu program prelungit nr.1

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 "CASUTA PITICILOR"

Gradinita cu Program Prelungit Nr.1 "Gulliver"

Gradinita cu Program Prelungit nr.1 Marghita

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 NASAUD

Gradinita cu Program Prelungit nr.1,,Alba ca Zapada''

Gradinita cu program prelungit nr.12

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.13 FOCSANI

Gradinita cu program prelungit nr.14 Targoviste

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.16

Gradinita cu program prelungit Nr.16 Sibiu

Gradinita cu program prelungit nr.2

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 "CASUTA PITICILOR" GURA HUMORULUI

Gradinita cu Program Prelungit nr.2 "Prichindelul"

Gradinita cu Program Prelungit nr.2 Aschiuta

Gradinita cu Program Prelungit nr.2 Marghita

Gradinita cu Program Prelungit Nr.2, Slobozia, Ialomita

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.22

Gradinita cu program prelungit nr.25

Gradinita cu Program Prelungit nr.28

Gradinita cu program prelungit nr.28 Sibiu

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3

Grădiniţa cu program prelungit nr.3

gradinita cu program prelungit nr.3 iasi

Gradinita cu Program Prelungit nr.3 NEGRESTI

Gradinita cu Program Prelungit nr.31 Oradea

Gradinita cu program prelungit nr.36

Gradinita cu program prelungit nr.37 Braila ,, DUMBRAVA MINUNATĂ "

gradinita cu program prelungit nr.38 sibiu

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.39

Gradinita cu Program Prelungit nr.4

Gradinita cu Program Prelungit Nr.4 "Pinocchio" Falticeni

Gradinita cu Program Prelungit nr.4 Marghita

Gradinita cu program prelungit nr.4 Pascani

Gradinita cu Program Prelungit Nr.4 Resita

Gradinita cu Program Prelungit Nr.4 Tarnaveni

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.44

Gradinita cu program prelungit nr.47

Gradinita cu program prelungit nr.48 Braila

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.49

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.51

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52

Gradinita cu Program Prelungit nr.56 Oradea

Gradinita cu program prelungit nr.6 BRAILA

Gradinita cu Program Prelungit nr.7

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.9

gradinita cu program prelungit Nr1

gRADINITA CU pROGRAM pRELUNGIT NR3"Micul Print"Radauti

Gradinita cu program prelungit nr43 Craiova

GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT OSTROVENI 2

Gradinita cu Program Prelungit Ostroveni 3

Gradinita cu Program Prelungit Pericei

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ROVINARI

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SACUENI

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT STEI

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TG.FRUMOS

gradinita cu Program Prelungit Tinca

Gradinita cu program preungit Pascani

Gradinita cu program saptamanal nr 4

GRADINITA CU PROGRAM SAPTAMANAL NR. 49

GRADINITA CU PROGRAM SAPTAMANAL NR.10

Gradinita de copii "Arvacska" cu program prelungit

Gradinita de copii "Benedek Elek" cu program prelungit

GRADINITA DE COPII CU PP NR.1

GRADINITA DE COPII CU PP NR.7

GRADINITA DE COPII CU PROGRAM NORMAL NR.59 AS. MISIONARA CATOLICA ITALIANA

Gradinita de Copii cu Program Prelungit

Gradinita de copii cu program prelungit nr. 41 "Elena Farago"

GRADINITA DE COPII CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1

GRADINITA DE COPII CU PROGRAM PRELUNGIT NR.31 CRAIOVA

GRADINITA DE COPII CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 TURNU MAGURELE

Gradinita de copii Gulliver cu program prelungit

GRADINITA DE COPII NR 258 MAGNOLIA

GRADINIŢA DE COPII NR. 37 MUN. SIBIU

Gradinita de copii nr. 4 Alexandria

Gradinita de copii nr. 42 Sibiu

Gradinita de copii nr. 5 Sibiu

GRADINITA DE COPII NR.1

GRADINITA DE COPII NR.1 CISNADIE

GRADINITA DE COPII NR.1 CU PROGRAM PRELUNGIT COVASNA

GRADINITA DE COPII NR.1 VIDELE

GRADINITA DE COPII NR.2 TARGOVISTE

Gradinita de copii nr.268

Gradinita de copii NR.3 CISNADIE

Gradinita de Copii nr.43 Sibiu

GRADINITA DE COPII NR.45

GRĂDINIŢA DE COPII NR.6 CISNĂDIE

GRADINITA DE COPII NR.7 CISNADIE

GRADINITA DE COPII NR.85

GRADINITA DE COPII PINOCCHIO CU PROGRAM PRELUNGIT

Gradinita Degetica

GRADINITA DR.ION RATIU TURDA

Gradinita Dumbrava Minunata

GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA CJ

GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA MEDIAS

GRADINITA DUMBRAVIOARA

Grădiniţa Eszterlanc

GRADINITA FAUREI

Gradinita Floare de Iris

Gradinita Fratii Grimm Sibiu

GRADINITA GIRCEIU

Gradinita Hofeherke

Gradinita Ianca

Gradinita Licurici

Gradinita Lizuca

gradinita Mamaruta

Gradinita Manocska

GRADINITA MESEVAR

GRADINITA NARCISZ

GRADINITA NEGHINITA

gradinita nr 11

gradinita nr 29 craiova

GRADINITA NR 4

Gradinita nr. 15 Vaslui

Gradinita nr. 17 Vaslui

Gradinita nr. 27 Voinicel

GRADINITA NR. 34

Gradinita Nr. 36

GRADINITA NR. 3-PRICHINDEL

GRADINITA NR. 42

Gradinita nr. 56 Braila

GRADINITA NR. 6 ALEXANDRIA

Gradinita nr. 8 Braila

Gradinita nr.1 Anghel Saligny

Gradinita nr.12

GRĂDINIŢA NR.14

Gradinita NR.14 ALBA CA ZAPADA

Gradinita nr.15

Gradinita nr.16 Focsani

GRADINITA NR.160 SOARELUI

gradinita nr.17 focsani

GRADINIŢA NR.17 SIBIU

GRADINITA NR.19

GRADINITA NR.2

GRADINITA NR.20

Gradinita nr.21 cu progarm prelungit Craiova

Gradinita Nr.22

Gradinita nr.23 Tedi

Gradinita nr.26 Braila

GRADINITA NR.274 BUCURESTI

Gradinita nr.28 Craiova

Gradinita nr.29

Gradinita nr.3 Vaslui

Gradinita nr.30

Gradinita Nr.30 "Casuta fermecata"

Gradinita Nr.30"Pinochio"

Gradinita nr.32

GRADINITA NR.35

GRADINITA NR.36

GRADINITA NR.37

GRADINITA NR.38 BRAILA

GRADINITA NR.4 ZIMNICEA

GRADINITA NR.40 BRAILA

GRADINITA NR.41

GRADINITA NR.42

GRADINITA NR.43

GRADINITA NR.44

GRADINITA NR.45

GRADINITA NR.5

GRADINITA NR.5 ZIMNICEA

GRADINITA NR.50

GRADINITA NR.50 ORADEA

GRADINITA NR.52

GRADINITA NR.53

GRADINITA NR.54

Gradinita nr.56

Gradinita nr.61

GRADINITA NR.7

GRADINITA NR.8 "LICURICI" VASLUI

GRADINITA NR.9

GRADINITA NR.9 DOROHOI

Gradinita nr.9 Vaslui

Grădiniţa P.P. nr. 15 Focşani

Gradinita P.P. nr.1 Calimanesti

Gradinita P.P.14 Tg. Mures

Gradinita P.P.18

Gradinita P.P.Nr. 21

GRADINITA PARADISUL PITICILOR

GRADINITA PINOCCHIO

GRADINITA PITICOT

GRADINITA POIANA CU CASTANI

Gradinita Poienita

Gradinita PP 1 Hunedoara

GRADINITA PP 1 IASI

GRADINITA PP 13 IASI

GRADINITA PP 14

Gradinita PP 2 Ludus

GRADINITA PP ION CREANGA

gradinita pp nr 21 iasi

Gradinita PP nr.14 Arad

Gradinita PP nr.3

Gradinita PP Nr.9 Codrisor

GRADINITA PP OTELU-ROSU

Gradinita PP Tarnava

Grădiniţa PP.12

Gradinita Pr. Prel Nr.16

Gradinita Pr.Prel Manpel

Gradinita pr.prel.nr.27-Iasi

Gradinita Prichindel

GRADINITA PROGRAM NORMAL NR1

GRADINITA PROGRAM PRELUNGIT NR.11 IASI

GRADINITA PROGRAM PRELUNGIT NR.22 IASI

GRADINITA PROGRAM PRELUNGIT NR.26 IASI

Gradinita Raza de Soare Targoviste

Gradinita Sfanta Maria

Gradinita Speciala Cluj

GRADINITA SPECIALA FALTICENI

GRADINITA SPIRIDUSII GHERLA

Gradinita Trenuletul veseliei

gradinita universitatii

GRADINITA UNIVERSUL COPIILOR

GRĂDINIŢA VESELIEI

GRADINITA VOINICEL

gradinita zana zorilor

GRADINITA"NAPSUGAR-RAZA DE SOARE

GRADINITA"ZSIBONGO"ODORHEIU SECUIESC

Gradinitacu P.PAlbinuta

GradinitaP.P. Sf. Sava

gradinita''Prichindelul Istet''

Gradinta Program Normal Nr.1

GRAINITA CU PARFUM DE TEI

GRUP ȘCOLAR ,,MIHAI VITEAZU" - C.E.B. VULCAN

Grup Școlar „Horia Vintilă”

Grup Școlar Puskas Tivadar

Grup Sc. Nicolae Teclu

Grup Scola Constantin Brancusi Iasi

GRUP SCOLAR

GRUP SCOLAR GEORGE VALSAN FAUREI

GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU

Grup Şcolar "Anghel Saligny" Galaţi

Grup Scolar "Baroti Szabo David"

Grup Scolar "Bocskai Istvan" Miercurea Nirajului

Grup Scolar "Constantin Brancoveanu"

Grup Scolar "Constantin Brancusi" Petrila

Grup Scolar "Dr.Lazar Chirila"

Grup Scolar "Eremia Grigorescu" Targu Bujor

Grup Scolar "Francisc Neuman" Arad

Grup Şcolar "G.G. Longinescu"

Grup Scolar "Gheorghe Sincai" Tg Mures

GRUP SCOLAR "GRIGORE MOISIL"

Grup Scolar "Grigore Moisil" Deva

Grup Scolar "Ioan Bojor"

Grup Scolar "Ion Vlasiu"

Grup Scolar "Lucian Blaga" Reghin

Grup Scolar "Nicolae Balcescu"

Grup Scolar "Paul Bujor" Beresti

Grup Şcolar "Petru Maior" Reghin

Grup Scolar "Radu Petrescu" Prundu-Birgaului

Grup Şcolar "Regina Maria" Dorohoi

Grup Scolar "Samuil Micu"

Grup Şcolar "Sfânta Ecaterina"

Grup Scolar "Sfantul Haralambie" Turnu Magurele

Grup Scolar "Simion Mehedinti"

Grup Scolar "St.Procopiu"

Grup Scolar "Stefan Manciulea" Blaj

Grup Scolar "Stefan Pascu" Apahida

GRUP SCOLAR "TIMOTEI CIPARIU" BLAJ

Grup Şcolar "Tomşa Vodă" Solca

Grup Şcolar "Traian Grozăvescu"

Grup Scolar "Traian Vuia"

GRUP ŞCOLAR "VASILE DEAC"VATRA DORNEI

GRUP SCOLAR "VASILE PAVELCU"

Grup Scolar "Virgil Madgearu" Iasi

GRUP SCOLAR ,,AVRAM IANCU" ZLATNA

GRUP SCOLAR ,,CONSTANTIN BRANCOVEANU'' TARGOVISTE

Grup Scolar ,,Domokos Kazmer" Sovata

Grup Scolar ”Puskas Tivadar”

GRUP SCOLAR „OVID DENSUSIANU” CALAN

Grup Scolar Agricol

Grup Şcolar Agricol

GRUP SCOLAR AGRICOL "CONSTANTIN DOBRESCU"

Grup Scolar Agricol "Timotei Cipariu" Dumbraveni

GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA

Grup Scolar Agricol Cazanesti

Grup Şcolar Agricol Costeşti

Grup Scolar Agricol Dumbravioara

GRUP ŞCOLAR AGRICOL HALÎNGA

Grup Scolar Agricol Holboca

GRUP SCOLAR AGRICOL MIROSLAVA

Grup Şcolar Agricol şi Industrie Alimentară „ Gámán János ” Sf . Gheorghe

Grup Scolar Agricol Sighisoara

GRUP SCOLAR AGRICOL TANDAREI

Grup Scolar Agricol Topolog

GRUP SCOLAR AGRICULTURA ECOLOGICA SALARD

Grup scolar AGRIGOL MALU MARE

GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY TULCEA

Grup Scolar APOR PETER

GRUP SCOLAR BIRSESTI

Grup Scolar Bocsa

GRUP SCOLAR C.BRATESCU ISACCEA

GRUP SCOLAR CAPITAN NICOLAE PLESOIANU

GRUP SCOLAR CH.LAUGIER

Grup Scolar Constructii Cai Ferate - Fetesti

GRUP SCOLAR CONSTRUCTII DE MASINI COLIBASI ARGES

grup scolar constructii montaj resita

GRUP SCOLAR CORBENI

GRUP SCOLAR CORBU

Grup Scolar de Arte si Meserii "Ion Mincu"

GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA 'CAROL I' SIBIU

Grup Scolar de Industrializarea Lemnului Pitesti

Grup Scolar de Industrie Alimentara Arad

Grup Scolar de Transporturi Auto Caransebes

GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA

Grup Scolar de Turism Arieseni

Grup Scolar Dimitrie Cantemir Babadag

GRUP SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PETROSANI

Grup Scolar Domnesti

Grup Scolar Dumbraveni

GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM

Grup Scolar Economic,Administrativ Berde Aron Sf. Gheorghe

Grup Scolar Electrotehnic ”Spiru Haret” Targoviste

Grup Scolar FELDRU

GRUP SCOLAR FERDINAND I

GRUP SCOLAR FORESTIER

GRUP ŞCOLAR FORESTIER

GRUP SCOLAR GABOR ARON

GRUP SCOLAR GEORGE TARNEA

Grup Scolar Gherla

GRUP SCOLAR H. VASILIU

GRUP SCOLAR HENRI COANDA

GRUP SCOLAR IND VICTOR JINGA

Grup scolar ind.Ion Mincu

GRUP SCOLAR INDUSTRIAL " AUREL VLAICU" ARAD

Grup Scolar Industrial "Aurel Rainu"

Grup Scolar Industrial "Constantin Brancoveanu" Baia de Arama

Grup Scolar Industrial "General Magheru"

Grup Scolar Industrial "Matei Basarab"

GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "ST.O.IOSIF"

GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL "UNIREA"

Grup Şcolar Industrial Construcţii de Maşini Mîrşa

Grup Scolar Industrial Constructii Masini Sibiu

GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII-MONTAJ DEJ

Grup Scolar Industrial de Constructii Nr.2 Pitesti

Grup Scolar Industrial de Transporturi Cai Ferate Sibiu

GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA BUCURESTI

GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL MINIER LUPENI

GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU

Grup Scolar Industrial Popesti

Grup Şcolar Industrial Racoş

GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV

GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SARMASAG

Grup Scolar Industrial Sebes

GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBIS

Grup Scolar Industrial Stefan Anghel Resita

GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS

Grup Scolar Industrial Suplacu de Barcau

GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE ARAD

Grup Scolar Industrial,,Constantin Brancoveanu,,Braila

Grup Scolar Ion Caian Romanul

Grup Scolar iuliu Maniu Arad

Grup Scolar Kos Karoly

GRUP SCOLAR M. STURDZA

Grup Scolar M.R."Unirea" Cluj-Napoca

GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI

GRUP SCOLAR MOZACENI

GRUP SCOLAR NICOLAE ONCESCU

GRUP SCOLAR NICOLAUS OLAHUS

GRUP SCOLAR NICOLINA

GRUP SCOLAR OLTEA DOAMNA

Grup Scolar Ovid Caledoniu

GRUP SCOLAR PAMFIL SEICARU

GRUP SCOLAR PETRACHE POENARU

Grup Scolar Preda Buzescu

Grup Scolar Pucioasa

GRUP SCOLAR SANITAR "VASILE VOICULESCU"

Grup Scolar Surduc

Grup Scolar Tehnic "Sf.Mucenic Sava"Berca

GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI C.F.

GRUP ŞCOLAR TEHNOLOGIC ,,DIMITRIE FILIPESCU,, BUZĂU

Grup Scolar"Gabor Aron"

GRUP SCOLAR"IOAN OSSIAN"SIMLEU SILVANIEI

Grup Scolar"Tudor Vladimirescu"

Gruparea de Jandarmi Mobila Brasov

GRUPUL ŞCOLAR AGRICOL

Grupul Scolar "Ilie Macelariu" Miercurea Sibiului

Grupul Școlar ,,Nicolai Nanu”

Grupul Școlar ”Avram Iancu” Sibiu

Grupul Şcolar "Ştefan Anghel"

Grupul Şcolar " Constantin Brancuşi" Târgu Mureş

GRUPUL SCOLAR " CRISAN " CRISCIOR

Grupul Scolar " Octavian Goga"

Grupul Scolar "Cserey-Goga" Crasna

GRUPUL ŞCOLAR "DIMITRIE NEGREANU" BOTOŞANI

Grupul Scolar "Emil A. Dandea" Tg.Mures

Grupul Scolar "Gheorghe Asachi"

Grupul Scolar "Gheorghe Marinescu" Tirgu-Mures

Grupul Scolar "Gheorghe Pop de Basesti" Cehu Silvaniei

Grupul Şcolar "HENRI COANDĂ" BECLEAN

Grupul Şcolar "Horea, Cloşca şi Crişan" Abrud

GRUPUL ŞCOLAR "IOACHIM POP"

GRUPUL SCOLAR "ION NISTOR"

Grupul Scolar "Iorgu Varnav Liteanu" Liteni

Grupul Şcolar "Jozef Gregor Tajovsky"

Grupul Scolar "Kos Karoly"

GRUPUL SCOLAR "LIVIU REBREANU"

Grupul Şcolar "Liviu Rebreanu"

Grupul Şcolar "Mathias Hammer" Anina

Grupul Scolar "Mihai Viteazul"

Grupul Scolar "Petru Rares"

Grupul Scolar "SFANTA MARIA"

Grupul Scolar "Stefan cel Mare si Sfant" Vorona

Grupul Şcolar "Traian Vuia" Craiova

Grupul Scolar "Tudor Vladimirescu"

Grupul Scolar "VASILE COCEA"

Grupul Scolar "Venczel Jozsef"

GRUPUL SCOLAR "VOIEVODUL MIRCEA"

Grupul Şcolar „GEORGE BIBESCU” Craiova

Grupul Scolar Agricol "Dr. C. Angelescu"

Grupul Scolar Agricol "Horea" Marghita

Grupul Şcolar Agricol ,,Iordache Zossima"

Grupul Scolar Agricol Beclean

Grupul Scolar Agricol Cuzdrioara

Grupul Scolar Agricol Dorna Candrenilor

Grupul Scolar Agricol Maracineni

GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET DAMBOVITA

GRUPUL SCOLAR AGRICOL ODOBESTI

GRUPUL ŞCOLAR AGRICOL ORAVIŢA

Grupul Scolar Agricol Tartasesti

Grupul Scolar Agricol Voinesti

GRUPUL SCOLAR AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON

Grupul Scolar Alexandru Macedonski

GRUPUL SCOLAR ATANASIE MARIENESCU

Grupul Scolar Aurel Persu

Grupul Scolar Auto

Grupul Scolar Automecanica Medias

Grupul Scolar Band

Grupul Scolar Bivolarie

GRUPUL SCOLAR CAJVANA

Grupul Scolar Chisineu Cris, judetul Arad

Grupul Scolar Corund

GRUPUL SCOLAR CSIKY GERGELY

Grupul Şcolar Darabani

Grupul Scolar de Constructii Nicolae Mihaescu

GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA

Grupul Scolar de Industrie Usoara Cisnadie

Grupul Scolar de Prelucrarea Lemnului"Constantin Brancusi"

GRUPUL SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ

Grupul Scolar de Transporturi Auto

Grupul Şcolar de Transporturi Auto "Henri Coandă" Arad

Grupul Şcolar de Transporturi Auto Târgovişte

Grupul Scolar de Transporturi Cai Ferate Craiova

GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA

GRUPUL SCOLAR DEMOSTENE BOTEZ TRUSESTI

Grupul Scolar Economic "Ioan Lupas" Saliste

Grupul Scolar Economic "Johannes Lebel"

Grupul Scolar Economic Administrativ si de Servicii

Grupul Scolar Edmond Nicolau

Grupul Scolar Electromures

GRUPUL SCOLAR FORESTIER

GRUPUL ŞCOLAR FORESTIER

Grupul Scolar Forestier Bistrita

Grupul Scolar Forestier Campeni

Grupul Scolar Grigore Moisil Bistrita

grupul scolar iacobeni

Grupul Şcolar Iernut

Grupul Scolar IND "Anghel Saligny"

Grupul Scolar Industrial "Avram Iancu" Tg-Mures

Grupul Scolar Industrial "Costin D. Nenitescu"-Braila

Grupul Scolar Industrial "Elie Radu" Botosani

Grupul Scolar Industrial "Nicolae Iorga"

GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "PANAIT ISTRATI"

GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "STEFAN PROCOPIU"

GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ALEXANDRU POPP

Grupul Scolar Industrial Bustuchin

Grupul Scolar Industrial Constructii de Masini

Grupul Scolar Industrial Energetic

GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA

Grupul Scolar Industrial Ludus

Grupul Scolar Industrial Moldova Noua

GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL OTELU ROSU

GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ROVINARI

Grupul Scolar Industrial TECUCI

Grupul Scolar Industrial TRANSPORTURI CF

GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI ORADEA

Grupul Scolar ION HOLBAN

Grupul Scolar Ionita G. Andron

Grupul Scolar Lechinta

GRUPUL SCOLAR NICANOR MOROSAN PIRTESTII DE JOS

GRUPUL ŞCOLAR NR.1 CÂMPULUNG MOLDOVENESC

Grupul Scolar Sanitar Bistrita

Grupul Scolar Sava Brancovici Ineu

GRUPUL SCOLAR SEVER BOCU

Grupul Scolar Silvic Nasaud

GRUPUL SCOLAR TEHNIC DRAGANESTI-VLASCA

GRUPUL SCOLAR TEHNIC VIDELE

Grupul Scolar Telciu, Bistrita Nasaud

GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU

GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU

Grupul Scolar ''Vasile Netea'' Deda

Grupul Scolar Vladeni

GRUPUL SCOLAR ZEYK DOMOKOS

Grupul Scolar,,Sfantul Gheorghe,,Sangeorgiu de Padure

HAND-ROM fundatie umanitara de orientare si integrare sociala

I.J.P.F. Arad

I.S.J. HARGHITA

INCD Urbanproiect

Inspectia de Stat pentru Controlul Cazanelor, Recipientelor sub Presiune si Instalatiilor de Ridicat

Inspectia Muncii

Inspectia Sociala

Inspectoratul de Jandarmi Judetean Alba

INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDEŢEAN ARGEŞ

Inspectoratul de Jandarmi Judetean Bistrita-Nasaud

Inspectoratul de Jandarmi Judetean Botosani

Inspectoratul de Jandarmi Judetean Brasov

Inspectoratul de Jandarmi Judetean Buzau

Inspectoratul de Jandarmi Judetean Calarasi

Inspectoratul de Jandarmi Judetean Cluj

Inspectoratul de Jandarmi Judetean Constanta

Inspectoratul de Jandarmi Judetean Covasna

INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN DOLJ

Inspectoratul de Jandarmi Judetean Galati

Inspectoratul de Jandarmi Judeţean Giurgiu

Inspectoratul de Jandarmi Judetean Gorj

Inspectoratul de Jandarmi Judetean Harghita

Inspectoratul de Jandarmi Judetean Maramures

Inspectoratul de Jandarmi Judetean Mehedinti

Inspectoratul de Jandarmi Judetean Mures

Inspectoratul de Jandarmi Judetean Olt

Inspectoratul de Jandarmi Judetean Salaj

Inspectoratul de Jandarmi Judeţean Suceava

Inspectoratul de Jandarmi Judetean Teleorman

Inspectoratul de Jandarmi Judetean Tulcea

Inspectoratul de Jandarmi Judeţean Vâlcea

Inspectoratul de Jandarmi Judetean Vaslui

Inspectoratul de Jandarmi Judeţean Vrancea

Inspectoratul de Jandarmi Satu Mare

Inspectoratul de Politie al Judetului Tulcea

Inspectoratul de Politie al Judetului Alba

Inspectoratul de Politie al Judetului Arges

Inspectoratul de Poliţie al Judeţului Bihor

Inspectoratul de Politie al Judetului Bistrita Nasaud

Inspectoratul de Politie al Judetului Botosani

Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov

Inspectoratul de Poliţie al Judeţului Călăraşi

Inspectoratul de Poliţie al Judeţului Caraş-Severin

Inspectoratul de Poliţie al Judeţului Constanţa

Inspectoratul de Politie al Judetului Covasna

Inspectoratul de Politie al Judetului Dambovita

Inspectoratul de Politie al Judetului Dolj

Inspectoratul de Poliţie al Judeţului Galaţi

Inspectoratul de Politie al Judetului Gorj

Inspectoratul de Politie al Judetului Hunedoara

Inspectoratul de Politie al Judetului Ialomita

Inspectoratul de Poliţie al judeţului Ilfov

Inspectoratul de Politie al Judetului Maramures

Inspectoratul de Politie al Judetului Mehedinti

Inspectoratul de Politie al Judetului Mures

Inspectoratul de Poliţie al Judeţului Neamţ

Inspectoratul de Politie al Judetului Sălaj

Inspectoratul de Politie al Judetului Satu Mare

INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU

Inspectoratul de Poliţie al Judeţului Timiş

Inspectoratul de Poliţie al judeţului Vaslui

Inspectoratul de Politie Judetean Arad

Inspectoratul de Politie Judetean Bacau

Inspectoratul de Politie Judetean Braila

Inspectoratul de Politie Judetean Buzau

INSPECTORATUL DE POLIŢIE JUDEŢEAN CLUJ

Inspectoratul de Politie Judetean Giurgiu

INSPECTORATUL DE POLIŢIE JUDEŢEAN HARGHITA

Inspectoratul de Poliţie Judeţean Iaşi

Inspectoratul de Politie Judetean Suceava

Inspectoratul de Politie Judetean Teleorman

Inspectoratul de Politie Judetean Valcea

INSPECTORATUL DE POLIŢIE JUDEŢEAN VRANCEA

Inspectoratul de Stat in Constructii - ISC

Inspectoratul General al Politiei de Frontiera

Inspectoratul General al Politiei Romane

INSPECTORATUL JUDEȚEAN DE POLIȚIE PRAHOVA

Inspectoratul Judetean al Politiei de Frontiera Bihor

Inspectoratul Judetean al Politiei de Frontiera Botosani

Inspectoratul Judetean al Politiei de Frontiera Braila

Inspectoratul Judetean al Politiei de Frontiera Calarasi

Inspectoratul Judetean al Politiei de Frontiera Constanta

Inspectoratul Judetean al Politiei de Frontiera Dolj

Inspectoratul Judetean al Politiei de Frontiera Galati

INSPECTORATUL JUDETEAN AL POLITIEI DE FRONTIERA GIURGIU

Inspectoratul Judetean al Politiei de Frontiera Ialomita

Inspectoratul Judetean al Politiei de Frontiera Iasi

Inspectoratul Judetean al Politiei de Frontiera Maramures

Inspectoratul Judetean al Politiei de Frontiera Mehedinti

Inspectoratul Judetean al Politiei de Frontiera Olt

Inspectoratul Judetean al Politiei de Frontiera Satu Mare

Inspectoratul Judetean al Politiei de Frontiera Suceava

Inspectoratul Judetean al Politiei de Frontiera Teleorman

Inspectoratul Judetean al Politiei de Frontiera Timis

Inspectoratul Judetean al Politiei de Frontiera Tulcea

Inspectoratul Judetean al Politiei de Frontiera Vaslui

Inspectoratul Judetean de Politie Hunedoara

Inspectoratul Naţional pentru Evidenţa Persoanelor

Inspectoratul pentru situaţii de urgenţă ” General Ieremia Grigorescu ” al judeţului Galaţi

Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă ''Oltul'' al judeţului Harghita

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "A. D. Ghica" al Judetului Teleorman

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Anghel Saligny" al Judetului Vrancea

Inspectoratul Pentru Situatii de Urgenta "Avram Iancu" al Judetului Cluj

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Stirbei" al judetului Calarasi

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "BASARAB I" Dambovita

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bistrita" al Judetului Bistrita-Nasaud

Inspectoratul Pentru Situatii De Urgenta "Bucovina" al judetului Suceava

Inspectoratul pentru Situaţii de Urgentă "Codrii Vlăsiei" Ilfov

Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "cpt. Puică Nicolae" al judeţului Argeş

Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "CRIŞANA" al Judeţului Bihor

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Delta" al Judetului Tulcea

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dobrogea" al judetului Constanta

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Drobeta" al Judetului Mehedinti

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dunarea" Braila

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "General Magheru" al Judetului Vâlcea

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Iancu de Hunedoara" al judetului Hunedoara

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Lt.col. Dumitru Petrescu" al judetului Gorj

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "M. Gr. Sturdza" al Judetului Iasi

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Maior Constantin Ene" al judetului Bacau

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Matei Basarab" Olt

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Mihai Viteazul" al judetului Covasna

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Nicolae Iorga" al Judetului Botosani

Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "Oltenia" al judeţului Dolj

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Petroava" al judetului Neamt

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Podul Inalt" al judetului Vaslui

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Porolissum" Salaj

Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "Ţara Bârsei" al judeţului Braşov

Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "Vasile Goldiş" al judeţului Arad

Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă „BANAT” al judeţului Timiş

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Buzau

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta ''Dealu Spirii'' al Municipiului Bucuresti

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Horea al judetului Mures

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Sibiu

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Somes al Judetului Satu Mare

Inspectoratul Scolar al jud. Prahova

Inspectoratul Scolar al Judetului Alba

Inspectoratul Scolar al Judetului Arad

Inspectoratul Scolar al Judetului Botosani

Inspectoratul Scolar al Judetului Calarasi

Inspectoratul Scolar al Judetului Covasna

Inspectoratul Şcolar al Judeţului Hunedoara

Inspectoratul Scolar al Judetului Ialomita

Inspectoratul Scolar al Judetului Maramures

Inspectoratul Scolar al Judetului Olt

Inspectoratul Scolar al Judetului Salaj

Inspectoratul Scolar al Judetului Suceava

Inspectoratul Scolar al Judetului Tulcea

INSPECTORATUL SCOLAR AL MUNICIPIULUI BUCURESTI

Inspectoratul Scolar Judeatean Sibiu

INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN ARGES

Inspectoratul Scolar Judetean Bihor

Inspectoratul Scolar Judetean Bistrita-Nasaud

Inspectoratul Scolar Judetean Braila

Inspectoratul Scolar Judetean Brasov

Inspectoratul Scolar Judetean Buzau

Inspectoratul Scolar Judetean Caras Severin

Inspectoratul Scolar Judetean Cluj

Inspectoratul Scolar Judetean Constanta

Inspectoratul Scolar Judetean Dambovita

Inspectoratul Scolar Judetean Dolj

Inspectoratul Scolar Judetean Galati

Inspectoratul Şcolar Judetean Giurgiu

Inspectoratul Scolar Judetean Gorj

INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN IASI

Inspectoratul Scolar Judetean Ilfov

Inspectoratul Scolar Judetean Mehedinti

Inspectoratul Scolar Judetean Mures

Inspectoratul Scolar Judetean Satu Mare

Inspectoratul Scolar Judetean Teleorman

INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN TIMIS

Inspectoratul Scolar Judetean Valcea

INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN VASLUI

Inspectoratul Scolar Vrancea

Inspectoratul Social Regional Bucuresti Ilfov

Inspectoratul Social Regional Centru

Inspectoratul Social Regional Nord Vest

Inspectoratul Social Regional Nord-Est

Inspectoratul Social Regional Regiunea Sud-Muntenia

Inspectoratul Social Regional Sud-Est Galati

Inspectoratul Social Regional Vest

Inspectoratul Teritorial de Munca

Inspectoratul Teritorial de Munca - Bihor

Inspectoratul Teritorial de Munca Alba

Inspectoratul Teritorial de Munca Arad

Inspectoratul Teritorial de Munca Arges

Inspectoratul Teritorial de Munca Bacau

Inspectoratul Teritorial de Munca Botosani

Inspectoratul Teritorial de Munca Braila

Inspectoratul Teritorial de Munca Brasov

Inspectoratul Teritorial de Munca Bucuresti

Inspectoratul Teritorial de Munca Buzau

Inspectoratul Teritorial de Munca Calarasi

Inspectoratul Teritorial de Munca Caras-Severin

Inspectoratul Teritorial de Munca Cluj

Inspectoratul Teritorial de Munca Constanta

Inspectoratul Teritorial de Munca Covasna

Inspectoratul Teritorial de Munca Dambovita

Inspectoratul Teritorial de Munca Dolj

Inspectoratul Teritorial de Munca Galati

Inspectoratul Teritorial de Munca Giurgiu

Inspectoratul Teritorial de Munca Gorj

Inspectoratul Teritorial de Munca Harghita

Inspectoratul Teritorial de Munca Hunedoara

Inspectoratul Teritorial de Munca Ialomita

Inspectoratul Teritorial de Munca Iasi

Inspectoratul Teritorial de Munca Ilfov

Inspectoratul Teritorial de Munca Maramures

Inspectoratul Teritorial de Munca Mehedinti

Inspectoratul Teritorial de Munca Mures

Inspectoratul Teritorial de Munca Neamt

Inspectoratul Teritorial de Munca Olt

Inspectoratul Teritorial de Munca Prahova

Inspectoratul Teritorial de Munca Salaj

Inspectoratul Teritorial de Munca Satu Mare

Inspectoratul Teritorial de Muncă Sibiu

Inspectoratul Teritorial de Munca Suceava

Inspectoratul Teritorial de Munca Teleorman

Inspectoratul Teritorial de Munca Timis

Inspectoratul Teritorial de Munca Tulcea

Inspectoratul Teritorial de Munca Valcea

Inspectoratul Teritorial de Munca Vaslui

Inspectoratul Teritorial de Munca Vrancea

Inspectoratul Teritorial de Regim Silvic si de Vanatoare Brasov

Inspectoratul Teritorial de Regim Silvic si de Vanatoare Cluj-Napoca

Inspectoratul Teritorial de Regim Silvic si de Vanatoare Focsani

Inspectoratul Teritorial de Regim Silvic si de Vanatoare Oradea

Inspectoratul Teritorial de Regim Silvic si de Vanatoare Ploiesti

Inspectoratul Teritorial de Regim Silvic si de Vanatoare Timisoara

Inspectoratul Teritorial de Regim Silvic si Vanatoare Bucuresti

Inspectoratul Teritorial de Regim Silvic si Vanatoare Rm.Valcea

Inspectoratul Teritorial de Regim Silvic si Vanatoare Suceava

INSPECTORATUL TERITORIAL PENTRU CALITATEA SEMINTELOR SI A MATERIALULUI SADITOR TIMIS

Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Material Saditor Giurgiu

Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Arges

Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Bihor

Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Botosani

Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Braila

Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Brasov

Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Buzau

Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Calarasi

Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Cluj

Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Dambovita

Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Dolj

Inspectoratul Teritorial Pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Galati

Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Harghita

Inspectoratul teritorial pentru calitatea semintelor si materialului saditor Mehedinti

Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Mures

INSPECTORATUL TERITORIAL PENTRU CALITATEA SEMINTELOR SI MATERIALULUI SADITOR NEAMT

Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Prahova

Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Satu Mare

Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Suceava

Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Teleorman

Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Tulcea

Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Vrancea

Institutia Prefectului - Judetul Salaj

Institutia Prefectului - Judetul Alba

Institutia Prefectului - Judetul Arges

Institutia Prefectului - Judetul Bacau

Instituţia Prefectului - judeţul Bihor

Institutia Prefectului - Judetul Bistrita-Nasaud

Institutia Prefectului - Judetul Botosani

Institutia Prefectului - Judetul Braila

Institutia Prefectului – Judetul Brasov

Instituţia Prefectului - Judeţul Buzău

Instituţia Prefectului - Judeţul Călăraşi

Institutia Prefectului - Judetul Caras Severin

Instituţia Prefectului - Judetul Covasna

Institutia Prefectului - Judetul Dambovita

Institutia Prefectului - Judetul Dolj

Institutia Prefectului - Judetul Galati

Institutia Prefectului - Judetul Gorj

Institutia Prefectului - Judetul Harghita

Institutia Prefectului - Judetul Hunedoara

Institutia Prefectului - Judetul Ialomita

Institutia Prefectului - Judetul Iasi

Institutia Prefectului - Judetul Ilfov

Institutia Prefectului - Judetul Maramures

Institutia Prefectului - Judetul Mehedinti

Institutia Prefectului - Judetul Mures

Institutia Prefectului - Judetul Olt

Institutia Prefectului - Judetul Satu Mare

Institutia Prefectului - Judetul Suceava

Institutia Prefectului - Judetul Teleorman

Institutia Prefectului - Judetul Tulcea

Institutia Prefectului - Judetul Valcea

Institutia Prefectului - Judetul Vaslui

Institutia Prefectului - Judetul Vrancea

Institutia Prefectului - Judetului Arad

Institutia Prefectului Judet Prahova

Institutia Prefectului -Judetul Cluj

Institutia Prefectului Judetul Constanta

Institutia Prefectului judetul Sibiu

Instituţia Prefectului Judeţul Timiş

Institutia Prefectului Municipiului Bucuresti

Institutia Prefectului Neamt

Institutl de Stat pentru Testarea si Inregistrarea Soiurilor

Institutul Clinic Fundeni

Institutul de Arheologie Vasile Parvan

Institutul de Biochimie

INSTITUTUL DE BIOLOGIE

INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE "GEORGE I. M. GEORGESCU"IASI

INSTITUTUL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE ACVATICA, PESCUIT SI ACVACULTURA

Institutul de Cercetare Dezvoltare pentru Viticultura si Vinificatie Valea Calugareasca

Institutul de Cercetare-Dezvoltare pentru Montanologie Cristian-Sibiu

Institutul de Cercetare-Dezvoltare pentru Protectia Plantelor Bucuresti

Institutul de Cercetari Biologice

INSTITUTUL DE CERCETARI ECO-MUZEALE TULCEA

Institutul de Cercetari pentru Inteligenta Artificiala

Institutul de Cercetari si Amenajari Silvice

Institutul de Cercetari Socio Umane CS Nicolaescu Plopsor

Institutul de Gastroenterologie si Hepatologie

Institutul de Igiena si Sanatate Publica Veterinara

Institutul de Investigare a Crimelor Comunismului din Romania

Institutul de Istorie si Teorie Literara "G. Calinescu"

Institutul de Medicina Legala Cluj-Napoca

Institutul de Medicina Legala Craiova

Institutul de Medicina Legala Targu Mures

INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA TIMISOARA

Institutul de Sanatate Publica "Prof. Dr. Leonida Georgescu" Timisoara

Institutul de Sanatate Publica Iasi

INSTITUTUL DE SPEOLOGIE "EMIL RACOVITA"

Institutul de Urgenta pentru Boli Cardiovasculare si Transplant Targu Mures

INSTITUTUL EUROPEAN DIN ROMANIA

Institutul National al Monumentelor Istorice

INSTITUTUL NATIONAL DE BOLI INFECTIOASE "PROF.DR.MATEI BALS"

INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU METALE SI RESURSE RADIOACTIVE - ICPMRR

Institutul National de Cercetare pentru Sport

Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Chimico-Farmaceutica - ICCF

Institutul National de Expertize Criminalistice

Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor

Institutul National de Medicina Aeronautica si Spatiala

Institutul National de Medicina Legala "Mina Minovici"

Institutul Naţional de Statistică

Institutul pentru Controlul Produselor Biologice si Medicamentelor de Uz Veterinar

Institutul pentru Studierea Problemelor Minoritatilor Nationale

ITCSMS IALOMITA

Judecatoria Bolintin

JUDECATORIA BRAD

JUDECĂTORIA CÂMPINA

Judecatoria Chisineu Cris

JUDECATORIA DEVA

Judecatoria Giurgiu

Judecatoria Gurahont

JUDECATORIA HATEG

JUDECATORIA HUNEDOARA

Judecatoria Ineu

Judecatoria Lipova

JUDECĂTORIA MIZIL

JUDECATORIA ORASTIE

JUDECATORIA PETROSANI

JUDECĂTORIA SINAIA

JUDECĂTORIA VĂLENII DE MUNTE

Laboratorul Central pentru Calitatea Semintelor si a Materialului Saditor

Laboratorul Central pentru Carantina Fitosanitara

Lic de Inf Gr Moisil Iasi

Liceu Pedagigic Gh Sincai Zalau

Liceul ”Mihai Viteazul”

Liceul Benedek Elek

LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI

LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRAILA

Liceul cu Program Sportiv

Liceul cu Program Sportiv "Petrache Triscu"

Liceul cu Program Sportiv Arad

Liceul cu Program Sportiv Bistrita

LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BOTOŞANI

Liceul cu Program Sportiv Cluj-Napoca

Liceul cu Program Sportiv Focsani

LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI

LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA

LICEUL CU PROGRAM SPORTIV"BIHORUL"

Liceul de Arta " Carmen Sylva"

Liceul de Arta "D.CUCLIN"

Liceul de Arta "Dinu Lipatti" Pitesti

LICEUL DE ARTA "GEORGE GEORGESCU" TULCEA

Liceul de Arta "Gheorghe Tattarescu"

LICEUL DE ARTA "IOAN SIMA"

Liceul de Artă "Nagy István"

Liceul De Artă "Pallo Imre" Odorheiu Secuiesc

Liceul de Arta "Plugor Sandor"

Liceul de arta "Sabin Dragoi"

Liceul de Arta "Ştefan Luchian"

Liceul de Arta ,,Aurel Popp"

Liceul de Artă ,,Sabin Păuţa,,

LICEUL DE ARTA <H. DARCLEE> BRAILA

Liceul de Arta Oradea

Liceul de Arta Sibiu

Liceul de Arte Balasa Doamna Targoviste

Liceul de Arte Plastice "Corneliu Baba" Bistriţa

LICEUL DE ARTE PLASTICE "N. TONITZA" BUCURESTI

Liceul de Arte Plastice "Romulus Ladea"

Liceul de Informatica

Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca

LICEUL DE MUZICA "GEORGE ENESCU"

Liceul de Muzica si Arte plastice Alba Iulia

Liceul de Muzica Tudor Jarda Bistrita

Liceul de Muzica"Tudor CiorteaBrasov

LICEUL DE ŞTIINŢE ALE NATURII "GRIGORE ANTIPA" BOTOŞANI

Liceul Economic Administrativ Rosiorii de Vede

Liceul George St Marincu Poiana Mare

Liceul Hercules

Liceul Ion Heliade Radulescu

Liceul Leowey Klara

LICEUL M.KOGALNICEANU VASLUI

LICEUL NATIONAL CU PROGRAM DE ATLETISM CAMPULUNG

Liceul Ortodox "Sfântul" Nicolae Zalău

Liceul Pedagogic " D.P. Perpessicius"

Liceul Pedagogic "C.D.Loga"

LICEUL PEDAGOGIC "DIMITRIE TICHINDEAL"

Liceul Pedagogic "Matei Basarab"

Liceul Pedagogic "Mihai Eminescu" Tirgu Mures

Liceul Pedagogic "Mircea Scarlat"

Liceul Pedagogic "Nicolae Bolcas" Beius

Liceul Pedagogic "Stefan Odobleja"

Liceul Pedagogic Sabin Dragoi

LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET FOCSANI

Liceul Pedagogic Tulcea

Liceul pentru Deficienţi de Auz Cluj-Napoca

LICEUL POTCOAVA

Liceul pt elevi cu deficiente de vedere cu cl I-XII Moldova

Liceul Sportiv "Avram Iancu"

LICEUL SPORTIV ALBA IULIA

Liceul Sportiv Satu Mare

LICEUL SPORTIV TG.JIU

LICEUL TEHNOLOGIC MALAXA

Liceul Tehnologic Mehadia

Liceul Teologic Adventist "Maranatha"

Liceul Teologic Adventist Craiova

Liceul Teologic Baptist ”Emanuel”

Liceul Teologic Baptist Betania

LICEUL TEOLOGIC GRECO CATOLIC

LICEUL TEOLOGIC ORTODOX EPISCOP ROMAN CIOROGARIU

Liceul Teologic Ortodox Cuvioasa Parascheva

LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA

Liceul Teologic Reformat

Liceul Teologic Reformat Baczkamadarasi Kis Gergely

Liceul Teologic Reformat Cluj-Napoca

Liceul Teologic Reformat Lorantffy Zsuzsanna

Liceul Teologic Reformat Sfantu Gheorghe

LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SZENT LÁSZLÓ" ORADEA

LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GERHARDINUM

LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN BERDE MOZES

Liceul Teoretic " Dante Alighieri"

LICEUL TEORETIC "ADY ENDRE"

Liceul Teoretic "Apáczai Csere János"

LICEUL TEORETIC "AUREL LAZAR" ORADEA

Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj Napoca

LICEUL TEORETIC "C. NOICA"

Liceul Teoretic "Constantin Angelescu"

Liceul Teoretic "Constantin Angelescu" Ianca

Liceul Teoretic "Constantin Brancoveanu"

Liceul Teoretic "Constantin Romanu Vivu" Teaca

Liceul Teoretic "Dr. Boros Fortunat" Zetea

Liceul teoretic "Dr. Victor Gomoiu"

Liceul Teoretic "Duiliu Zamfirescu"

LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA"VASLUI

Liceul Teoretic "Eugen Pora"

LICEUL TEORETIC "GHEORGHE MAGHERU" CETATE

Liceul Teoretic "Gheorghe Munteanu Murgoci"

Liceul Teoretic "Grigore Moisil"

Liceul Teoretic "Grigore Tocilescu" Mizil

Liceul Teoretic "Gustav Gundisch"

Liceul Teoretic "Ioan Slavici"

Liceul Teoretic "Ion Ghica" Racari

LICEUL TEORETIC "ION LUCA" VATRA DORNEI

Liceul Teoretic "Ion Mihalache"

Liceul Teoretic "Iulia Zamfirescu"

LICEUL TEORETIC "JOZEF KOZACEK" BUDOI

liceul teoretic "liviu rebreanu" turda

Liceul Teoretic "Marin Preda"

Liceul Teoretic "Mihai Eminescu"

LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CLUJ-NAPOCA

Liceul Teoretic "Mihail Sebastian"

Liceul Teoretic "Mircea Eliade"

LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE" RESITA

Liceul Teoretic "Miron Costin" Iasi

LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" PASCANI

Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca

LICEUL TEORETIC "NICOLAE IORGA"

Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu"

LICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" SIBIU

Liceul Teoretic "Orban Balazs" Cristuru-Secuiesc

Liceul Teoretic "Petru Maior"

Liceul Teoretic "Petru Rares" Feldioara

Liceul Teoretic "Solomon Halita"

Liceul Teoretic "SPIRU HARET"

Liceul Teoretic "Székely Mikó"

Liceul Teoretic "Tudor Arghezi"

LICEUL TEORETIC "V. ALECSANDRI" IASI

Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad

Liceul Teoretic ,,Mihai Veliciu"

LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA''

LICEUL TEORETIC ”EFTIMIE MURGU” BOZOVICI

LICEUL TEORETIC „TRAIAN LALESCU“ RESITA

LICEUL TEORETIC ADAM MULLER GUTTENBRUNN

Liceul Teoretic Aghires Fabrici

Liceul Teoretic Amarastii de Jos

Liceul Teoretic Ana Ipatescu

Liceul Teoretic Andrei Barseanu Tarnaveni

Liceul Teoretic Axente-Sever

LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN

Liceul Teoretic Bolyai Farkas

Liceul Teoretic Bratca

LICEUL TEORETIC BREZOI

LICEUL TEORETIC C. NOICA

Liceul Teoretic Carei

Liceul Teoretic Carol I

Liceul Teoretic Costesti

Liceul Teoretic Cujmir

Liceul teoretic Diaconovici-Tietz Resita

Liceul Teoretic Dumbraveni

Liceul Teoretic Dunarea

LICEUL TEORETIC EMIL BOTTA

Liceul Teoretic Emil Racovita

Liceul Teoretic EMIL RACOVITA GALATI

LICEUL TEORETIC GARABET IBRAILEANU

LICEUL TEORETIC GENERAL DRAGALINA ORAVITA

Liceul Teoretic George Moroianu Sacele

Liceul Teoretic German "Friedrich Schiller"

LICEUL TEORETIC GHE. LAZAR AVRIG

LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI

LICEUL TEORETIC GRIGORE GHEBA DUMITRESTI

LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA

Liceul Teoretic I.L.Caragiale moreni

LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA

Liceul Teoretic Ion Agarbiceanu

Liceul Teoretic Ion Neculce

Liceul Teoretic Joseph Haltrich

Liceul Teoretic Josika Miklos

LICEUL TEORETIC KEMENY JANOS

Liceul Teoretic Lucian Blaga

Liceul Teoretic Lucian Blaga Cluj Napoca

LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA, BUCURESTI

LICEUL TEORETIC MIKES KELEMEN DIN SFÂNTU GHEORGHE

Liceul Teoretic Nagy Mózes Tg.Secuiesc

LICEUL TEORETIC NEGRESTI OAS

Liceul Teoretic Nicolae Cartojan

Liceul Teoretic Nicolae Jiga Tinca

LICEUL TEORETIC O. C. TASLAUANU

Liceul Teoretic Olteni

LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU

LICEUL TEORETIC PANAIT CERNA BRAILA

Liceul Teoretic Paul Georgescu

LICEUL TEORETIC PAVEL DAN

Liceul Teoretic Petofi Sandor Sacuieni

Liceul Teoretic Salamon Erno

LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR ILIA

Liceul teoretic Stefan Odobleja

Liceul Teoretic Stephan Ludwig Roth

Liceul Teoretic Tata Oancea

LICEUL TEORETIC TRAIAN

Liceul Teoretic Traian Lalescu

Liceul Teoretic Traian Vuia Resita

LICEUL TEORETIC ZĂRNEȘTI

LICEUL TEORETIC ZIMNICEA

Liceul Teoretic"Gelu Voievod" Gilau

LICEUL TEORETIC"TRAIAN DODA" CARANSEBES

Liceul Teoretic,,Adrian Păunescu,,Barca

LICEUL TEORETICAL.I.CUZA IASI

LICEUL TERORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN

LICEUL VITOMIRESTI

LICEUL WALDORF CLUJ NAPOCA

LPS Vaslui

Memorialul Ipotesti - Centrul National de Studii,,Mihai Eminescu'' Botosani

Memorialul NICOLAE BALCESCU

MGSIMONESTI

Ministerul Afacerilor Externe

Ministerul Afacerilor Interne

Ministerul Agriculturii, Padurilor si Dezvoltarii Rurale

Ministerul Apararii Nationale

Ministerul Comunicatiilor si Societatii Informationale

Ministerul Dezvoltării Regionale şi Locuinţei

Ministerul Economiei

Ministerul Educatiei, Cercetarii, Tineretului și Sportului

Ministerul Finanţelor Publice

Ministerul Fondurilor Europene

Ministerul Justitiei

Ministerul Mediului

Ministerul Muncii Solidaritatii Sociale si Familiei

Ministerul Sanatatii

Ministerul Tineretului si Sportului

Ministerul Transporturilor, Constructiilor si Turismului

Municipiul Roman

Muzeul Olteniei Craiova

Muzeul Banatului Montan Resita

Muzeul Brailei

Muzeul Cinegetic al Carpatilor "Posada"

Muzeul de Arheologie Callatis Mangalia

MUZEUL DE ARTA CONSTANTA

Muzeul de Arta Populara

Muzeul de Arta Vizuala, Galati

Muzeul de Istorie Galati

Muzeul de Istorie Nationala si Arheologie Constanta

Muzeul Haáz Rezső

Muzeul Judetean "Aurelian Sacerdoteanu"

Muzeul judetean "Teohari Antonescu" Giurgiu

Muzeul Judetean Botosani

Muzeul Judetean Buzau

Muzeul Judetean de Arta Prahova "Ion Ionescu-Quintus"

Muzeul Judetean de Stiintele Naturii Prahova

MUZEUL JUDETEAN GORJ

Muzeul Judetean Mures

Muzeul Judetean Olt

MUZEUL JUDETEAN TELEORMAN

Muzeul Literaturii Române Iași

Muzeul Marinei Romane

MUZEUL MEMORIAL ``OCTAVIAN GOGA``

Muzeul Mixt Tecuci

MUZEUL MUNICIPAL RAMNICU SARAT

MUZEUL NATIONAL BRUKENTHAL

Muzeul National Cotroceni

Muzeul National de Arta al Romaniei

MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE A ROMANIEI

Muzeul National Secuiesc

MUZEUL ORASENESC TARISZNYAS MARTON

Muzeul Regiunii Portilor de Fier

Muzeul Vrancei

Nucleul Financiar Contabil Bistrita

Ocolul Silvic Alpina Borsa R.A.

OCOLUL SILVIC BRATCUTA R.A.

OCPI Arad

OCPI BACAU

OCPI Constanta

OCPI Mehedinti

Oficii de Studii Pedologice si Agrochimice

Oficiu Judetean pentru Protectia Consumatorilor Brasov

Oficiul Central de Stat pentru Probleme Speciale

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Timis

Oficiul de Cadastru și Publicitate Imobiliară Hunedoara

Oficiul de Cadastru si Publicitate imobiliara

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Alba

OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BIHOR

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Bistrita-Nasaud

Oficiul de cadastru si publicitate imobiliara Botosani

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Braila

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Brasov

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Bucuresti

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Buzau

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Calarasi

OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA CARAS-SEVERIN

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Cluj

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Covasna

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Dambovita

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Dolj

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Galati

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Giurgiu

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Gorj

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Harghita

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Ialomita

OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA IASI

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Ilfov

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Maramures

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Mures

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Neamt

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Prahova

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Salaj

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Satu Mare

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Sibiu

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Suceava

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Teleorman

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Tulcea

Oficiul de Cadastru şi Publicitate Imobiliară Vâlcea

Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Vrancea

OFICIUL DE STUDII PEDOLOGICE SI AGROCHIMICE

OFICIUL DE STUDII PEDOLOGICE SI AGROCHIMICE ALBA

OFICIUL DE STUDII PEDOLOGICE SI AGROCHIMICE NEAMT

OFICIUL DE STUDII PEDOLOGICE SI AGROCHIMICE BACAU

Oficiul de Studii Pedologice si Agrochimice Bihor

Oficiul de studii pedologice si agrochimice Botosani

Oficiul de Studii Pedologice si Agrochimice Brasov

Oficiul de Studii Pedologice si Agrochimice Buzau

Oficiul de Studii Pedologice si Agrochimice Dolj

Oficiul de Studii Pedologice si Agrochimice Giurgiu

Oficiul de Studii Pedologice şi Agrochimice Harghita

Oficiul de Studii Pedologice si Agrochimice Mehedinti

Oficiul de Studii Pedologice si Agrochimice Satu Mare

Oficiul de Studii Pedologice si Agrochimice Teleorman

OFICIUL DE STUDII PEDOLOGICE SI AGROCHIMICE TIMISOARA

Oficiul de Studii Pedologice si Agrochimice Vrancea

Oficiul Judetean de Consultanta Agricola

OFICIUL JUDETEAN DE CONSULTANTA AGRICOLA ARGES

OFICIUL JUDETEAN DE CONSULTANTA AGRICOLA BACAU

Oficiul Judetean de Consultanta Agricola Bistrita-Nasaud

Oficiul Judetean de Consultanta Agricola Braila

Oficiul Judetean de Consultanta Agricola Brasov

Oficiul Judeţean de Consultanţă Agricolă Buzău

Oficiul Judetean de Consultanta Agricola Calarasi

Oficiul Judetean de Consultanta Agricola Caras Severin

Oficiul Judetean de Consultanta Agricola Dolj

Oficiul Judetean de Consultanta Agricola Mures

Oficiul Judetean de Consultanta Agricola Salaj

Oficiul Judetean de Consultanta Agricola Satu Mare

Oficiul Judetean de Consultanta Agricola Suceava

Oficiul Judetean de Consultanta Agricola Teleorman

Oficiul Judeţean de Consultanţă Agricolă Vrancea

OFICIUL JUDETEAN DE POSTA BISTRITA NASAUD

Oficiul Judetean de Studii Pedologice si Agrochimice Calarasi

Oficiul Judetean pentru Studii Pedologice si Agrochimice Braila

OFICIUL JUDETEAN PENTRU STUDII PEDOLOGICE SI AGROCHIMICE GALATI

Oficiul Judetean pentru Studii Pedologice si Agrochimice Suceava

OFICIUL JUDETEAN PENTRU STUDII PEDOLOGICE SI AGROCHIMICE TULCEA

Oficiul Municipal de Consultanta Agricola Bucuresti

Oficiul Natioanl al Viei si Produselor Vitivinicole

Oficiul National al Monumentelor Istorice

Oficiul National al Registrului Comertului

Oficiul National pentru Cultul Eroilor

OFICIUL PENTRU AMELIORARE SI REPRODUCTIE IN ZOOTEHNIE COVASNA

Oficiul pentru Ameliorare si Reproducere in Zootehnie Neamt

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Tulcea

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie In Zootehnie Alba

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Arad

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Arges

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Bacau

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Bihor

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie In Zootehnie Bistrita

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Botosani

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie BRAILA

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Brasov

OFICIUL PENTRU AMELIORARE SI REPRODUCTIE IN ZOOTEHNIE BUZAU

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie In Zootehnie Calarasi

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Caras-Severin

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Cluj

Oficiul pentru Ameliorare si reproductie in Zootehnie Constanta

OFICIUL PENTRU AMELIORARE SI REPRODUCTIE IN ZOOTEHNIE DAMBOVITA

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Dolj

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Galati

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie In Zootehnie Giurgiu

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Gorj

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Harghita

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Hunedoara

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Ialomita

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Iasi

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Ilfov Bucuresti

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Maramures

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Mehedinti

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Mures

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Olt

OFICIUL PENTRU AMELIORARE SI REPRODUCTIE IN ZOOTEHNIE PRAHOVA

Oficiul pentru Ameliorare si Reproducţie in Zootehnie Salaj

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie In Zootehnie Satu Mare

OFICIUL PENTRU AMELIORARE SI REPRODUCTIE IN ZOOTEHNIE SIBIU

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Suceava

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Teleorman

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Timis

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Vâlcea

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie in Zootehnie Vaslui

Oficiul pentru Ameliorare si Reproductie In Zootehnie Vrancea

Oficiul pentru Studii Pedologice si Agrochimice Constanta

Oficiul Public Proiect

Oficiul Român pentru Adopţii

Oficiul Roman pentru Imigrari

Oficiul Teritorial pentru Intreprinderi Mici si Mijlocii Ploiesti

Oficiul Teritorial pentru Intreprinderi Mici si Mijlocii si Cooperatie Brasov

Oficiul Teritorial pentru Intreprinderi Mici si Mijlocii si Cooperatie Bucuresti

Oficiul Teritorial pentru Intreprinderi Mici si Mijlocii si Cooperatie Constanta

Oficiul Teritorial pentru Intreprinderi Mici si Mijlocii si Cooperatie Craiova

Oficiul Teritorial pentru Intreprinderi Mici si Mijlocii si Cooperatie iasi

Oficiul Teritorial pentru Întreprinderi Mici şi Mijlocii şi Cooperaţie SATU MARE

Oficiul Teritorial pentru Intreprinderi Mici si Mijlocii si Cooperatie Targoviste

Oficiul Teritorial pentru Întreprinderi Mici şi Mijlocii şi Cooperaţie Tîrgu-Mureş

Oficiului Teritorial pentru Intreprinderi Mici si Mijlocii si Cooperatie Cluj

Oficul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Arges

OIR POS DRU REGIUNEA NORD-EST

OIRPOSDRU BUCURESTI-ILFOV

OIRPOSDRU Regiunea Centru

Opera Comica pentru Copii

OPSPI

Orasul Topoloveni

Oraşul Băile Tuşnad

Orasul Macin

ORASUL TAUTII MAGHERAUS

ORCHESTRA POPULARA RAPSOZII BOTOSANILOR

Organismul intermediar regional pentru Programul operaţional sectorial "Dezvoltarea resurselor umane" - Regiunea Vest

Organismul Intermediar Regional pentru Programul Operational Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane Regiunea Sud-Est

Organismul Intermediar Regional pentru Programul Operational Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane Regiunea Sud-Vest Oltenia

Organismul Intermediar Regional Programul Operational Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane Nord-Vest

Organismul Intermediar Regional Programul Operational Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane Regiunea Sud Muntenia

OSPA Mures

Palatul Copiilor

Palatul Copiilor Alba Iulia

PALATUL COPIILOR ALEXANDRIA

PALATUL COPIILOR BAIA MARE

palatul copiilor botosani

Palatul Copiilor Braila

PALATUL COPIILOR CLUJ

PALATUL COPIILOR IASI

Palatul Copiilor Mures

PALATUL COPIILOR PIATRA NEAMT

Palatul Copiilor Pitesti

Palatul Copiilor Sfantu Gheorghe

Palatul Copiilor si Elevilor Slobozia

Palatul Copiilor Sibiu

Palatul Copiilor Suceava

Palatul Copiilor Tr-Severin

Palatul Copiilor Vaslui

PALATUL COPIILOR ZALAU

Paltele Brancovenesti de la Portile Bucurestiului

Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia

Parchetul de pe langa Curtea de Apel Timisoara

Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba

PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARAD

Parchetul de pe langa Tribunalul Bistrita Nasaud

PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL DOLJ

PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL HARGHITA

Parchetul de pe langa Tribunalul Hunedoara

Parchetul de pe langa Tribunalul Ilfov

Parchetul de pe langa Tribunalul Mehedinti

PARCHETUL DE PE LÂNGĂ TRIBUNALUL TIMIŞ

Parohia Romano-Catolica Nehoiu

Partidul National Liberal Oradea

Penitenciar Drobeta Turnu Severin

Penitenciar Aiud

PENITENCIAR ARAD

Penitenciar Bircea Mare

Penitenciar Bucuresti-Rahova

PENITENCIAR CODLEA

Penitenciar Dr Tr Severin

Penitenciar Poarta Alba

PENITENCIAR SPITAL BUCURESTI RAHOVA

PENITENCIAR SPITAL DEJ

Penitenciar Spital Poarta Alba

Penitenciar Timisoara

PENITENCIARUL BACAU

Penitenciarul Baia Mare

PENITENCIARUL BISTRITA

Penitenciarul Botosani

PENITENCIARUL BRAILA

PENITENCIARUL COLIBAŞI

PENITENCIARUL DE FEMEI TARGSOR

Penitenciarul de Minori si Tin

Penitenciarul de Minori şi Tineri Tichileşti

Penitenciarul Focsani

PENITENCIARUL GALATI

Penitenciarul Gherla

Penitenciarul Giurgiu

Penitenciarul Iasi

Penitenciarul Margineni

PENITENCIARUL MIERCUREA CIUC

Penitenciarul Oradea

Penitenciarul Pelendava

Penitenciarul Ploiesti

Penitenciarul Satu Mare

Penitenciarul Slobozia

PENITENCIARUL SPITAL COLIBASI

PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA

Penitenciarul Tg-Jiu

Penitenciarul Tirgu Mures

Penitenciarul Tulcea

Penitenciarul Vaslui

Penitenciarul-Spital Bucuresti-Jilava

Pimaria Negrilesti

PITICOT DEJ

PJ SCOALA CU CLASELE I-VIII TARCAIA

Politia Comunitara Calarasi

Politia Comunitara Craiova

Politia Comunitara Galati

Politia Comunitara Medias

Politia Comunitara Oradea

Politia Comunitara Ploiesti

POLITIA COMUNITARA VASLUI

Politia Comunitara Zalau

POLITIA PRIMARIEI MUNICIPIULUI BACAU

Preventor TBC copii Gornesti

Preventoriul TBC de copii Ilisua

Primaria

PRIMARIA APATEU

primaria cepari

Primăria comunei Ripiceni

Primaria Comunei Brezoaele

Primaria Comunei Buzescu

Primaria Comunei Chiajna si Consiliul Local Chiajna

Primaria Comunei Clinceni

Primaria Comunei Cotmeana

Primaria Comunei Cristian

Primaria Comunei Gherta Mica

Primaria Comunei Glogova

Primaria Comunei Maierus

Primaria Comunei Mitocu Dragomirnei

Primaria Comunei Piatra Olt

Primaria Comunei Poiana Marului

Primaria Comunei Recea

Primaria Comunei Samarinesti

Primaria Comunei Sarateni

Primaria Comunei Secas

Primaria Comunei VADU MOTILOR

Primaria Comunei Valea Ramnicului

PRIMARIA COMUNEI VALEA URSULUI

Primaria Comunei Vistea

Primaria Comunei Voinesti, jud. Iasi

Primaria Comunei Voşlăbeni

Primaria Orasului Novaci

Primaria Stefanesti

Primaria Traian Braila

Primaria Agas

Primaria Aita Mare

Primaria Albesti Paleologu

Primaria Albestii de Arges

Primaria Alexandru Odobescu Judetul Calarasi

Primaria Alexandru Vlahuta

PRIMARIA AMARU

Primaria Aninoasa

Primaria Aninoasa, Arges

Primaria Apa

Primaria Apele Vii

Primaria Apoldu de Jos

PRIMARIA ARCANI

Primaria Ardeoani

Primaria Armasesti

Primaria Arpasu de Jos

Primaria Atel

Primaria Bacani

Primaria Bacesti

Primaria Baia de Fier

Primaria Baita de Sub Codru

Primaria Bala

Primaria Balanesti

Primaria Balasesti

Primaria Balcauti

Primaria Balesti

PRIMARIA BALILESTI

Primaria Balta

Primaria Baneasa

Primaria Barasti

Primaria Barbatesti

Primaria BARSANESTI

Primaria Bata

PRIMARIA BĂTRÎNA

Primaria Becicherecu Mic

Primaria Beciu

Primaria Beleti-Negresti

PRIMARIA BEREVOESTI

Primaria Berzasca

Primaria Bestepe

Primaria Beuca

Primaria Bilciuresti

Primaria Bilvanesti

PRIMARIA BIRGHIS

Primaria Birsesti

Primaria Birza

Primaria Birzava

PRIMARIA BISOCA

primaria blajani

Primaria Blandesti

Primaria Blejesti

Primaria Bocicoiu Mare

Primaria Bodoc

Primaria Bogda

Primaria Boghesti

Primaria Boiu Mare

Primaria Bontida

Primaria Borca

Primaria Borcea

Primaria Bordesti

Primaria Boroaia

Primaria Bosorod

Primaria BOTESTI, JUDETUL VASLUI

Primaria Botoroaga

Primaria Bradulet

Primaria Braesti

Primăria Braniştea - Mehedinţi

PRIMARIA BRATCA

PRIMARIA BRATEIU

Primaria Bretcu

Primaria Breznita Motru

Primaria Breznita-Ocol

Primaria Brinceni

Primaria Brodina

Primaria Brosteni

Primaria Buchin

Primaria Buciumeni

Primaria Bucsani

Primaria Budesti

Primăria Budeşti

Primaria Buduslau

Primaria Bughea de Jos

Primaria Bujoreni

Primaria Bumbesti- Jiu

Primaria Burila Mare

PRIMARIA BUTENI

PRIMARIA CABESTI

Primaria Cacica

Primaria Cajvana

Primaria Calafindesti

PRIMARIA CALDARARU

Primăria Călineşti

PRIMARIA CALINESTI OAS

Primaria Calmatuiu de Sus

Primaria Calopar

Primaria Calugareni

Primaria Camarasu

Primaria Campulung la Tisa

Primaria Candesti

Primaria Capu Campului

PRIMARIA CARASTELEC

Primaria Carei

Primaria Carpen

Primaria Carta

Primaria Catane

Primaria Cazanesti

Primaria Cazasu

Primaria Ceamurlia de Jos

Primaria Celaru

Primaria Cerasu

Primaria Cernat

Primăria Certeze

PRIMARIA CERU BACAINTI

Primaria Chiojdeanca

PRIMARIA CHIOJDU

Primaria Chirnogi

Primaria Chirpar

PRIMARIA CHISINDIA

Primaria Cicanesti

Primaria Ciceu-Mihaiesti

Primaria Cimpineanca

Primaria Cindesti

Primaria Ciocanesti-Suceava

PRIMARIA CIOCILE

Primaria Ciofrangeni

Primaria Ciolpani

PRIMARIA CIOROGIRLA

Primaria Ciresu

Primaria Cirtisoara

Primaria Cislau

Primaria Ciuperceni

Primaria Cobia

Primaria Cocu

Primaria com. Valea Mare Pravat

Primaria Com.Volovat

Primaria Comandau

Primaria Comisani, Judetul Dambovita

Primaria Comumei Lungesti

Primaria Comuna Bazna

PRIMARIA COMUNA BUCERDEA GRANOASA

Primaria Comuna Bunesti

Primaria Comuna Cincu

primaria comuna ciumani

Primaria Comuna Cojasca

Primaria Comuna Cotofanesti

PRIMARIA COMUNA DUMBRAVA MEHEDINTI

Primaria Comuna Gepiu

Primaria comuna RACOVITA

PRIMARIA COMUNE IZVORU

Primaria Comunei Buesti

Primaria Comunei Albesti

Primaria Comunei Branesti

Primaria Comunei Breaza

Primaria Comunei Bujoru

Primaria Comunei Ciorasti

Primaria Comunei Crasna

Primaria Comunei Darmanesti

Primaria Comunei Diosig

PRIMARIA COMUNEI DOBRETU

Primaria Comunei Gradistea

Primaria Comunei Ibanesti

Primaria Comunei Ion Corvin

Primaria comunei IONEȘTI

Primaria Comunei - Livezile

Primaria Comunei Maia

Primaria Comunei Moacsa

Primaria Comunei Orastioara de Sus

Primaria Comunei Osica de Sus

Primaria Comunei Pantelimon

Primaria Comunei Pristol

Primaria Comunei Racu

Primaria Comunei Rusca Montana

Primaria Comunei Sacel

Primaria Comunei Săceni

Primaria Comunei Saelele

Primaria Comunei Salistea

Primaria Comunei Schitu Duca

Primaria Comunei Schitu Golesti

Primaria Comunei Şieu-Odorhei

Primaria Comunei Simburesti

Primaria Comunei Simian

Primaria Comunei Sintamaria Orlea

Primaria Comunei Slobozia Moara

Primaria Comunei Slobozia-Conachi

Primaria Comunei Smirdioasa

Primaria Comunei Soars

Primaria Comunei Socol

Primaria Comunei Sohodol

Primaria Comunei Sopotu Nou

Primaria Comunei SPRINCENATA

Primaria Comunei Spulber

Primaria Comunei Stanesti-VL

Primaria Comunei Stoenesti

Primaria Comunei Stoilesti

Primaria Comunei Straoane

Primaria Comunei Tamasi

Primaria Comunei Tanasoaia

Primaria Comunei Tusnad

Primaria Comunei Tuzla

Primaria Comunei Umbraresti

Primaria Comunei Valea Mare VALCEA

Primaria Comunei Zanesti

Primaria Comunei 1 Decembrie

Primaria Comunei 23 August

Primaria Comunei Abram

Primaria Comunei Abramut

Primaria Comunei Acatari

Primaria Comunei ADAMCLISI

Primaria Comunei Adamus

Primaria Comunei ADASENI

Primaria Comunei Adincata

Primaria Comunei Adunaţi

Primaria Comunei Agapia

Primaria Comunei Aghiresu

Primăria Comunei Agigea

Primaria Comunei Agrij

Primaria Comunei Agris

Primaria Comunei Aiton

Primaria Comunei Albeni

Primaria Comunei Albesti

PRIMARIA COMUNEI ALBESTI - IALOMITA

Primaria Comunei Alexandru cel Bun

Primăria Comunei Alexandru Ioan Cuza

Primaria Comunei Alexeni

Primaria comunei ALIMAN

Primaria Comunei Alimpesti

Primaria Comunei Alma

PRIMARIA COMUNEI ALMAS

Primaria Comunei Almasu Mare

Primaria Comunei Alunis

Primaria Comunei Alunis-Mures

Primaria Comunei Alunis-Prahova

Primaria Comunei Alunu

Primaria Comunei Amarastii de Jos

PRIMĂRIA COMUNEI AMĂRĂȘTI

Primaria Comunei AMZACEA

Primaria Comunei Andrid

Primaria Comunei Andrieseni

Primaria Comunei Apahida

Primaria Comunei Apata

Primaria Comunei Apold

Primaria Comunei Apostolache

Primaria Comunei Arbore

Primaria Comunei Arcus

Primaria Comunei Ardusat

Primaria Comunei Arefu

PRIMARIA COMUNEI ARGETOAIA

Primaria Comunei Aricestii Rahtivani

Primaria Comunei Aricestii Zeletin

Primaria Comunei Arieseni

Primaria Comunei Arinis

PRIMARIA COMUNEI ARMENIS

Primaria Comunei Aroneanu

Primaria Comunei Arsura

Primaria Comunei Asau

Primaria Comunei Aschileu Mare

PRIMARIA COMUNEI ASUAJU DE SUS

Primaria Comunei Atid

Primaria Comunei Atintis

Primaria Comunei Augustin

Primaria comunei AUŞEU

Primaria Comunei Avram Iancu

Primaria Comunei Avramesti

Primaria comunei Axente Sever

Primaria Comunei Baba Ana

Primaria Comunei Babaita

Primaria Comunei Babana

Primaria comunei Babiciu

PRIMARIA COMUNEI BĂCIA

Primaria Comunei Bagaciu

Primaria Comunei Bahna

Primaria Comunei Bahnea

Primaria Comunei Baia

Primaria Comunei Baia de Cris

Primaria Comunei Baiculesti

Primaria Comunei Baisoara

Primaria Comunei Baita

Primaria Comunei Baiut

Primaria Comunei Bala

Primaria Comunei Balaceana

Primaria Comunei Balaceanu

Primaria Comunei BALACI

Primaria Comunei Balacita

PRIMARIA COMUNEI BALACIU

Primaria Comunei Bălăuseri

Primaria Comunei BALCANI

Primaria Comunei Baldovinesti

Primaria Comunei Baleni

Primaria Comunei Baleni DB

Primaria Comunei Balesti

Primaria Comunei Baloteşti

Primaria Comunei Balşa

Primaria Comunei Balta Alba

Primaria Comunei Balta Doamnei

Primaria Comunei Baltatesti

Primaria Comunei Baltati

Primaria Comunei BALTENI

Primaria Comunei BALTENI VS

Primaria Comunei Baltesti

Primaria Comunei Baluseni

Primaria Comunei BANCA

Primaria Comunei Band

Primaria Comunei Banesti

Primaria Comunei Bania

Primaria Comunei Banisor

PRIMARIA COMUNEI BANITA

Primaria Comunei Banloc

Primaria Comunei Barbulesti

Primaria Comunei Barbuletu

Primaria Comunei Barcanesti-Prahova

Primaria Comunei Barcani

Primaria Comunei Barcea

Primaria Comunei Barnova

Primaria Comunei Barsana

Primaria Comunei Barsau

Primaria Comunei Baru

Primaria Comunei Bascov

Primaria Comunei Batanii Mari

Primaria Comunei Batar

Primaria Comunei Batos

Primaria Comunei Batrani

Primaria Comunei Bautar

Primaria comunei Beba Veche

Primaria Comunei Beceni

Primaria comunei Beclean

Primaria Comunei Beica de Jos

Primaria Comunei Belcesti

Primaria Comunei Belciugatele

Primaria Comunei Belin

Primaria Comunei Belint

Primaria Comunei Beltiug

Primaria Comunei Benesat

Primaria Comunei Berca

Primaria Comunei Berceni

Primaria Comunei Berchisesti

Primaria Comunei Bereni

Primaria Comunei Beresti Meria

Primaria Comunei Beresti-Bistrita

Primaria Comunei Beresti-Tazlau

Primaria Comunei Berezeni

Primaria Comunei Berghin

Primaria Comunei Berislavesti

Primaria Comunei Beriu

Primaria Comunei BERLESTI

Primaria Comunei Berliste

PRIMARIA COMUNEI BERTEA

Primaria comunei BERVENI

Primaria Comunei Bethausen

Primaria Comunei Bezdead

Primaria comunei BICAZ

Primaria Comunei Bicaz Chei

Primaria Comunei Bicazu Ardelean

Primaria Comunei Bichis

Primaria Comunei Bicles

Primaria Comunei Biertan

Primaria Comunei Biharia

Primaria Comunei Bilbor

Primaria Comunei Bilca

Primaria Comunei Biled

Primaria Comunei Bilteni

Primaria Comunei BÎRA

PRIMARIA COMUNEI BIRCHIS

Primaria Comunei Birda

Primaria Comunei Birna

Primaria Comunei Birnova

Primaria comunei Birsa

Primaria Comunei Bistra

Primaria Comunei Bixad

Primaria Comunei Bixad Covasna

Primaria Comunei Blagesti

Primaria Comunei Blagesti jud. Vaslui

Primaria Comunei Blajel

PRIMĂRIA COMUNEI BLANDIANA

Primaria Comunei Blejoi

Primaria Comunei Bobicesti

Primaria Comunei Bobilna

Primaria Comunei Bobota

Primaria Comunei Bocsa

Primaria Comunei Bod

Primaria Comunei Bodesti

Primaria Comunei Bogata

Primaria Comunei Bogdana, Teleorman

Primaria Comunei Bogdana, Vaslui

Primaria Comunei Bogdand

Primaria Comunei Bogdanesti

Primaria Comunei Bogdanesti Vaslui

PRIMARIA COMUNEI BOGDANITA

Primaria Comunei Boghis

PRIMARIA COMUNEI BOIANU-MARE

PRIMARIA COMUNEI BOISOARA

Primaria Comunei Boita

Primaria Comunei Bolbosi

Primaria Comunei Boldesti-Gradistea

Primaria Comunei Boldu

Primaria Comunei Boldur

Primaria Comunei Boranesti

Primaria Comunei Borascu

Primaria Comunei Bordusani

Primaria Comunei Borod

Primaria Comunei Bors

Primaria Comunei Borsa

Primaria Comunei Bosanci

Primaria Comunei Boteni

Primaria Comunei BOTESTI

Primaria Comunei Botiz

Primaria Comunei Botiza

Primăria Comunei Botoşana

Primaria Comunei Botosesti Paia

Primaria Comunei Bozioru

Primăria Comunei Bozovici

Primaria Comunei Bradeanu

Primaria Comunei Bradesti

Primăria Comunei Brădeşti

Primaria Comunei Braesti

Primaria Comunei Braesti Buzau

Primaria comunei BRAGADIRU

Primaria Comunei Brahasesti

Primaria Comunei Bran

Primaria Comunei Bran_BV

Primaria Comunei Branesti

Primaria Comunei Branesti Judetul Ilfov

Primaria Comunei Branisca

Primaria Comunei Branistea

Primaria Comunei Branistea, judetul Galati

PRIMARIA COMUNEI BRASTAVATU

Primaria comunei Brates

Primaria Comunei Bratovoesti

Primaria Comunei Brazi

Primaria Comunei Brazii Arad

Primaria Comunei Brazii Ialomita

Primaria Comunei Breaza, judetul Suceava

Primaria Comunei Brebu

Primaria Comunei Brebu, Caras-Severin

Primaria Comunei Brebu-Nou

Primaria Comunei Brestovat

Primaria Comunei Brincovenesti

PRIMARIA COMUNEI BRÎNCOVENI

Primaria Comunei Broscauti

Primaria Comunei Bruiu

Primaria Comunei Brusturi

Primaria Comunei Brusturi-Bihor

Primaria Comunei Brusturoasa

Primaria Comunei Buces

Primaria Comunei Bucinisu

Primaria Comunei Bucium

Primaria Comunei Buciumeni

Primaria Comunei Buciumi

Primaria Comunei Bucov

Primaria Comunei Bucovat

Primaria Comunei Bucovat Dolj

Primaria Comunei Bucsani

Primaria comunei BUCURESCI

Primaria Comunei Buda

Primaria Comunei Budacu de Jos

Primaria Comunei Budesti

Primaria Comunei Budila

Primaria Comunei Budureasa

Primaria Comunei Bujoreni

PRIMARIA COMUNEI BULZ

Primaria Comunei Bunesti

Primăria Comunei Buneşti

Primaria Comunei Bunesti-Averesti

primaria comunei bunila

Primaria comunei BUNTESTI

PRIMARIA COMUNEI BURLA

Primaria Comunei Bustuchin

Primaria Comunei Butea

Primaria Comunei Buza

Primaria Comunei C.A.Rosetti

Primaria Comunei Caianu

Primaria Comunei Caianu Mic

Primaria Comunei Caineni

Primaria Comunei Calarasi, Dolj

Primaria Comunei Calatele

Primaria Comunei Calinesti

Primaria Comunei Calinesti Oas

Primaria Comunei Calmatuiu

Primaria Comunei Calnic

Primaria Comunei Calui

Primaria Comunei Calvini

Primăria Comunei Camăr

Primaria Comunei Camarzana

Primaria Comunei Camin

PRIMARIA COMUNEI CANDESTI

PRIMARIA COMUNEI CANESTI

Primaria Comunei Capalnita

Primaria Comunei Capilna - Bihor

Primaria Comunei Căpleni

Primaria Comunei CAPRENI

Primaria Comunei Cărand

Primaria Comunei Carasova

PRIMARIA COMUNEI CARBUNESTI

Primaria Comunei Carcaliu

Primaria Comunei Carpinet

Primaria Comunei Carpinis

Primaria Comunei Cascioarele

Primaria Comunei Caseiu

Primaria Comunei Casimcea

Primaria Comunei CASTELU

Primaria Comunei Cata

Primaria Comunei Catalina

Primaria Comunei Catcau

Primaria Comunei Catina

Primaria Comunei Catina - Cluj

Primaria Comunei CĂTUNELE

Primaria Comunei Cauas

Primaria Comunei Cavadinesti

Primaria Comunei Cazasu

Primaria Comunei Ceanu-Mare

Primaria Comunei Cehal

PRIMARIA COMUNEI CENAD

Primaria Comunei Cenade

Primaria Comunei Cenei

Primaria Comunei Ceplenita

Primaria Comunei Ceptura

Primaria Comunei Cerat

Primaria Comunei Cerbal

Primaria Comunei Cerchezu

Primaria Comunei Cergau

Primaria Comunei Cermei

PRIMARIA COMUNEI CERNA, JUDETUL TULCEA

Primaria Comunei Cernatesti

Primaria Comunei Cernesti

Primaria Comunei Cernica

Primaria Comunei Cernisoara

Primaria Comunei Certeju de Sus

Primaria Comunei Cervenia

Primaria Comunei Cetate

Primaria Comunei Cetateni

Primaria Comunei Ceuasu de Campie

PRIMARIA COMUNEI CEZIENI

Primaria Comunei Checea

Primaria Comunei Cherechiu

Primaria Comunei Chetani

Primaria Comunei Chibed

Primaria comunei Chichis

Primaria Comunei Chiesd

Primaria Comunei Chiheru de Jos

Primaria Comunei Chiliile

Primaria Comunei Chiochis

Primaria Comunei Chiselet

Primaria Comunei Chiuiesti

PRIMARIA COMUNEI CHIUZA

Primaria comunei Ciceu

Primaria Comunei Ciceu Giurgesti

Primăria Comunei Cicîrlău

Primaria Comunei Ciclova Romana

Primaria Comunei Cilibia

Primaria Comunei Cilieni

PRIMARIA COMUNEI CÎMPURI

Primaria comunei Ciocanesti

Primaria Comunei Ciocanesti, Dâmbovita

Primaria Comunei Ciocani

Primaria Comunei Ciocirlia

PRIMARIA COMUNEI CIOFRANGENI

Primaria Comunei Ciohorani

Primaria Comunei Ciolanesti

PRIMARIA COMUNEI CIOMAGESTI

Primaria Comunei Ciorani

Primaria Comunei Ciortesti

Primaria Comunei Ciprian Porumbescu

Primaria Comunei Ciresu

Primaria Comunei Cirjiti

PRIMARIA COMUNEI CIRLIBABA

Primaria Comunei Cirligele

Primaria Comunei Cirta

Primăria Comunei Ciucsângeorgiu

Primaria Comunei Ciugud

Primaria Comunei Ciuhoi

Primaria Comunei Ciulnita

Primaria Comunei Ciumani

Primaria Comunei CIUMEGHIU

Primaria Comunei Ciumesti

Primaria Comunei Ciupercenii Noi

Primaria Comunei Ciurila

Primaria Comunei Ciuruleasa

Primaria Comunei Cizer

Primaria Comunei Cleja

Primaria Comunei Coarnele Caprei

Primaria Comunei Coas

Primaria Comunei Cobadin

Primaria Comunei COCHIRLEANCA

Primaria Comunei Cocora

PRIMARIA COMUNEI COCORASTII COLT

Primaria Comunei Cocorastii Mislii

Primaria Comunei Codaesti

primaria comunei cogealac

Primaria Comunei Cojocna

Primaria Comunei Colceag

Primaria Comunei Colelia

Primaria Comunei Colonesti

Primaria Comunei Coltau

Primaria comunei Colti

Primaria Comunei Comana

Primaria Comunei Comana Brasov

Primaria comunei Comăneşti

Primaria Comunei Comlosu Mare

PRIMARIA COMUNEI CONCEȘTI

PRIMĂRIA COMUNEI CONOP CONSILIUL LOCAL CONOP

PRIMARIA comunei Contesti

Primaria Comunei Contesti, Teleorman

Primaria Comunei Copacel

Primaria Comunei Copaceni

Primaria Comunei Copalnic Manastur

Primaria Comunei Corbasca

Primaria Comunei Corbeanca

Primaria Comunei Corbita

Primaria Comunei Corbu

Primaria Comunei Corbu, Harghita

Primaria Comunei Corbu, Olt

Primaria Comunei Corcova

Primaria Comunei Cornatelu

Primaria Comunei Cornesti

Primaria Comunei Cornesti Dambovita

Primaria Comunei Cornetu

Primaria Comunei Corni

Primaria Comunei Corni Botosani

Primaria Comunei Cornu

Primaria Comunei Cornu Luncii

Primaria Comunei Coroieni

Primaria Comunei Coroiesti Vaslui

Primaria Comunei Coroisinmartin

Primaria Comunei Corunca

Primaria Comunei Corund

Primaria Comunei Coseiu

Primaria Comunei Cosereni

Primaria comunei Cosesti

Primaria Comunei Cosmesti

Primaria Comunei Cosminele

Primaria Comunei Cosna

Primaria Comunei Costache Negri, Judetul Galati

Primaria Comunei Costesti

PRIMARIA COMUNEI COSTISA

Primaria Comunei Costuleni

Primaria comunei Cosula

Primaria Comunei Coteana

Primaria Comunei COTESTI

Primaria Comunei COTUSCA

Primaria comunei Covasint

Primaria Comunei Cozieni

Primaria Comunei Cozma

Primaria Comunei Cozmeni

Primaria Comunei Cozmesti

Primaria Comunei Craciunesti

Primaria Comunei Craidorolt

Primaria Comunei Craiesti

Primaria Comunei Crangurile

Primaria comunei CRETENI

Primaria Comunei Cricau

Primaria Comunei Criciova

Primaria Comunei Cringu

PRIMARIA COMUNEI CRISCIOR

Primaria Comunei Criseni

Primaria Comunei Cristesti-Mures

Primaria Comunei Cristian

PRIMARIA COMUNEI CRISTINESTI

Primaria Comunei Crizbav

PRIMARIA COMUNEI CRUCEA-JUD.CONSTANTA

Primaria Comunei Crucisor

Primaria Comunei Cruset

Primaria Comunei Cucerdea

Primaria comunei Cucuteni

Primaria Comunei Cujmir

Primaria Comunei Culciu

Primaria Comunei Curcani

Primaria Comunei Curtisoara

Primaria Comunei Curtuiseni

Primaria Comunei Cut

Primaria Comunei Cuza Voda

Primaria Comunei Cuza Voda, judetul Calarasi

Primaria Comunei Dabaca

Primaria Comunei Daesti

Primaria Comunei Daia

Primaria Comunei Daneasa

Primaria Comunei Danes

Primaria Comunei Danesti

Primaria Comunei Danesti Gorj

Primaria Comunei Danicei

Primaria Comunei Daria Romana

Primaria Comunei Darjiu

Primăria comunei Dărmănești

Primaria Comunei Darova

PRIMARIA COMUNEI DASCALU

PRIMARIA COMUNEI DAVIDESTI

Primaria Comunei Dealu

Primaria Comunei Deda

Primaria Comunei Deleni

Primaria Comunei DELESTI, JUDETUL VASLUI

Primaria Comunei Densus

primaria comunei denta

PRIMARIA COMUNEI DESESTI

PRIMARIA COMUNEI DEZNA

Primaria Comunei Dirlos

Primăria comunei Dîrvari

Primaria Comunei Ditrău

Primaria Comunei Doba

Primaria Comunei DOBRA

Primaria Comunei Dobreni

Primaria Comunei Dobrin, Salaj

Primaria Comunei Dobroesti

Primaria Comunei Dobromir

Primaria Comunei Dobroteasa

Primaria Comunei Dobrovat

Primaria Comunei Dochia

Primaria Comunei Doclin

Primaria Comunei Dodesti

Primaria Comunei Dofteana

Primaria Comunei Doicesti

Primaria Comunei Dolhesti

Primaria Comunei Dolhesti Suceava

Primaria Comunei Doljesti

Primaria Comunei Domasnea

PRIMARIA COMUNEI DOMNESTI

Primaria Comunei Domnesti - Ilfov

Primaria Comunei Dorna Arini

Primaria Comunei Dornesti

Primaria Comunei Dorobantu

Primaria Comunei Dorolt

Primaria Comunei Dracea

Primaria Comunei Draganesti

Primaria Comunei Draganesti - Jud. Galati

Primaria Comunei Draganesti De Vede

Primaria Comunei Draghiceni

Primaria Comunei Dragoesti

Primaria Comunei Dragoiesti

Primaria Comunei Dragomiresti

Primaria Comunei Dragomiresti Neamt

Primaria Comunei Dragomiresti Vale

Primaria comunei Dragomiresti Vaslui

Primaria Comunei Dragus

Primaria Comunei Draguseni

Primaria Comunei Draguseni Suceava

Primaria Comunei Dragutesti

Primaria Comunei Drajna

Primaria comunei Dranceni

Primaria Comunei Dranic

Primaria Comunei Dudestii Noi

Primaria Comunei Dudestii Vechi

Primaria Comunei Dumbrava

Primaria Comunei Dumbrava_TM

Primăria Comunei Dumbrăveni

Primaria Comunei Dumbravesti

Primaria Comunei Dumbravita

PRIMARIA COMUNEI DUMBRAVITA - MARAMURES

Primaria comunei DUMBRAVITA Brasov

Primaria Comunei Dumesti VASLUI

Primaria Comunei Dumitra

Primaria Comunei Dumitresti

Primaria Comunei Dumitrita

Primaria Comunei Eftimie Murgu

Primaria Comunei Epureni

Primaria Comunei Erbiceni

Primaria Comunei Eremitu

Primaria Comunei Ernei

Primaria Comunei ESELNITA

Primaria Comunei Estelnic

Primaria comunei ESTELNIC, Tg. SECUIESC

Primaria Comunei Ezeris

Primaria Comunei Facaeni

Primaria Comunei Falcoiu

Primaria comunei Fantanele,judetul Iasi

Primaria Comunei Fantinele

Primaria Comunei Faragau

Primaria Comunei FARAOANI

Primaria Comunei Farau

Primaria Comunei Farcasa

Primaria Comunei Farcasele

Primaria Comunei Faurei

Primaria Comunei Fauresti

Primaria Comunei Feldioara

Primaria Comunei Feldru

Primaria Comunei Fibiș

Primaria Comunei Fildu de Jos

Primaria Comunei Filipeni

Primaria Comunei Filipestii de Padure

Primaria Comunei Finis

Primăria Comunei Fîntînele

Primaria Comunei Firtanesti

Primaria Comunei Floresti

Primaria Comunei Floresti Cluj

Primaria Comunei Florica

Primaria Comunei Foeni

Primaria Comunei Frasin

Primaria Comunei FRASINET

Primaria Comunei Frata

PRIMARIA COMUNEI FRĂTĂUȚII NOI

Primaria Comunei FRATESTI

Primaria Comunei Frecatei

Primaria Comunei Frumoasa

PRIMĂRIA COMUNEI FRUMOSU

Primaria Comunei FRUMUSITA

Primaria Comunei Fruntişeni

Primaria Comunei Fulga

Primaria Comunei Fundata

Primaria comunei Fundeni

Primăria comunei Gălăneşti

PRIMARIA COMUNEI GALAŢII BISTRIŢEI

Primaria Comunei Galbinasi - BUZAU

Primăria Comunei Găleşti

Primaria comunei GALICEA

Primaria Comunei Ganeasa

Primaria Comunei Ganeasa - OLT

Primaria Comunei Ganesti

Primaria Comunei Garbau

Primaria Comunei Garcov

Primaria Comunei Garda de Sus

Primaria Comunei Gardani

Primaria Comunei Gavanesti

Primaria Comunei Gavojdia

Primaria Comunei Geaca

Primaria Comunei GENERAL BERTHELOT

Primaria Comunei Gheorghe Doja

Primaria Comunei Gheraesti

Primaria Comunei Ghergheasa

Primaria Comunei Gherghesti

Primaria Comunei Gherghita

Primaria Comunei Ghidfalau

Primaria Comunei Ghidici

Primaria comunei Ghilad

Primaria Comunei Ghimes-Faget

Primaria Comunei Ghimpeteni,judetul Olt

Primaria Comunei Ghindaoani

Primaria Comunei Ghindaresti

Primaria Comunei Ghindari

Primaria Comunei Ghioroc

Primaria Comunei Ghiroda

Primaria Comunei Ghizela

Primaria Comunei GIARMATA

Primaria Comunei Giera

Primaria Comunei Gighera

Primaria Comunei Gioseni

Primaria Comunei Girceni

Primaria Comunei Gircina

Primaria Comunei Girisu de Cris

Primaria Comunei GIRLICIU

Primaria Comunei Giroc

Primaria Comunei Girov

Primaria Comunei Giulvaz

Primaria Comunei GIURGENI

PRIMARIA COMUNEI GLIMBOCA-CONSILIUL LOCAL GLIMBOCA

Primaria Comunei Glina

Primaria Comunei Glodeanu Sarat

Primaria Comunei Glodeni

Primăria Comunei Glodeni

Primaria Comunei Glogova

PRIMARIA COMUNEI GODENI

Primaria Comunei Godinesti

Primaria Comunei Gogosari

Primaria Comunei Gogosu - Dolj

Primaria Comunei Goicea

Primaria Comunei Golăieşti

Primăria comunei Goleşti

Primaria Comunei Golesti jud. Valcea

Primaria Comunei Gorban

PRIMARIA COMUNEI GORBANESTI

Primaria Comunei Gorgota

Primaria Comunei Gornesti

Primaria Comunei Gornet

Primaria Comunei Gornet - Cricov

Primaria Comunei GORUIA

Primaria Comunei Gottlob

Primaria Comunei GRADINA

Primaria Comunei Gradinile

Primaria Comunei Gradistea

Primaria Comunei Grajduri

Primaria Comunei Granicesti

Primaria Comunei Greaca

Primaria Comunei Grebanu

Primaria Comunei Grebenisu de Cimpie

Primaria Comunei Greci

Primaria Comunei Greci Mehedinti

Primaria Comunei Grindu

Primaria Comunei Grinties

Primaria Comunei Grivita

Primaria Comunei Grojdibodu

Primaria Comunei Gropnita

Primaria Comunei Grosi

Primaria Comunei GROSII TIBLESULUI

Primaria Comunei Grozesti

Primaria Comunei Gruia

Primaria Comunei Gruiu

Primaria Comunei Grumazesti

PRIMARIA COMUNEI GUGESTI

Primaria Comunei GURA RÎULUI

Primaria Comunei GURA TEGHII

Primaria Comunei Gura Vadului

Primaria Comunei Gura Vitioarei

Primaria Comunei Gurahont

Primaria Comunei Gurasada

Primaria Comunei Gurghiu

Primaria Comunei HĂLĂUCEŞTI,JUDEŢUL IASI

Primaria Comunei HALCHIU

Primaria comunei Halmasd

Primaria Comunei Hangu

Primaria Comunei HARMAN

Primaria Comunei Harmanesti

Primaria Comunei Harseni

Primaria Comunei Harsesti

PRIMARIA COMUNEI HASMAS

Primaria Comunei Havirna

Primaria Comunei HELEGIU

Primaria Comunei Herasti

Primaria comunei Hereclean

Primaria Comunei Hida

Primaria Comunei Hinova

Primaria Comunei Hoceni

Primaria Comunei Hodac

Primaria Comunei Hodod

Primaria Comunei Hodosa

Primaria Comunei Hoghilag

Primaria Comunei Hoghiz

Primaria Comunei Holbav

Primaria Comunei Holboca

Primaria Comunei Holod

Primaria Comunei Homocea

Primaria Comunei Homoroade

Primaria Comunei Hopirta

Primaria Comunei Horea

Primaria Comunei Horia

Primaria Comunei Horia jud Tulcea

Primaria Comunei Horlesti

Primaria Comunei Horoatu Crasnei

Primaria Comunei Horodniceni

Primaria Comunei Hotarele judetul Giurgiu

Primaria comunei Hulubesti

PRIMARIA COMUNEI HUREZANI

Primaria Comunei I.L. Caragiale

Primaria Comunei Iana

Primaria Comunei Ianca

Primaria Comunei Iancu Jianu

Primaria Comunei Iara

Primaria Comunei Iaslovat

Primaria Comunei Ibanesti

Primaria Comunei Iclanzel

Primaria Comunei Iclanzel Mures

Primaria Comunei Iclod

Primaria Comunei Icoana

Primaria Comunei Icusesti

Primaria Comunei Ideciu de Jos

Primaria Comunei Iecea Mare

Primaria Comunei Iedera

Primaria Comunei Iepuresti

Primaria Comunei Ignesti

Primaria Comunei Ilieni

Primaria Comunei Ilisesti

Primaria Comunei Ilovita

Primaria comunei ILVA MARE

Primaria Comunei Independenta

Primaria Comunei Independenta Constanta

Primaria Comunei Independenta Galati

Primaria Comunei Intorsura

Primaria Comunei Ion Neculce

Primaria Comunei Iordacheanu

Primaria Comunei IP

Primaria Comunei Ipotesti Suceava

PRIMARIA COMUNEI IRATOSU

Primaria Comunei Isalnita

Primaria Comunei ISTRIA

Primaria Comunei ISVERNA

Primaria Comunei IVANESTI

Primaria Comunei IVESTI

Primaria Comunei IVEŞTI

Primaria Comunei Izbiceni

Primaria Comunei Izvoarele

Primaria Comunei Izvoarele - Prahova

Primaria Comunei Izvoarele Sucevei

Primaria Comunei Izvoru Crisului

Primaria Comunei Jamu Mare

Primaria Comunei Jaristea

Primaria Comunei Jebel

Primaria Comunei Jegalia

Primaria Comunei Jibert

Primaria Comunei Jichisu de Jos

Primaria Comunei Jidvei

primaria comunei jijila

Primaria comunei Jilavele

PRIMARIA COMUNEI JITIA

PRIMARIA COMUNEI JORASTI

Primaria Comunei Joseni

Primaria Comunei Jugureni

Primaria Comunei JUPÎNEŞTI

Primaria Comunei Jurilovca

Primaria Comunei Lacusteni

primaria Comunei Lapos

Primaria Comunei Lapus

Primaria Comunei Lapusata

Primăria Comunei Largu

Primaria Comunei Laza

Primaria Comunei Lazarea

Primaria Comunei Lazuri

Primaria Comunei Lechinta

Primaria Comunei Leliceni

Primaria Comunei Lemnia

Primaria Comunei Lenauheim

PRIMARIA COMUNEI LEORDENI

Primaria Comunei Lespezi

Primaria Comunei Lesu

Primaria Comunei Letca

Primaria Comunei Letca Noua

Primaria Comunei Leu

Primaria Comunei Licurici

Primaria Comunei Liebling

Primaria Comunei Limanu

Primaria Comunei Lipanesti

Primaria Comunei Lipnita

Primaria Comunei Lipovu

Primaria Comunei Lisa

Primaria Comunei Lita

Primaria comunei Livada, jud.Arad

Primaria Comunei Livezeni

Primaria Comunei Livezile

Primăria Comunei Livezile

Primaria Comunei Lopatari

Primaria Comunei Lovrin

PRIMARIA COMUNEI LOZNA

Primăria Comunei Luciu

Primaria Comunei Ludos

Primaria Comunei Lumina

Primaria comunei Luna

Primaria Comunei Lunca

Primaria Comunei Lunca - Mures

Primaria Comunei Lunca Bradului

Primaria Comunei Luncavita

Primaria Comunei Luncoiu de Jos

Primaria Comunei Lunguletu

Primaria comunei Lupeni

Primaria Comunei Lupsa

Primaria Comunei Lupsanu

PRIMARIA COMUNEI MACEA

Primaria Comunei Maciuca

Primaria Comunei Madaras

Primăria Comunei Mădăras

Primaria Comunei Madirjac

Primaria Comunei Madulari

Primaria Comunei Magesti

Primaria Comunei Măgireşti

Primaria Comunei Magura

Primăria Comunei MĂGURA

Primaria Comunei Magura Ilvei

Primaria Comunei Magurele

Primaria Comunei Magureni

Primaria Comunei Mahmudia

Primaria comunei MALAIA

Primaria Comunei Maldaeni

Primaria Comunei Maldaresti

Primaria Comunei Malini

Primaria Comunei MALIUC

Primaria comunei Malnas

Primaria Comunei Malovat

Primaria Comunei Malureni

Primaria comunei MANASIA

Primaria comunei Manastirea Humorului

PRIMARIA COMUNEI MANASTIRENI

Primaria Comunei Manastiur

Primaria Comunei Mandra

Primaria Comunei Maneciu

Primaria Comunei Manesti

Primaria Comunei Maracineni

Primaria Comunei Marasu

Primaria Comunei Marca

Primaria comunei Marculesti

Primaria Comunei Marga

Primaria Comunei Margau

Primaria Comunei Margina

Primaria Comunei Marginea

Primaria comunei Margineni

Primaria Comunei Martinesti

Primaria Comunei Masloc

Primaria Comunei Matca

Primaria Comunei Maureni

Primaria Comunei Maxineni

Primaria Comunei Merei

PRIMARIA COMUNEI MERISANI

Primaria Comunei Metes

Primaria Comunei Mica-Cluj

Primaria Comunei Mica-Mures

Primaria Comunei Micasasa

Primaria Comunei Micestii de Cimpie

Primaria Comunei Micfalau

Primaria Comunei Micula

Primaria Comunei Mihaesti

Primaria Comunei Mihai Bravu

Primaria Comunei Mihai Eminescu

Primaria Comunei Mihai Viteazu - Cluj

Primaria comunei Mihai Viteazu Jud CONSTANTA

Primaria Comunei Mihail Kogalniceanu

Primaria Comunei Mihail Kogalniceanu Tulcea

Primaria Comunei Mihaileni

Primaria Comunei Mihăileni

Primaria Comunei Mihailesti

Primaria Comunei Mihalt

Primaria Comunei Mihesu de Cimpie

Primaria Comunei Milcov

Primaria Comunei Milcovul

Primaria Comunei Mintiu-Gherlii

Primaria Comunei Minzalesti

Primaria Comunei Miraslau

Primaria Comunei Mircea Voda

Primăria Comunei Mircea Vodă

Primaria Comunei Mircesti, Iasi

Primaria Comunei Mironeasa

Primaria Comunei MIROSLAVA

PRIMĂRIA COMUNEI MIROSLOVEŞTI

Primaria Comunei Mirsani

Primaria Comunei Misca

Primaria Comunei Mitrofani

Primaria Comunei MOARA

Primaria Comunei Mociu

Primaria Comunei Mociu jud. Cluj

Primaria Comunei Modelu

Primaria Comunei Moftin

Primaria Comunei Mogosoaia

Primaria Comunei Moieciu

Primaria Comunei Moldova Sulita

Primaria Comunei Moldovenesti

PRIMARIA COMUNEI MOLDOVENI

Primaria Comunei Moldovita

PRIMARIA COMUNEI MOROENI

Primaria Comunei Morunglav

Primaria Comunei Mosna

Primaria Comunei Mosnita Noua

Primaria Comunei Mosteni

PRIMARIA COMUNEI MOTAIENI

Primaria Comunei Movileni

PRIMARIA COMUNEI MUNTENI BUZAU

Primaria Comunei Muntenii de Jos

Primaria comunei Murgasi

Primaria Comunei Murgesti

Primaria Comunei Murighiol

Primaria Comunei Muşăteşti

Primaria Comunei Musenita

Primaria Comunei Musetesti

Primaria Comunei Nades

Primaria Comunei Naidas

Primaria Comunei Nalbant

Primaria Comunei Nana

Primaria Comunei Nanesti judetul Vrancea

Primaria Comunei Napradea

Primaria Comunei Nasturelu

Primăria Comunei Neaua

Primaria Comunei Negoi

Primaria Comunei Negomir

Primaria Comunei Negreni

Primaria Comunei Negresti, Judetul Neamt

PRIMARIA COMUNEI NEGRILESTI

Primaria comunei Nenciulesti

PRIMARIA COMUNEI NEREJU

Primaria Comunei Nicolae Balcescu

Primaria Comunei Nicolae Balcescu Calarasi

Primaria Comunei Nicolae Balcescu-Valcea

Primaria Comunei Nicolae Titulescu

Primaria Comunei NOCRICH

Primaria Comunei Nojorid

Primaria Comunei Nucet

Primaria comunei Nuci

Primaria Comunei Nucsoara

Primaria Comunei Nusfalau

Primaria Comunei Oarta

Primaria Comunei Obirsia de Cimp

Primaria Comunei Ocna de Fier

Primaria Comunei Ocna Mures

Primaria comunei Ocnita

Primaria Comunei ODAILE

Primaria comunei Odobesti,judetul Dambovita

Primaria Comunei Ogra

Primaria Comunei Ohaba

Primaria Comunei Ohaba Lunga

Primaria Comunei Oituz

Primaria Comunei OJDULA

Primaria Comunei Olanu

Primaria Comunei Olari

Primaria Comunei Olcea

Primaria Comunei Oltenesti

Primaria Comunei Oniceni

Primaria Comunei Orasu Nou

Primaria Comunei Orbeasca

Primaria Comunei Orlat

Primaria Comunei Orlea

Primaria Comunei Orlesti

Primaria Comunei Ormenis

Primaria Comunei Orodel

Primaria Comunei ORTISOARA

PRIMARIA COMUNEI OŞEŞTI

Primaria Comunei Osorhei

PRIMARIA COMUNEI OSTRA

Primaria Comunei Ostrov

Primaria Comunei Otelec

Primaria Comunei Oteleni

PRIMARIA COMUNEI OTESANI

Primaria Comunei Ozun

Primaria Comunei Pacureti

Primaria Comunei Pades

Primaria Comunei Padina

Primaria Comunei Padureni

Primaria Comunei Palanca

Primaria Comunei Paleu

PRIMARIA COMUNEI PALTINOASA

Primaria Comunei Pănet

Primaria Comunei Papiu Ilarian

Primaria Comunei Parau

Primaria Comunei Parava

Primaria Comunei Parta

Primaria Comunei Parva

Primaria Comunei Păsăreni

Primaria Comunei Pastraveni

Primaria Comunei Pătrăuţi

Primaria Comunei Paulesti

Primaria Comunei Paulesti - Satu Mare

Primaria Comunei Păuşeşti

Primaria Comunei Pausesti Maglasi

Primaria Comunei Peceneaga

Primaria Comunei Pechea

Primaria Comunei Pecineaga

Primaria Comunei Peciu Nou

Primaria Comunei Peregu Mare

Primaria comunei Peretu

Primaria Comunei Periam

Primaria Comunei Pericei

Primaria Comunei Perieni

Primaria Comunei Perisani

Primaria Comunei Persinari

Primaria Comunei Pesac

Primaria Comunei Pesceana

Primaria Comunei Pestisu Mic

Primaria Comunei Petelea

Primaria Comunei Petresti

Primaria Comunei Petresti - Satu Mare

Primaria Comunei Petricani

Primaria Comunei Petru Rares

Primaria Comunei Pianu

Primaria Comunei Pietrari

Primaria Comunei Pietroasa - Bihor

Primaria Comunei Pietroasa - Timis

Primaria Comunei Pietrosani

Primaria Comunei Pir

Primăria Comunei Pîrgăreşti

Primaria Comunei Pirscov

Primaria Comunei Pirscoveni

Primăria Comunei Pîrteştii de Jos

Primaria Comunei Pischia

Primăria Comunei Pişcolt

Primaria Comunei Plataresti

Primaria Comunei Plescuta

Primaria Comunei Plesoiu

Primaria Comunei Plopsoru

Primaria Comunei Ploscos

Primaria Comunei Plugari

Primaria Comunei Poboru

Primaria Comunei Pochidia

Primaria Comunei Podeni

Primaria Comunei Podenii Noi

Primaria Comunei Podoleni

Primaria Comunei Podu Turcului

Primaria Comunei Pogaceaua

Primaria Comunei Pogana

Primaria Comunei Poiana

Primaria Comunei Poiana Mare

Primaria Comunei Poiana Sibiului

Primaria Comunei Poiana-Campina

Primaria Comunei POIENI-SOLCA

Primaria Comunei Pomi

Primaria Comunei Ponoarele

Primaria Comunei Popesti

Primaria Comunei Popesti-Iasi

Primaria Comunei Poplaca

Primaria Comunei Popricani, Judetul Iasi

Primaria Comunei Poroschia

Primaria Comunei Posaga

Primaria Comunei Posesti

Primaria Comunei Potcoava

Primaria Comunei Potlogi

Primaria Comunei Prajeni

Primaria Comunei Prajesti

Primaria Comunei Predeal Sarari

Primaria Comunei Prejmer

Primaria Comunei Preutesti

Primaria Comunei Priboieni

Primaria Comunei Prigor

Primaria Comunei Prigoria

Primaria Comunei Priponesti

Primaria Comunei Prisacani

Primaria Comunei Probota

Primaria Comunei Provita de Jos

Primaria Comunei Provita de Sus, Judetul Prahova

Primaria Comunei Prundeni

Primaria Comunei Prunişor

Primaria Comunei Puchenii Mari

Primaria Comunei Pui

Primaria Comunei Pungesti

Primaria Comunei Purani

Primaria Comunei PUSCASI

Primaria Comunei Putineiu

Primaria Comunei Rachiteni

Primaria Comunei Răchiţi

Primaria Comunei Rachitova

Primaria Comunei Raciu

Primaria Comunei Racoasa

Primaria Comunei Racos

Primăria Comunei Racovița

Primaria Comunei Racoviteni

Primaria Comunei Radaseni

Primaria Comunei Radesti

Primaria Comunei Radoiesti

Primaria Comunei Radovan

Primaria Comunei Radovanu

Primaria Comunei Rafaila

Primaria Comunei Răşinari

Primaria Comunei Rasmiresti

Primaria Comunei Rasova

Primaria Comunei Răstolița

Primaria Comunei Răteşti

Primaria Comunei Rau de Mori

Primaria Comunei Raucesti

Primaria comunei Rebricea

Primaria Comunei Recea

Primaria Comunei Reci

Primaria Comunei Rediu

Primaria Comunei Rediu - Jud. Galati

Primaria Comunei Remetea

Primaria Comunei Remetea Mare

Primaria Comunei Repedea

Primaria Comunei Reviga

Primaria Comunei Ribita

Primaria Comunei Riciu

Primaria Comunei Rifov

Primaria Comunei Rimnicelu

Primaria Comunei Risca

Primaria Comunei Risca, Suceava

Primaria Comunei Roata de Jos

Primăria Comunei Robăneşti

Primaria Comunei Robeasca

Primaria Comunei Rociu

Primaria Comunei Rodna

Primaria Comunei Roesti

Primaria Comunei Rojiste

Primaria Comunei Românași

primaria comunei romanesti

Primaria Comunei Romani

Primaria Comunei Rona de Jos

Primaria Comunei Rona de Sus

Primaria Comunei Roscani

Primaria Comunei Roseti

Primaria Comunei Rosia de Secas

Primaria Comunei Rosia Montana

Primaria Comunei ROSIORI

Primaria Comunei Rozavlea

Primaria Comunei Ruginesti

Primaria Comunei Ruginoasa

Primaria Comunei Runcu

Primaria Comunei Rusanesti

Primaria Comunei Rusetu

Primaria Comunei Rusii Munti

Primaria Comunei Sabareni

Primaria Comunei Sacalaseni

Primaria Comunei Sacalaz

Primaria Comunei Sacaseni

Primaria Comunei Sacele

Primaria Comunei Sacelu

Primaria Comunei Sadu

Primaria Comunei Sag, Timis

Primaria Comunei Sagna

Primaria Comunei Sagu

Primaria Comunei Salard

Primaria Comunei Salasu de Sus

Primăria comunei Sălăţig

Primaria Comunei Salatrucel

Primăria Comunei Salcia Prahova

Primaria Comunei Salcia Teleorman

Primaria Comunei Salcia Tudor

Primaria Comunei Salcile

Primaria Comunei Salcioara

Primaria Comunei Saligny

Primaria Comunei Salsig

Primaria Comunei Sambata de Sus

Primaria Comunei Şamşud

Primaria Comunei Sancraiu

Primaria Comunei Sandominic

Primaria Comunei Sandra

Primaria Comunei Sanger

Primaria Comunei Sanislau

Primaria Comunei Sanmihaiu Almasului

Primaria Comunei Sanpaul

Primaria Comunei Sanpetru

Primaria Comunei Sant

Primaria Comunei Santau

Primaria Comunei Sântimbru

Primaria Comunei Sanzieni

Primaria Comunei Sapanta

Primaria Comunei Sapoca

Primaria Comunei Saraiu

Primaria Comunei Sarasau

Primaria Comunei Sarateni

Primaria Comunei Sarbii Magura

Primaria Comunei Sarmas

Primaria Comunei Sarmasag

Primaria Comunei Sarmisegetusa

Primaria Comunei Saru Dornei

Primaria Comunei Sarulesti

Primaria comunei Sarulesti, judeţul Buzău

Primaria Comunei Sasca Montana

Primaria Comunei Saschiz

Primaria Comunei Sasciori

Primaria Comunei Sascut

Primaria Comunei Satchinez

Primaria Comunei Satu Mare

Primaria Comunei Satu Mare, Harghita

Primaria Comunei Satulung

Primaria Comunei Sauca

Primaria Comunei Saucesti

Primaria Comunei Saulia

Primaria Comunei Savadisla

Primaria Comunei Savinesti

Primaria Comunei Scarisoara

Primaria Comunei Scheia

PRIMARIA COMUNEI SCHELA

Primaria comunei SCHITU

Primaria Comunei Scinteia

Primaria Comunei Scobinti

Primaria Comunei Scorteni

Primaria Comunei Scortoasa

Primaria Comunei Scundu

Primaria Comunei Scutelnici

Primaria Comunei Seaca

Primaria Comunei Seaca de Camp

Primaria Comunei Secaria

Primaria Comunei Secu

Primaria Comunei Secuieni

Primaria Comunei Secusigiu

Primaria Comunei Seica Mica

Primaria Comunei Seitin

Primaria comunei Selaru

Primaria Comunei Seleus

Primaria Comunei Selimbar

Primaria Comunei Semlac

Primaria Comunei Sendreni

Primaria Comunei Sendriceni

Primaria Comunei Serbanesti

Primaria Comunei Serbauti

Primaria Comunei Sercaia

Primaria comunei Sfantu Gheorghe

Primaria Comunei Sfintu Gheorghe

Primaria Comunei Sichevita

Primaria Comunei Siculeni

Primaria Comunei Sieu

Primăria Comunei Şieu

Primaria Comunei Sieu-Magherus

Primaria Comunei Sig

Primaria Comunei Silindia

Primaria Comunei Silistea Crucii

Primaria Comunei Silistea Gumesti

Primaria Comunei Simian

Primaria Comunei Siminicea

Primaria Comunei Simisna

Primaria Comunei Simnicu de Sus

Primaria Comunei Simonesti

Primaria Comunei Sinca

Primaria Comunei Sincai

Primaria Comunei Sincraieni

Primaria Comunei Sincraiu de Mures

Primaria Comunei Sinesti

Primaria Comunei Singeogiu de Mures

Primaria Comunei Singeru

Primaria Comunei Sinmartin

Primaria Comunei Sinmihaiu de Cimpie

Primaria Comunei Sinmihaiu Roman

Primaria Comunei Sinpaul

Primaria Comunei Sinpetru de Cimpie

Primaria Comunei Sinsimion

Primaria Comunei Sintana de Mures

Primaria Comunei Sintandrei

Primaria Comunei Sintereag

Primaria Comunei Sinteu

Primaria Comunei Sintimbru

Primaria Comunei Sipote

Primaria Comunei Sirbeni

Primaria Comunei Siret

Primaria Comunei Siretel

Primaria Comunei Siria

Primaria Comunei Sirineasa

Primaria Comunei Siriu

Primaria Comunei Sirna

Primaria Comunei Sisesti

Primaria Comunei Sita Buzaului

Primaria Comunei Slatina

Primaria Comunei Slatina Timis

Primaria Comunei Slatioara

Primaria Comunei Slătioara

Primaria Comunei Slava Cercheza

Primaria Comunei Slimnic

PRIMARIA COMUNEI SLOBOZIA

Primaria comunei Slobozia Mandra, judetul Teleorman

Primaria Comunei Smardan

Primaria Comunei Smeeni

Primaria Comunei Smirdan

Primaria Comunei Smulti

Primaria Comunei Socodor

Primaria Comunei Socond

Primaria comunei Sofronea

Primaria Comunei Soimari

Primaria Comunei Soimi

Primaria Comunei Soimus

Primaria Comunei Soldanu

Primaria Comunei Solont

Primaria Comunei Solovastru

Primaria Comunei Soparlita

Primaria Comunei Sotanga

Primaria Comunei Sotrile

Primaria Comunei Spantov

Primaria Comunei Spermezeu

Primaria Comunei Spinus

Primaria Comunei Spring

Primaria Comunei Stalpeni

Primaria Comunei STĂNILEŞTI

Primaria Comunei Stanita

Primaria Comunei Starchiojd

Primaria Comunei Stauceni

Primaria Comunei Stefan cel Mare

Primaria Comunei Stefan cel Mare Neamt

Primaria Comunei Stefan cel Mare, Calarasi

Primaria Comunei Stefanesti

Primaria Comunei Stefanestii de Jos

Primaria Comunei Stefesti

Primaria Comunei Stejari

Primaria Comunei Stejaru

Primaria Comunei Stejaru, Teleorman

Primaria Comunei Stilpu

Primaria Comunei Stinceni

Primaria Comunei Stingaceaua

Primaria Comunei Stiubieni

Primaria Comunei Stiuca

Primaria Comunei Stoenesti

Primaria Comunei Stoicanesti

Primaria Comunei Storobaneasa

Primaria Comunei Straja

Primaria Comunei Strejesti

Primaria Comunei Stroiesti

PRIMARIA COMUNEI STRUNGA

Primaria Comunei Stulpicani

Primaria Comunei Suatu

Primaria Comunei Subcetate

Primaria Comunei Sucevita

Primaria Comunei Suciu de Sus

Primaria Comunei Şugag

Primaria Comunei Suhaia

Primaria Comunei Sulita

Primaria Comunei Suplac

Primaria Comunei Şura Mare

Primaria Comunei Suraia

Primăria Comunei Surani

PRIMARIA COMUNEI SURDUC

Primăria Comunei Şuşani

PRIMARIA COMUNEI SUSENI

Primaria Comunei Suseni-Harghita

Primaria Comunei Suseni-Mures

Primaria Comunei Sutesti - Valcea

Primaria Comunei Svinita

Primaria Comunei Tacuta

Primăria Comunei Talea

Primaria Comunei Tamadau Mare

Primaria Comunei Tamaseni

Primaria Comunei Tamaseu

Primaria Comunei Tanacu

Primaria Comunei Tansa

PRIMARIA COMUNEI TARCAIA

Primaria Comunei Tarcea

Primaria Comunei Tarlungeni

Primaria Comunei Tarna Mare

Primaria Comunei Tartasesti

Primaria Comunei Tasca

Primaria Comunei Tatarani

Primaria Comunei Tatarastii de Sus

Primaria Comunei Tataru

Primaria Comunei Tatarusi

Primaria Comunei Tatulesti

Primaria Comunei Taut

Primaria Comunei TAZLAU

Primaria Comunei Teaca

Primaria Comunei Teasc

Primaria Comunei Teisani

Primaria Comunei Telciu

Primaria Comunei Telega

Primaria Comunei Telesti

Primaria Comunei Tepu

Primaria Comunei Terebesti

Primaria Comunei Teremia Mare

Primaria Comunei ŢEŢCHEA

PRIMARIA COMUNEI TETOIU

Primaria comunei Tia-Mare

Primaria Comunei Tibana

Primaria Comunei Tibanesti

Primaria Comunei Ticus

Primaria Comunei Tiganesti

Primaria Comunei TIHA BARGAULUI

Primaria Comunei Tilisca

Primaria Comunei Timisesti

Primaria Comunei Tîmna

Primaria Comunei Tinca

Primăria Comunei Tinosu

Primaria Comunei Tiream, Satu Mare

Primaria Comunei Tirgsoru Vechi

Primaria Comunei Tîrnava

Primaria comunei Tirnova

Primăria Comunei Tîrnova

Primaria Comunei Tirsolt

Primaria comunei TISĂU

Primaria Comunei Titesti

Primaria Comunei Toboliu

Primaria Comunei Todiresti

Primaria Comunei Todireşti

Primaria Comunei Tomesti

Primaria Comunei Tomesti - Harghita

Primaria Comunei Tomesti (Faget)

Primaria Comunei Tomnatic

Primaria Comunei Tomsani

Primaria Comunei Topalu

Primaria Comunei Topana

Primaria Comunei Topliceni

Primaria Comunei Topolog

Primaria Comunei Topolovatu Mare

Primaria Comunei Tormac

Primaria Comunei Tortoman

Primaria Comunei Totesti

Primaria Comunei Traian

Primaria Comunei Traian Teleorman

Primaria Comunei Traian Ialomita

Primaria Comunei Traian Vuia

Primaria Comunei Trivalea Mosteni

Primaria Comunei Troianul

PRIMARIA COMUNEI TRUSESTI

Primaria Comunei Tudor Vladimirescu

Primaria Comunei Tufeni

Primaria Comunei Tuglui

Primaria Comunei Tulca

Primaria Comunei Tulghes

Primaria Comunei Tunari

Primaria comunei Turcinesti

Primaria Comunei Turdas

Primaria Comunei Turia

Primaria Comunei Turnu Rosu

Primaria Comunei Turulung

Primaria Comunei Tutora

Primaria Comunei Tuzla

Primaria Comunei Ucea

Primaria Comunei Uda

Primaria Comunei Uda Clocociov

Primăria Comunei Udeşti

Primaria Comunei Uivar

Primaria Comunei Ulies

Primaria Comunei Ulma

Primaria Comunei Ulmeni

Primaria Comunei Ulmu

Primaria Comunei Ungra

PRIMARIA COMUNEI UNGURAS

Primaria Comunei Unirea

Primaria Comunei Unirea - Dolj

Primaria Comunei Unteni

Primaria Comunei Urdari

Primaria Comunei Urzica

Primaria Comunei Vacareni Tulcea

Primaria Comunei Vaculesti

Primaria Comunei Vad

Primaria Comunei Vadastra

Primaria Comunei Vadastrita

Primaria Comunei Vadeni

Primaria comunei Vadu Crisului

Primaria comunei Vadu Izei

Primăria Comunei Vadu Moldovei

Primaria Comunei Vadu Motilor

Primaria Comunei Vadu Pasii

Primaria Comunei Vadu Sapat

Primaria Comunei Vagiulesti

Primaria Comunei Vaideeni

Primaria Comunei Vaideeni Valcea

Primaria Comunei Valcanesti

Primaria Comunei Valcani

Primaria Comunei Valcau de Jos

Primaria Comunei Valea Argovei

Primaria Comunei Valea Chioarului

Primaria Comunei Valea Crisului

Primaria Comunei Valea Dragului

Primaria Comunei Valea Ierii

Primaria Comunei Valea Larga

Primaria Comunei Valea Lunga

Primaria Comunei Valea Lupului

Primaria Comunei Valea Mare

Primaria Comunei Valea Mare, judetul Olt

Primaria Comunei Valea Marului Galati

Primaria Comunei Valea Nucarilor

Primaria Comunei Valea Sarii

Primaria Comunei Valea Teilor

Primaria comunei Valea Viilor

Primaria Comunei Valea Vinului

Primaria Comunei Valeni

Primaria Comunei Valeni Dambovita

Primaria Comunei Valisoara

Primaria Comunei Valiug

Primaria Comunei Valu lui Traian

Primaria Comunei Vama

Primaria Comunei Vanatori

Primaria Comunei Varadia

Primaria Comunei Varadia de Mures

Primăria Comunei Vărșag

Primaria Comunei Varbilau

Primaria Comunei Varfuri

Primăria Comunei Vărgata

Primaria Comunei Varghis

Primaria Comunei Varias

Primaria Comunei Vasilati

PRIMARIA COMUNEI VATA DE JOS

Primaria Comunei Vatava

Primaria Comunei Vedea

Primaria Comunei Veresti

Primaria Comunei Vermes

Primaria Comunei Vernesti

Primaria Comunei Vetca

Primaria Comunei Vetis

Primaria Comunei Vetrisoaia

Primaria Comunei Vicovu de Jos

Primaria Comunei Victor Vlad Delamarina

Primaria Comunei Victoria

Primaria Comunei Victoria, Iasi

Primaria Comunei Vidra

Primaria Comunei Vidra-Ilfov

Primaria Comunei Viile Satu Mare

Primaria Comunei Viisoara Botosani

Primaria Comunei Viisoara Cluj

Primaria Comunei Viisoara TR

Primaria Comunei Viisoara Vaslui

Primaria Comunei Viisoara, Mures

Primaria Comunei Vilcelele

Primaria Comunei Vima Mica

Primaria Comunei Vinatori

Primaria Comunei Vinatori Mures

Primaria Comunei Vinatorii Mici

PRIMARIA COMUNEI VINATORI-NEAMT

Primaria Comunei Vinderei

Primaria Comunei Vinjulet

Primaria Comunei Vintila Voda

Primaria Comunei Viperesti

Primaria Comunei Virsolt

Primaria Comunei Virtescoiu

Primaria Comunei Virtoape

Primaria Comunei Virvoru de Jos

Primaria comunei Viseu de Jos

Primaria Comunei Visina

Primaria Comunei Visina Olt

PRIMARIA COMUNEI VISINESTI

Primaria Comunei Vistea

Primaria Comunei Vitanesti Teleorman

Primaria Comunei Vitomiresti

Primaria Comunei Vizantea-Livezi

Primaria Comunei Vladaia

Primaria Comunei Vladeni

Primaria Comunei Vladeni Dambovita

Primaria Comunei Vladesti

Primaria Comunei Vladila

Primaria comunei VLADIMIR

Primaria Comunei Vladimirescu

Primaria Comunei Vlasinesti

Primaria Comunei Voila

Primaria Comunei Voineasa

Primaria Comunei Voineasa, Olt

Primaria Comunei Voinesti

Primaria Comunei Voiteg

Primaria Comunei Voitinel

Primaria Comunei Voivodeni

Primaria Comunei Voloiac

Primaria Comunei Vorona

Primaria Comunei Vrata

Primaria Comunei Vrincioaia

Primaria Comunei Vulcana Pandele

Primaria comunei VULPENI

Primaria Comunei Vultureni

Primaria Comunei Vulturesti

Primaria Comunei Vulturesti, jud. Vaslui

Primaria comunei Vulturu

Primaria Comunei Vutcani

Primaria Comunei Zabala

Primaria Comunei Zagar

Primaria Comunei Zagon

Primaria Comunei Zagra

Primaria Comunei Zalha

Primaria comunei Zam

Primaria Comunei Zamostea

Primaria Comunei Zapodeni

Primaria Comunei Zatreni

Primaria Comunei Zau de Cimpie

PRIMARIA COMUNEI ZAVOAIA

Primaria Comunei Zemes

PRIMĂRIA COMUNEI ZETEA

Primaria Comunei Ziduri

Primaria Comunei Zimandu Nou

Primaria Comunei Zimbreasca

Primaria Comuneis Scrioastea Teleorman

Primaria Comunie Sacuieu

Primaria Constantin Daicoviciu

Primaria Copaceni

Primaria Corbii Mari

Primaria Cordun

Primaria Corlatel

Primaria Cornereva

Primaria Cosbuc

primaria cosmesti

PRIMARIA COSTESTI

Primaria Costesti, judet Buzau

Primaria Costestii din Vale

Primaria Costinesti

Primaria Cotofenii din Fata

PRIMARIA COZMESTI

Primaria Creaca

Primaria Cretesti

Primaria Crevedia

Primaria Crevenicu

Primăria Crîmpoia

Primaria Cringeni

Primaria Cristesti

Primaria Crivat

Primaria Crucea

Primaria CUCA

Primaria Cudalbi

Primaria Cumpana

Primaria Cupseni

Primaria Curtici

Primaria Dalnic

Primaria Damuc, jud. Neamt

Primaria Darasti Ilfov

Primaria Deleni

PRIMARIA DERNA

Primaria Dichiseni

Primaria Didesti

PRIMARIA DIECI

Primaria Dimacheni

Primaria Dirmanesti

Primaria Dobirlau

Primaria Dobra

PRIMARIA DOBRESTI

Primaria Dobrosloveni

Primaria Dobrotesti Dolj

Primaria Dobrotesti Teleorman

Primaria Dobrun

Primaria Dognecea

Primaria Dor-Marunt

Primaria Dorna Candrenilor

Primaria Dracsenei

Primaria Dragalina

Primaria Draganesti

Primaria Draganesti Vlasca

Primaria Draganesti-Olt

Primaria Draganu

Primaria Dragodana

Primaria Dragotesti

Primaria Dragotesti Gorj

Primaria Dridu

Primaria Dubova

Primaria DUDA-EPURENI

Primaria Dulcesti

Primaria Dumbrava

Primaria Dumbrava Rosie

Primaria Dumesti

Primaria Fagetelu

Primaria Fântâna Mare

Primaria Fantanele

Primaria FÂNTÂNELE

Primaria FERESTI

Primaria Fierbinti-Targ

Primaria Filipestii de Targ

Primaria Fintinele

Primăria Fîrliug

Primaria Floresti

Primaria Foltesti

Primaria Forasti

Primaria Forotic

PRIMARIA FRANCESTI VALCEA

Primaria Frasinet

Primaria Fratautii Vechi

Primaria Frumusani

Primaria Fundeni

Primaria Fundu Moldovei

Primaria Fundulea

Primaria Furculesti

Primaria Gagesti

Primaria Galateni

Primaria Galda de Jos

Primaria George Enescu

Primaria Gheorghe Doja

Primaria Gheraseni

Primaria Gilau

Primaria Gilgau

Primaria Girbova

Primaria Girbovi

Primaria Girla Mare

Primaria Girnic

Primaria Giurgita

Primaria Giuvarasti

Primaria Glavile

Primaria Glodeanu Silistea

Primaria Gohor

Primaria Gostavatu

Primaria Gradistea Braila

Primaria Gratia

Primaria Grozesti

Primaria Gura Calitei

PRIMARIA GURA FOII

Primaria Gura Ialomitei

Primaria Gura Ocnitei

Primaria Gura Padinii

Primaria Gura Sutii

Primaria Gura Vaii

Primaria Gurbanesti

Primaria GUSOENI

Primaria Hamcearca

Primaria Hartiesti

Primaria Hartop

PRIMARIA HATEG

Primaria HEMEIUS

Primaria Hidiselu de Sus

Primaria Homorod

Primaria Horodnic de Sus

Primaria Hudesti

PRIMARIA HUSASAU DE TINCA

Primaria Husnicioara

Primaria I.C. Bratianu

Primaria Iacobeni

Primaria ILEANA

Primaria Ilovat

Primaria Insuratei

Primaria Intorsura Buzaului

Primaria Ion Roata

Primaria Ipotesti

Primaria Isaccea

Primaria Islaz

Primaria Ivesti-Galati

Primaria Izvorul Birzii

Primaria Jiana

Primaria Jina

Primaria LALOSU

Primaria Lapusnicu-Mare

Primaria Laslea

Primaria Lazareni

primaria lazuri de beius

Primaria Lehliu

primaria leleasca

Primaria Lelesti

Primaria Leorda

Primaria Leordina

Primaria Letea Veche

Primaria Liesti

Primaria Lisa

Primaria Livezi

Primaria Lucieni

PRIMARIA LUDESTI

Primaria Luica

Primaria LUNCA BANULUI

PRIMARIA LUNCA BIHOR

Primaria Lunca de Jos

Primaria Lunca de Sus

Primaria LUNCA ILVEI

Primaria Lungani

Primaria Macesu de Jos

Primaria Maieru

Primaria Malu cu Flori

Primaria MALUSTENI

Primăria Mânăstirea

Primaria Manesti Dimbovita

Primaria Mariselu

Primaria Maruntei

Primaria MARZANESTI

Primaria Mastacani

Primaria Matasaru

Primaria Mateesti

Primaria Matei

primaria mavrodin

Primaria Medias

Primaria Mediesu Aurit

Primaria Mereni

primaria micesti

PRIMARIA MICLESTI

Primaria Micula

Primaria Mihaesti

Primaria Mihaileni

Primaria MIHALASENI

Primaria Milcoiu

Primaria Milosesti

Primaria Mioarele

Primaria Miresu Mare

Primaria MIRSA GR

Primaria Moara Vlasiei

Primaria Mogosani

Primaria Mogosesti

Primaria Mogosesti Siret

Primaria Moldoveni

Primaria Morteni

Primaria Mosna

Primaria Mosoaia

Primaria Motca

Primăria Motoşeni

Primaria Movila

Primaria MOVILA-BANULUI

PRIMARIA MOVILENI

Primaria Movilita

PRIMARIA MOZACENI

Primaria Muereasca

Primaria Municipiul Miercurea Ciuc

Primaria Municipiul Radauti

Primaria Municipiului Adjud

Primaria Municipiului Aiud

Primaria Municipiului Alba Iulia

Primaria Municipiului Alexandria

Primaria Municipiului Arad

Primaria Municipiului Bacau

Primaria Municipiului Baia Mare

Primaria Municipiului Barlad

Primaria Municipiului Beius

Primaria Municipiului Bistrita

Primaria Municipiului Botosani

Primaria Municipiului BRAD

Primaria Municipiului Brasov

Primaria Municipiului Bucuresti

Primaria Municipiului Buzau

Primaria Municipiului Calafat

Primaria Municipiului Calarasi

Primaria Municipiului Campia Turzii

Primaria Municipiului Campina

Primaria Municipiului Campulung Moldovenesc

Primaria Municipiului Campulung Muscel

Primaria Municipiului Caracal

Primaria Municipiului Caransebes

Primaria Municipiului Cluj-Napoca

Primaria Municipiului Constanta

Primaria Municipiului Craiova

Primaria Municipiului Curtea de Arges

Primaria Municipiului Dej

Primaria Municipiului Deva

Primaria Municipiului Dorohoi

Primaria Municipiului Drobeta Turnu Severin

Primaria Municipiului Fagaras

Primaria Municipiului Falticeni

Primaria Municipiului Focsani

Primaria Municipiului Galati

Primaria Municipiului Gheorgheni

Primaria Municipiului Gherla

Primaria Municipiului Giurgiu

Primaria Municipiului Hunedoara

Primaria Municipiului Husi

Primaria Municipiului Iasi

Primaria Municipiului Lugoj

Primaria Municipiului Lupeni

Primaria Municipiului Mangalia

Primaria Municipiului Marghita

Primaria Municipiului Medgidia

Primaria Municipiului Moinesti

Primaria Municipiului Motru

Primaria Municipiului Odorheiu Secuiesc

Primaria Municipiului Oltenita

Primaria Municipiului Onesti

Primaria Municipiului Oradea

Primaria Municipiului Orsova

Primaria Municipiului Pascani

Primaria Municipiului Petrosani

Primaria Municipiului Piatra Neamt

Primaria Municipiului Pitesti

Primaria Municipiului Ploiesti

Primaria Municipiului Ramnicu Sarat

Primaria Municipiului Ramnicu Valcea

Primaria Municipiului Reghin

Primaria Municipiului Resita

Primaria Municipiului Rosiorii de Vede

Primaria Municipiului Sacele

Primaria Municipiului Salonta

Primaria Municipiului Satu Mare

Primaria Municipiului Sfantu Gheorghe

Primaria Municipiului Sibiu

Primaria Municipiului Sighisoara

Primaria Municipiului Slobozia

Primaria Municipiului Suceava

Primaria Municipiului Targoviste

Primaria Municipiului Targu Secuiesc

Primaria Municipiului Targu-Jiu

Primaria Municipiului Tarnaveni

Primaria Municipiului Tecuci

Primaria Municipiului Timisoara

Primaria Municipiului Tirgu-Mures

Primaria Municipiului Toplita

Primaria Municipiului Tulcea

Primaria Municipiului Turda

Primaria Municipiului Turnu Magurele

Primaria Municipiului Urziceni

Primaria Municipiului Vaslui

Primaria Municipiului Vatra Dornei

Primaria Municipiului Vulcan

Primaria Municipiului Zalau

PRIMARIA NAENI

PRIMĂRIA NĂMOLOASA

Primaria Necsesti

PRIMARIA NEGRASI

Primaria Negrilesti

Primaria Nicolae Balcescu

Primaria Nicseni

primaria niculesti

Primaria Nimigea

Primaria Nistoresti

Primaria Obarsia

Primaria Obirsia Closani

Primaria Obreja

Primaria Obrejita

Primaria Odobesti

Primaria Odoreu

Primaria Olari

Primaria Oncesti

Primaria Ooptasi-Magura

Primaria Oprisor

Primaria Oras Busteni

Primaria oras Saveni

Primaria Orasului Abrud

Primaria Orasului Agnita

Primaria Orasului Alesd

Primaria Orasului Aninoasa

Primaria Orasului Ardud

Primaria Orasului Avrig

Primaria Orasului Azuga

Primaria Orasului Babadag

Primaria orasului Baia de Arama

Primaria Orasului Baia de Aries

Primaria Orasului Baia Sprie

Primaria Orasului Baicoi

Primaria Orasului Baile Govora

Primaria Orasului Baile Olanesti

Primaria Orasului Balan

Primaria Orasului Bals

Primaria Orasului Baneasa

Primaria Orasului Baraolt

Primaria Orasului Berbesti

Primaria Orasului Bicaz

Primaria Orasului Bocsa

Primaria Orasului Boldesti-Scaeni

Primaria Orasului Borsa

Primaria Orasului Bragadiru

Primaria Orasului Breaza

Primaria Orasului Brezoi

Primaria Orasului Brosteni

Primaria Orasului Bucecea

Primaria Orasului Budesti

Primaria Orasului Buftea

Primăria Oraşului Buhuşi

Primaria Orasului Buzias

Primaria Orasului Calimanesti

Primaria Orasului Cazanesti

Primaria Orasului Cehu Silvaniei

Primaria Orasului Cernavoda

Primaria Orasului Chitila

Primaria Orasului Ciacova

Primaria Orasului Cisnadie

Primaria Orasului Comarnic

Primaria Orasului Copsa Mica

Primaria Orasului Corabia

Primaria Orasului Costesti

Primaria Orasului Cristuru Secuiesc

Primaria Orasului Cugir

Primaria Orasului Darabani

Primaria Orasului Dolhasca

Primaria Orasului Dragomiresti

Primaria Orasului Dumbraveni

Primaria Orasului Eforie

Primaria Orasului Faget

Primaria Orasului Fetesti

Primaria Orasului Fieni

Primaria Orasului Filiasi

Primaria Orasului Flamanzi

Primaria Orasului Gaiesti

Primaria Orasului Gataia

Primaria Orasului Geoagiu

Primaria Orasului Ghimbav

Primaria Orasului Gura Humorului

Primaria Orasului Hirlau

Primaria Orasului Horezu

Primaria Orasului Huedin

Primaria Orasului Iernut

Primaria Orasului Jibou

Primaria Orasului Jimbolia

Primaria Orasului Liteni

Primaria Orasului Ludus

Primaria Orasului Marasesti

Primaria Orasului Miercurea Nirajului

Primaria Orasului Mioveni

Primaria Orasului Mizil

Primaria Orasului Moldova Noua

Primaria Orasului Moravita

Primaria Orasului Murfatlar

Primaria Orasului MURGENI

Primaria Orasului Nadlac

Primaria Orasului Navodari

Primaria Orasului Negresti Oas

Primaria Orasului Negru Voda

Primăria oraşului Nucet

Primăria Orasului Ocna Sibiului

Primaria Orasului Ocnele Mari

Primaria Orasului Oravita

Primaria Orasului Otopeni

Primaria Orasului Ovidiu

Primaria Orasului Panciu

Primaria Orasului Pantelimon

Primaria Orasului Patarlagele

Primaria Orasului Petrila

Primaria Orasului Plopeni

Primaria Orasului Podu Iloaiei

Primaria Orasului Pogoanele

Primaria Orasului Popesti Leordeni

Primaria Orasului Predeal

Primaria Orasului Pucioasa

Primaria Orasului Rasnov

Primaria Orasului Recas

Primaria Orasului Rovinari

Primaria Orasului Roznov

Primaria Orasului Rupea

Primaria Orasului Sacueni

PRIMARIA ORASULUI SALCEA

Primaria Orasului Saliste

Primaria Orasului Sangeorgiu de Padure

Primaria Orasului Sannicolau Mare

Primaria Orasului Santana

Primaria Orasului Sarmasu

Primaria Orasului Scornicesti

Primăria Oraşului Sebiş

Primaria Orasului Segarcea

Primaria Orasului Seini

Primaria Orasului Sighetul Marmatiei

Primaria orasului Simeria

Primaria Orasului Simleu Silvaniei

Primaria Orasului Sinaia

Primaria orasului Sîngeorz-Băi

Primaria Orasului Slanic

Primaria Orasului Slanic Moldova

Primaria Orasului SOLCA

Primaria Orasului Somcuta Mare

Primaria Orasului Sovata

Primaria Orasului Stefanesti

Primaria Orasului Strehaia

Primaria Orasului Tandarei

Primaria Orasului Targu Frumos

Primaria Orasului Targu Lapus

Primaria Orasului Tasnad

Primaria Orasului Techirghiol

Primaria Orasului Teius

Primaria Orasului Ticleni

Primaria Orasului Tirgu Bujor

Primaria Orasului Tirgu Neamt

Primaria Orasului Tirgu Ocna

PRIMARIA ORASULUI TISMANA

Primaria Orasului Ungheni

Primaria Orasului Uricani

Primaria Orasului Urlati

Primaria Oraşului Valea lui Mihai

Primaria Orasului Valenii de Munte

Primaria Orasului Vicovu de Sus

Primaria Orasului Victoria

Primaria Orasului Videle

Primaria Orasului Viseu de Sus

Primaria Oraşului Vlăhiţa

Primaria Orasului Voluntari

Primaria Orasului Zarnesti

Primaria Orasului Zimnicea

Primaria orasului Zlatna

Primaria Otelu Rosu

Primaria Padina

PRIMARIA PALATCA

Primaria Paltinis

Primaria Pardina

Primaria Parjol

Primaria Patulele

Primaria Paulesti

Primaria Paulis

PRIMARIA PECINEAGA

Primaria Perieti

Primaria Perisoru

Primaria Pestera

Primaria Pestisani

Primaria Petrova

Primaria Piatra

PRIMARIA PIATRA SOIMULUI

Primaria Pietrari

PRIMARIA PIETROASELE

Primaria Pietrosani -Arges

Primaria Pietrosita

Primaria Piscu Vechi

Primaria Plopii Slavitesti

Primaria Plopu

Primaria Podari

Primaria Poduri

Primaria Poeni

Primaria Poian

Primaria Poiana

primaria poiana blenchii

Primaria Poiana I.

Primaria Poiana Lacului

Primăria Poiana Stampei

Primaria Poiana Vadului

Primăria Poienarii Burchii

PRIMARIA POIENARII DE ARGES

Primaria Poienile de sub Munte

Primaria Poienile Izei

Primaria Pojejena

Primaria Pojorata

Primaria Popesti

Primăria Poşta Cîlnău

Primaria Produlesti

Primaria Pucheni

Primaria Pufesti

Primaria Puiesti

Primaria Puiesti jud. Vaslui

Primaria Raca

Primaria Rachitoasa

Primaria Racovita

Primaria Radauti Prut

Primaria Radomiresti

Primaria Ramna

Primăria Răstoaca

Primaria Rauseni

Primaria Rebrisoara

Primaria Recea

Primaria Rediu

Primaria Remetea Chioarului

Primaria Remeti

Primaria Roșia de Amaradia

Primăria Roşieşti

Primaria Rosiori

Primăria Rucăr

Primaria Runcu

Primaria RUNCU-SALVEI

Primaria Ruscova

Primaria Sacaseni

Primaria Sadova

Primaria Salcuta

Primaria Salva

Primaria Sanpetru

PRIMARIA SANTA MARE

PRIMARIA SAPATA

Primaria Saulesti

Primaria Saveni

Primaria Scaesti

PRIMARIA SCOARTA

Primaria Scurtu Mare

Primaria Seaca

Primaria Seaca de Padure, Dolj

Primaria Sectorului 1

Primaria Sectorului 2 - Bucuresti

Primaria Sectorului 4 - Bucuresti

Primaria Sectorului 5 - Bucuresti

Primaria Segarcea Vale

PRIMARIA ŞEICA MARE

primaria seimeni

Primaria Sfintesti

PRIMARIA SILISTEA

Primaria Sinca Noua

Primaria Sipote

PRIMĂRIA ŞIŞEŞTI

primaria snagov

Primaria Sona

primaria sovarna

Primaria Spas Mizil

PRIMARIA STANCUTA

Primaria Stanisesti

Primaria Stefan cel Mare

Primaria Stefan Voda

Primaria Stei

Primaria Stelnica

Primaria Stoina

Primaria Stremt

PRIMARIA SUDITI

Primaria Suhurlui

Primaria Suici

Primaria SULETEA

Primaria Talmaciu

Primaria Targu-Carbunesti

Primaria TATARASTII DE JOS

PRIMARIA TEIU

Primaria TERPEZITA, DOLJ

Primaria Tibucani

Primaria Tifesti

Primaria Tintesti

Primaria Tomsani

Primaria Traian

Primaria Tritenii de Jos

primaria Turburea

Primaria Turceni

Primaria Uliesti

Primaria Ulmeni

Primaria Unguriu

Primaria Unirea Calarasi

Primaria Urecheni

Primaria Uriu

primaria Urmenis

Primaria Ususau

Primaria Valcelele

PRIMARIA VALEA DANULUI

Primaria Valea Iasului

Primaria Valea Lunga

Primaria Valea Macrisului

Primaria Valea Moldovei

Primaria Vama

Primăria Vama Buzăului

Primaria Varfu Campului

Primaria Vascau

Primaria Vatra Moldovitei

Primaria Verguleasa

Primaria Vidra

PRIMARIA VIISOARA

Primaria Vinatori

PRIMARIA VINGA

Primaria Vinju Mare

Primaria Vintileasca

PRIMARIA VIRFURILE

Primaria Vlad Tepes

Primaria Vladesti

PRIMARIA VOICESTI

Primaria Voinesti

Primaria Vultureni

Primaria Vulturu

Primaria Zabrani

primaria zarnesti

Primaria Zavoi

Primaria Zerind

PRIMĂRIA ZIMBOR

Primaria Zorleni

PRIMARIA ZVORISTEA-SUCEAVA

PRIMĂRIA-Cracaoani

primariagiulesti

primarie

Primarie Comunei Sura Mica

Primarie Corbi

primarie ruieni

Primarie Sector 6

Primarie Vladesti

PROTOIERIA BAIA DE ARAMA

Protoieria Covurlui

Protoieria Nicoresti

Protoieria Niculitel

Protoieria Pitesti

Protoieria Tecuci

R. A. Exploatarea Domeniului Public si Privat

R.A Aeroportul Craiova

R.A. Aeroportul Sibiu

R.N.P ROMSILVA - ADMINISTRATIA PARCULUI NATIONAL PIATRA CRAIULUI RA

R.N.P. ROMSILVA - ADMINISTRAŢIA PARCULUI NAŢIONAL BUILA-VÂNTURARIŢA

R.N.P. ROMSILVA - ADMINISTRATIA PARCULUI NATIONAL CHEILE NEREI-BEUSNITA R.A.

R.N.P. ROMSILVA - ADMINISTRATIA PARCULUI NATIONAL SEMENIC - CHEILE CARASULUI R.A.

R.N.P. ROMSILVA - ADMINISTRATIA PARCULUI NATURAL VANATORI NEAMT RA

R.N.P. ROMSILVA-ADMINISTRATIA PARCULUI NATIONAL COZIA RA

R.N.P. ROMSILVA-Administratia Parcului Natural Putna-Vrancea R.A.

R.N.P.ROMSILVA - ADMINISTRATIA PARCULUI NATIONAL MUNTII MACINULUI

R.N.P.ROMSILVA - ADMINISTRATIA PARCULUI NATURAL BUCEGI RA

R.N.P.ROMSILVA-ADMINISTRATIA PARCULUI NATIONAL CHEILE BICAZULUI-HASMAS R.A.

R.N.P.-Romsilva-Administraţia Parcului Natural Grădiştea Muncelului-Cioclovina RA

RA Aeroportul International Bacau

RA Termoficare Craiova

Radu

RAJDP VALCEA

Redactia Tribuna Cluj

Regia Autonoma Aeroportul Iasi

Regia Autonoma de Distributie a Energiei Termice Constanta

Regia Autonoma Judeteana de Drumuri si Poduri Constanta

Regia Autonoma Locala Ocolul Silvic

Regia Autonoma Pentru Activitati Nucleare

Regia Autonoma Transport in Comun RA

Regia Nationala a Padurilor - Romsilva

Regia Nationala a Padurilor Directia Silvica Galati

Registrul Auto Roman - R.A.R

Revista Ateneu

RNP ROMSILVA - Administratia Parcului National Defileul Jiului RA

RNP ROMSILVA - ADMINISTRATIA PARCULUI NATIONAL MUNTII RODNEI RA

RNP Romsilva - Administraţia Parcului Natural Apuseni RA

RNP ROMSILVA - Administratia Parcului Natural Comana R.A.

RNP ROMSILVA - Administratia Parcului Natural Lunca Muresului RA

RNP ROMSILVA - ADMINISTRATIA PARCULUI NATURAL MUNTII MARAMURESULUI

RNP Romsilva - Administraţia Parcului Natural Porţile de Fier RA

RNP.ROMSILVA-ADMINISTRATIA PARCULUI NATIONAL DOMOGLED-VALEA CERNEI RA

RNP-Romsilva Administratia Parcului National Calimani RA

ROMAG-PROD

S.A.M Argetoaia

S.A.M.''C.V.NECHITA'' FOCURI

S.A.M.FARCASENI

S.C Apavil S.A Valcea

S.C. 2000 SEVERIN S.A.

S.C. Apa Canal S.A. Galati

S.C. Apavital S.A. Iasi

S.C. Compania pentru Servicii Publice Mehedinti S.A.

S.C. FILIALA PENTRU REPARATII SI SERVICII HIDROSERV CLUJ S.A.

S.C. Meditur S.A.

S.C. PARC INDUSTRIAL HIT S.R.L.

S.C. Societatea de Administrarea a Activelor Feroviare S.A.

S.C. STUDIOUL CINEMATOGRAFIC SAHIA-FILM S.A.

S.C.LUCRARI DRUMURI SI PODURI S.A.IASI

S.N. Aeroportul International Mihai Kogalniceanu Constanta S.A.

S.P Protectia Plantelor

S.P. SALUBRITATE Craiova

S08 BOGEI

S08 CALUGARI

S08 TAUTEU

SAM VICTORIA

SAM "Nicolae Labis"Malini

SAM BRUSTURI

SAM COPALAU

sam cristesti

SAM Daneti

SAM DORNEŞTI

SAM FRATAUTII VECHI

SAM IERACLIE PORUMBESCU FRATAUTII NOI

SAM LESPEZI

sam miroslovesti

SAM MOARA NICA

SAM Popesti

SAM Speciala "Trinitas" Targu Frumos

SAM VINATORI

SAM VOINESTI

SAM"GH.LAZAR''SLOBOZIA

SAM"Hatmanul Sendrea"Dolhestii Mari

SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL

Sanatoriul de Neuropsihiatrie Podriga

Sanatoriul de pneumoftiziologie Geoagiu

SANATORIUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GURANDA

SC Administratia Pietelor Agroalimentare

SC Apa Grup Botosani

SC Apaterm SA Galati

SC Aquabis SA

SC CHICEREA

SC COMPANIA DE APA OLTENIA SA

Sc cu cl I-VIII

sc cu cl I-VIII "Teofil Valcu" Hanesti

SC CU CL I-VIII LARGA JIJIA

SC CU CLS I-VIII MARCA

Sc cu cls I-VIII Stoenesti

Sc cu cls I-VIII Tokes Jozsef Malnas sat

Sc cu cls. I-VIII Riu-Sadului

sc cu cls.I-VIII ,,artur gorovei bunesti

SC cu cls.I-VIII ROMANU

SC GIMN GYULAFFY LASZLO CEHU SILVANIEI

Sc Jancso Benedek

SC Mach1 COM

Sc Mihaileni

SC Parc Industrial Mures SA

Sc. cu cl. I-VIII "Apor Istvan" Sanzieni

SC. CU CL.I-VIII NR.3 DIMITRIE CANTEMIR FETESTI

Sc. cu cls. I - VIII "Aurel Decei" Gura Riului

SC. CU CLS. I-VIII "AV. IANCU" ABRUD

Sc. cu cls. I-VIII Bibo Jozsef Brates

Sc. cu cls. I-VIII Nr. 1 "Carol I"

Sc. cu cls. I-VIII Nr. 4 "MIrcea cel Batran"

Sc. cu cls.I-VIII Nr. 5 "Armand Calinescu"

SC. GEN. "AVRAM STANCA"

Sc. Gen. Fulop Aron

Sc. Gen. Nyiro Jozsef

SC. GIM. HOREA CIZER

Şc. Gimn. Stîrciu

Sc.cls.I-VIII "Lucian Blaga" Ocna Mures

SC.CU CLASELE I-VIII BRODOC

Sc.cu clasele I-VIII nr 1 Poiana Mare

Sc.cu clasele I-VIII nr 2 Poiana Mare

Sc.cu cls I-VIII Bujoru

SC.CU CLS.I-VIII G.BARITIU JUCU

Sc.cu cls.I-VIII nr.1 Videle

SC.CU CLS.I-VIII NR.21

SC.CU CLS.I-VIII NR.4 MEDIAS

Şc.cu cls.I-VIII Unirea

Sc.cu cls.I-VIIIBadeaCirtan Cirtisoara

SC.GEN. TARISZNYAS MARTON

Sc.Gen."Teodor Chindea"

Sc.Gen.Benedek Elek

SC.GEN.GALFI SANDOR COBATESTI

Sc.Gen.Rakossi Lajos Gh.Doja

Sc.Gim. "PETRE HOSSU"

Sc.I-VIII "Demetriu Radu"Radesti

Sc.Poieni-Solca

sc3marginea

SCDA Simnic-Craiova

Şcoal Generală Bălăuşeri

SCOALA "AL.I.CUZA"

scoala cristolt

Scoala cu clasele I-VIII Sambata

SCOALA CU CLASELE I-VIII CALINESTI

SCOALA CU CLASELE I-VIII MIHAI VITEAZUL

SCOALA CU CLASELE I-VIII MUNCELUL DE SUS

SCOALA CU CLASELE I-VIII VASILE ALECSANDRI MIRCESTI

SCOALA CU CLS. I-VIII"V. RACOTTA" STOROBANEASA

Scoala de Arte si Meserii Cudalbi

Scoala de Arte si Meserii Vintileasca

Scoala Generala Cata

SCOALA ' STEFAN CEL MARE ' DANCU

Scoala Vadu Moldovei

Scoala " Stefan Barsanescu", Iasi

Scoala "Ady Endre" Sancraiu

Scoala "Al.I.Cuza" Dorohoi

Scoala "Alexandru Deparateanu"

SCOALA "ALEXANDRU I.CUZA"

SCOALA "AVRAM IANCU" DEJ

Scoala "Axinte Uricariul" Scanteia

SCOALA "CONSTANTIN GAVENEA" TULCEA

Scoala "Dimitrie A. Sturdza"

SCOALA "DIMITRIE CANTEMIR"

Scoala "Elena Cuza" Iasi

SCOALA "GEORGE CALINESCU" IASI

SCOALA "ION GHICA"

Şcoala "Mihai Eminescu" Valea Mare

SCOALA "MIHAI VITEAZUL"

Scoala "Nedelcu Chercea"

Scoala "Simion Balint"

Scoala ,,Aurel Vlaicu"

Scoala ,,G Ivascu" Certesti

Scoala ,,Iuliu Hatieganu"

scoala 10 gh.i.bratianu iasi

SCOALA 5 SLOBOZIA

Scoala 7

Scoala Adaseni

Scoala Agapia, Judetul Neamt

Scoala Agrij

Scoala Alexandru Vaida Voevod

Scoala Andrei Saguna

SCOALA AVRAM IANCU

SCOALA AVRAMENI

Scoala Balabanesti

SCOALA BLEJESTI

SCOALA BOGDANESTI

Scoala Bratovoesti

Scoala Budai

SCOALA CARMEN SYLVA

Şcoala Câţcău

Scoala Ceica

Scoala Cernesti

SCOALA CIPRIAN PORUMBESCU

SCOALA CL I-VIII COROCAIESTI

Scoala cl I-VIII Dan Iordachescu Hlipiceni

Scoala cl I-VIII Nr.2 "Petru Comarnescu" Gura Humorului

Scoala clasele I-VIII Laslea

Scoala cls. I - VIII "Silviu Carpinisianu"

Şcoala cls.I-VIII Robăneştii de Jos

SCOALA COGEASCA

SCOALA CONSTANTIN BRANCUSI

Scoala CONSTANTIN TEODORESCU Razboieni

Scoala coord.cu cls I-VIII nr.1 Jilava

Scoala Coordonatoare Tulucesti

SCOALA CORNELIU COPOSU ZALAU

Scoala Cornu Luncii

Scoala Crangeni

SCOALA CU CI I-VIII ,,ION SUHANE" FRUMOSU

scoala cu cl I VIII

SCOALA CU CL I VIII SAVENI

Scoala cu cl I/VIII Calafindesti

SCOALA CU CL I-VIII ANTOS JANOS

Scoala cu cl I-VIII Bucovat

SCOALA CU CL I-VIII C.ANTONIU TIGANASI

SCOALA CU CL I-VIII ERBICENI

Scoala cu cl I-VIII George Cosbuc

SCOALA CU CL I-VIII GODRI FERENC

Scoala cu cl I-VIII Granicesti

SCOALA CU CL I-VIII HOLBOCA

SCOALA CU CL I-VIII IACOB NEGRUZZI

Scoala cu cl I-VIII Ipotesti

Scoala cu cl I-VIII KELEMEN DIDAK

Scoala cu cl I-VIII Nicolae Russu

SCOALA CU CL I-VIII PIRTESTII DE SUS

SCOALA CU CL I-VIII RUSENII VECHI

SCOALA CU CL I-VIII SATU MARE

SCOALA CU CL I-VIII VULPESTI

Scoala cu cl. I -VIII Birlesti

Scoala cu cl. I-VIII "Czetz Janos"

Scoala cu cl. I-VIII "Mihai Constantineanu" Dorobanti

SCOALA CU CL. I-VIII "O.BANCILA"CORNI

Scoala cu cl. I-VIII "Turóczi Mózes" Targu Secuiesc

Scoala cu cl. I-VIII Barcani

Scoala cu cl. I-VIII Bem Jozsef Lemnia

SCOALA CU CL. I-VIII DELENI

Scoala cu cl. I-VIII Fejer Akos Micfalau

Scoala cu cl. I-VIII Gorbanesti

Scoala cu cl. I-VIII Hiliseu-Horia

Scoala cu CL. I-VIII MITOC DRAGOMIRNEI

Scoala cu cl. I-VIII Nicolae Colan Sf.Gheorghe

SCOALA CU CL. I-VIII NR. 2 MARGINEA

Scoala cu cl. I-VIII Nr. 4 T. V. Stefanelli

SCOALA CU CL. I-VIII NR.1 BLÂNDEŞTI

Scoala cu cl. I-VIII Nr.4

Şcoala cu cl.I-IV PALEU

Scoala cu cl.I-VIII "Ady Endre"

Şcoala cu cl.I-VIII "BENEDEK ELEK" CETARIU

SCOALA CU CL.I-VIII "MIHAIL SADOVEANU"

Scoala cu cl.I-VIII "Sf.Stelian"Radauti

Scoala cu cl.I-VIII "Stefan cel Mare" IBANESTI

SCOALA CU CL.I-VIII BALACEANA

SCOALA CU CL.I-VIII BIVOLARIE

SCOALA CU CL.I-VIII BRATESTI

Scoala cu cl.I-VIII Dostat

Scoala cu cl.I-VIII Gardesti, comuna Necsesti

scoala cu cl.I-VIII helesteni

SCOALA CU CL.I-VIII HOGHILAG

Scoala cu cl.I-VIII Manastirea Humorului

Scoala cu cl.I-VIII 'Mihail Sadoveanu'DUMBRAVITA

Scoala cu cl.I-VIII nr.1 George Tofan Bilca

SCOALA CU CL.I-VIII NR.1 TODIRESTI

Scoala cu cl.I-VIII Nr.10 Suceava

Scoala cu cl.I-VIII Nr.2

Scoala cu cl.I-VIII nr.2"George Voevidca"

scoala cu cl.I-VIII Nr.3 Poiana mare

Scoala cu cl.I-VIII Nr.6,,Ioan Ciurea'' Falticeni

Şcoala cu cl.I-VIII Văculeşti

SCOALA CU CL.I-VIII VERESTI

Scoala cu cl.I-VIIII nr.1 Zabala

Scoala cu clase I-VIII Nr.5 "Bogdan Voda" Radauti

SCOALA CU CLASE I-VIII UNTENI

ŞCOALA CU CLASELE I-VIII MĂCEŞU DE SUS

SCOALA CU CLASELE 1-8 "AL. I. CUZA"

SCOALA CU CLASELE 1-8 HUMOSU

Scoala cu clasele I - VIII Loamnes

Scoala cu clasele I - VIII

SCOALA CU CLASELE I - VIII "ION CREANGA" PASCANI

Scoala cu clasele I - VIII "Kriza Janos"

Scoala cu clasele I - VIII "Matei Basarb"

Scoala cu clasele I - VIII "Pavel Dan" Tritenii de Jos

SCOALA CU CLASELE I - VIII "TUDOR SEGARCEANU"

Scoala cu clasele I - VIII Balcauti

SCOALA CU CLASELE I - VIII BLAGESTI PASCANI

Scoala cu CLASELE I - VIII BUDUSLAU

SCOALA CU CLASELE I - VIII CELARU

Scoala cu clasele I - VIII Crucea

Scoala cu clasele I - VIII Dingeni

Scoala cu clasele I - VIII Fantanele

SCOALA CU CLASELE I - VIII GISTESTI PASCANI

SCOALA CU CLASELE I - VIII HARMANESTII VECHI

Şcoala cu clasele I - VIII Hîrtop

SCOALA CU CLASELE I - VIII LAZARENI

Scoala cu CLASELE I - VIII MALU MARE

Scoala cu Clasele I - VIII Merei

Scoala cu Clasele I - VIII Mircea Voda

Scoala cu clasele I - VIII nr. 2

Scoala cu clasele I - VIII nr. 7

SCOALA CU CLASELE I - VIII NR.2 GHERLA

SCOALA CU CLASELE I - VIII OSTRA

SCOALA CU CLASELE I - VIII POCOLA

Scoala cu clasele I - VIII Salcea

SCOALA CU CLASELE I - VIII SODOMENI PASCANI

Scoala cu clasele I - VIII Spinus

Scoala cu clasele I - VIII Suhaia

SCOALA CU CLASELE I - VIII TALMACIU

Scoala cu clasele I - VIII Tarnava

Scoala cu clasele I - VIII Tureni

SCOALA CU CLASELE I - VIII UILEACU DE BEIUS

Scoala cu clasele I - VIII Vad

Scoala cu clasele I -VIII Alexandru Vlahuta

scoala cu clasele I -VIII Atel

Scoala cu clasele I -VIII Bogata

Scoala cu clasele I VIII Chiuiesti

SCOALA CU CLASELE I -VIII PETRU MUSAT SIRET

Şcoala cu clasele I.VIII Zmeu

Şcoala cu clasele I.-VIII. Comandău

Scoala cu clasele I-IV Aiton

Şcoala cu clasele I-IV Ciuchici

Scoala cu clasele I-IV Jichisu de Jos

SCOALA CU CLASELE I-IV MIRON COSTIN SUCEAVA

scoala cu clasele I-VIII

Şcoala cu clasele I-VIII

SCOALA CU CLASELE I-VIII NOJORID

ŞCOALA CU CLASELE I-VIII SÎNTANDREI

SCOALA CU CLASELE I-VIII " ANGHEL SALIGNY" FOCSANI

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ALEXANDRU CIUCURENCU"

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ALEXANDRU COLFESCU MUN. ALEXANDRIA JUD. TELEORMAN

Scoala cu clasele I-VIII "Arany Janos" Salonta

SCOALA CU CLASELE I-VIII "AUREL HAIDUC" TRIP

Scoala cu clasele I-VIII "Aurel Popa" Arpasu de Sus

Scoala cu clasele I-VIII "Avram Iancu "

SCOALA CU CLASELE I-VIII "AVRAM IANCU"

SCOALA CU CLASELE I-VIII "AVRAM IANCU" ORADEA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "AVRAM IANCU" SATU MARE

Şcoala cu clasele I-VIII "Axente Sever" Aiud

Şcoala cu clasele I-VIII "Barbu Ionescu" Urzicuţa

Scoala cu clasele I-VIII "Bartha Károly" Borosneu Mare

Scoala cu clasele I-VIII "Bathory Istvan" Medias

Scoala cu clasele I-VIII "Benko József" Bradut

SCOALA CU CLASELE I-VIII "BOGDAN VODA" CAPU CODRULUI

Şcoala cu clasele I-VIII "Comenius" Breţcu

Scoala cu clasele I-VIII "Constantin Sandu Aldea"

scoala cu clasele I-VIII "Constantin Serban"

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DACIA" ORADEA

Scoala cu clasele I-VIII "Decebal" Cricau

ŞCOALA CU CLASELE I-VIII "DIMITRIE BRÂNDZĂ" VIIŞOARA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DIMITRIE CANTEMIR" ORADEA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DIMITRIE PACURARIU" SCHEIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII "DIMITRIE POMPEIU" BROSCAUTI

Scoala cu clasele I-VIII "Fanus Neagu" Braila

SCOALA CU CLASELE I-VIII "G.D.TEUTSCH"AGNITA

Scoala cu clasele I-VIII "Gaspar Andras" Biharia

SCOALA CU CLASELE I-VIII "GEORGE COSBUC" BRAILA

Scoala cu clasele I-VIII "Gheorghe Sincai" Floresti

SCOALA cu clasele I-VIII "HOREA"

SCOALA CU CLASELE I-VIII "I.G.DUCA" TIGANESTI

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ILIE MICU" LUDOS

Şcoala cu clasele I-VIII "Ioan Băncescu" Adâncata

SCOALA CU CLASELE I-VIII "IOAN MORARU" DIRLOS

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BASGAN"

Scoala cu clasele I-VIII "Ion Creanga" Tg. Frumos

SCOALA CU CLASELE I-VIII "KAZINCZY FERENC" SIMIAN

Şcoala cu clasele I-VIII "Kicsi Antal"

Scoala cu clasele I-VIII "Lucretia Suciu" Oradea

Scoala cu clasele I-VIII "Marin Sorescu" Bulzesti

Şcoala cu clasele I-VIII "Mathe Janos" Herculian

SCOALA CU CLASELE I-VIII "MIHAI EMINESCU"

Şcoala cu clasele I-VIII "Mihai Eminescu" Alba Iulia

SCOALA CU CLASELE I-VIII "MIHAI VITEAZU" SELIMBAR

SCOALA CU CLASELE I-VIII "MIHAI VITEAZUL" PUCIOASA

Scoala cu clasele I-VIII "Nagy Mózes" Estelnic

Scoala cu Clasele I-VIII "Neculai Jechianu" Vrincioaia

SCOALA CU CLASELE I-VIII "OCTAVIAN GOGA" ORADEA

Şcoala cu clasele I-VIII "Octavian Goga" Răşinari

SCOALA CU CLASELE I-VIII "OLTEA DOAMNA" ORADEA

Scoala cu clasele I-VIII "Regina Maria" Sibiu

Şcoala cu clasele I-VIII "ROMUL LADEA" Oraviţa

Scoala cu clasele I-VIII "Samson Bodnarescu" Galanesti

SCOALA CU CLASELE I-VIII "SAVA POPOVICI BARCIANU"

scoala cu clasele I-VIII "Septimiu Albini " Cut

Şcoala cu clasele I-VIII "Sf.Iacob"-Brebu

SCOALA CU CLASELE I-VIII "ST. L. ROTH" MOSNA

Scoala cu clasele I-VIII "Stefan cel Mare"

Scoala cu clasele I-VIII "Stefan cel Mare" Putna

SCOALA CU CLASELE I-VIII "TRAIAN DARJAN"

Şcoala cu clasele I-VIII "Váradi József"

Scoala cu clasele I-VIII "Veniamin Costachi" Sinesti

SCOALA CU CLASELE I-VIII "VIOREL HORJ"DRAGANESTI

Scoala cu clasele I-VIII "Zelk Zoltan" Valea lui Mihai

Şcoala cu clasele I-VIII ,, Ion Barbir,, Capu Câmpului

Scoala cu clasele I-VIII ,,Martian Negrea"

Scoala cu clasele I-VIII ,,Smaranda Gheorghiu,,

Scoala cu clasele I-VIII „Mihai Viteazul”

Scoala cu clasele I-VIII Abram

Scoala cu clasele I-VIII Aghiresu

Scoala cu clasele I-VIII Albestii de Muscel

SCOALA CU CLASELE I-VIII ALMA

Scoala cu clasele I-VIII Altina

Scoala cu clasele I-VIII Andrasesti

Scoala cu clasele I-VIII Anghel Manolache Scrioastea

SCOALA CU CLASELE I-VIII APELE-VII

Scoala cu clasele I-VIII Apoldu de Jos

Scoala cu clasele I-VIII Apoldu de Sus

Scoala cu clasele I-VIII Arinis

Scoala cu clasele I-VIII Arpasu de Jos

SCOALA CU CLASELE I-VIII ASTILEU

SCOALA CU CLASELE I-VIII AVRIG

SCOALA CU CLASELE I-VIII AXENTE SEVER

Scoala cu clasele I-VIII Baciu

Scoala cu clasele I-VIII Bainet

ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BĂIŞEŞTI

Scoala cu clasele I-VIII Bala

Scoala cu clasele I-VIII BALASKÓ NÁNDOR

SCOALA CU CLASELE I-VIII BALC

SCOALA CU CLASELE I-VIII BALDOVINESTI

SCOALA CU CLASELE I-VIII BARABANT

SCOALA CU CLASELE I-VIII BAZNA

Scoala cu clasele I-VIII Belis

Scoala cu clasele I-VIII Berchisesti

SCOALA CU CLASELE I-VIII BEUCA

Şcoala cu clasele I-VIII Biertan

SCOALA CU CLASELE I-VIII BIRGAUANI

SCOALA CU CLASELE I-VIII BIRGHIS

SCOALA CU CLASELE I-VIII BLAJEL

Scoala cu clasele I-VIII Boian

Scoala cu clasele I-VIII Boiţa

SCOALA CU CLASELE I-VIII BOROD

Scoala cu clasele I-VIII Borsa

SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI

SCOALA CU CLASELE I-VIII BOURENI MOTCA

SCOALA CU CLASELE I-VIII BRABOVA

Scoala cu clasele I-VIII Bradeni

Scoala cu clasele I-VIII Brăeşti

Scoala cu Clasele I-VIII Bralostita

SCOALA CU CLASELE I-VIII BRATEIU

Scoala cu clasele I-VIII Breaza

Scoala cu clasele I-VIII Bruiu

Scoala cu clasele I-VIII Budeni

scoala cu clasele I-VIII Budureasa

Scoala cu clasele I-VIII Bujoreni

SCOALA CU CLASELE I-VIII BULZ

Scoala cu clasele I-VIII Buntesti

Scoala cu clasele I-VIII Burla

SCOALA CU CLASELE I-VIII BUZESCU

Scoala cu clasele I-VIII Cabesti

Scoala cu clasele I-VIII Calarasi

Scoala cu clasele I-VIII Calatele

scoala cu clasele I-VIII Capusu Mare

Scoala cu clasele I-VIII Catina

Scoala cu clasele I-VIII Cazasu

Scoala cu clasele I-VIII Ceanu Mare

SCOALA CU CLASELE I-VIII CEFA

Scoala cu clasele I-VIII Cerăt

SCOALA CU CLASELE I-VIII CERNATESTI

SCOALA CU CLASELE I-VIII CERVENIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII CHERECHIU

SCOALA CU CLASELE I-VIII CHERESIG

Scoala cu clasele I-VIII Chinteni

SCOALA CU CLASELE I-VIII CHIRPAR

Scoala cu clasele I-VIII Chislaz

SCOALA CU CLASELE I-VIII CIMPANI

SCOALA CU CLASELE I-VIII CIMPENI

SCOALA CU CLASELE I-VIII CIOCANESTI

SCOALA CU CLASELE I-VIII CIOHORANI

SCOALA CU CLASELE I-VIII CIRTA

SCOALA CU CLASELE I-VIII CIUMEGHIU

SCOALA CU CLASELE I-VIII CIUMESTI

Scoala cu clasele I-VIII Ciuperceni(Cosmesti)

SCOALA CU CLASELE I-VIII CIUPERCENII NOI

Scoala cu clasele I-VIII Cociuba

SCOALA CU CLASELE I-VIII COMANESTI

Scoala cu clasele I-VIII comuna Avram Iancu

Scoala cu clasele I-VIII Constantin Brancoveanu

Şcoala cu clasele I-VIII Constantin Daicoviciu

SCOALA CU CLASELE I-VIII CONTESTI

Scoala cu clasele I-VIII Copsa Mica

Scoala cu clasele I-VIII Corbu Nou

SCOALA CU CLASELE I-VIII CORDARENI

SCOALA CU CLASELE I-VIII COSNA

Scoala cu clasele I-VIII Cosula

scoala cu clasele I-VIII COZMESTI

scoala cu clasele I-VIII craciunelu de jos

SCOALA CU CLASELE I-VIII CREVENICU

SCOALA CU CLASELE I-VIII CRICOV VALEA LUNGA

SCOALA CU CLASELE I-VIII CRISAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII CRISTESTI

Scoala cu clasele I-VIII Crucea

SCOALA CU CLASELE I-VIII CUCUTENI

Scoala cu clasele I-VIII Curatele

Scoala cu clasele I-VIII David Prodan Salistea

SCOALA CU CLASELE I-VIII DERSCA

SCOALA CU CLASELE I-VIII DIDESTI

Scoala cu clasele I-VIII Diosig

ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DOBÂRCENI

Scoala cu clasele I-VIII Dorna Arini

Scoala cu clasele I-VIII Dracea

Scoala cu clasele I-VIII Draganesti Vlasca

SCOALA CU CLASELE I-VIII DRAGUSENI

Scoala cu clasele I-VIII Dridu

SCOALA CU CLASELE I-VIII DUILIU ZAMFIRESCU FOCSANI

Scoala cu clasele I-VIII Durnesti

SCOALA CU CLASELE I-VIII ECATERINA TEODOROIU BRAILA

Scoala cu clasele I-VIII Elena Rares n. 8 Botosani

Scoala cu clasele I-VIII Falcau

SCOALA CU CLASELE I-VIII FINIS

ŞCOALA CU CLASELE I-VIII FIZEŞU GHERLII

Scoala cu clasele I-VIII Frasinet

SCOALA CU CLASELE I-VIII FRECATEI

Scoala cu clasele I-VIII Gaal Mozes

Scoala cu Clasele I-VIII Galbenu

Scoala cu clasele I-VIII Geaca

Scoala cu clasele I-VIII Gelei Jozsep

Scoala cu clasele I-VIII Gepiu

Scoala cu clasele I-VIII Gighera

SCOALA CU CLASELE I-VIII GIRBOVA

Scoala cu clasele I-VIII Girisu de Cris

Scoala cu clasele I-VIII Giurgita

Scoala cu clasele I-VIII Golesti Jud. Vrancea

SCOALA CU CLASELE I-VIII GORBAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII GRAJDURI

Scoala cu clasele I-VIII Gulia

SCOALA CU CLASELE I-VIII HARPASESTI

SCOALA CU CLASELE I-VIII HAVIRNA

SCOALA CU CLASELE I-VIII HECI

Scoala cu clasele I-VIII Henter Karoly Bodoc

SCOALA CU CLASELE I-VIII HOLOD

SCOALA CU CLASELE I-VIII HOREA ZLATNA

Scoala cu clasele I-VIII ''Horea,Closca si Crisan '' Turda

Scoala cu clasele I-VIII Horodniceni

SCOALA CU CLASELE I-VIII HOTAR

Scoala cu clasele I-VIII Husasau de Tinca

Scoala cu clasele I-VIII I.L Caragiale

SCOALA CU CLASELE I-VIII IARA

SCOALA CU CLASELE I-VIII IGHISU NOU

SCOALA CU CLASELE I-VIII INEU

scoala cu clasele I-VIII ioan gheorghe duca

Scoala cu clasele I-VIII IOHANISFELD

SCOALA CU CLASELE I-VIII ION AGARBICEANU ALBA IULIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII ION BANCILA

SCOALA CU CLASELE I-VIII ION GH.PLESA ALMAJ

SCOALA CU CLASELE I-VIII ION POP RETEGANUL ORLAT

Şcoala cu clasele I-VIII Ion Teodorescu Cotârgaşi

SCOALA CU CLASELE I-VIII IUGANI

SCOALA CU CLASELE I-VIII IZVOARELE

Scoala cu clasele I-VIII Izvoarele Sucevei

Scoala cu clasele I-VIII Izvoru Crisului

SCOALA CU CLASELE I-VIII LACENI

SCOALA CU CLASELE I-VIII LANURILE

scoala cu clasele I-VIII Lapusnicu-mare

SCOALA CU CLASELE I-VIII LAZURI DE BEIUS

Şcoala cu clasele I-VIII Leş

Scoala cu clasele I-VIII Listeava

Scoala cu clasele I-VIII Liteni-Iasi

SCOALA CU CLASELE I-VIII LOZNA

Scoala cu clasele I-VIII Luna

SCOALA CU CLASELE I-VIII M.KOGALNICEANU

Scoala cu clasele I-VIII Madaras

Scoala cu clasele I-VIII Magesti

SCOALA CU CLASELE I-VIII MANEUTI

Şcoala cu clasele I-VIII Manoleasa

ŞCOALA CU CLASELE I-VIII MARPOD

Scoala cu clasele I-VIII Marzanesti

Scoala cu clasele I-VIII Maxut

Şcoala cu clasele I-VIII Mera

SCOALA CU CLASELE I-VIII MERENII DE JOS

Scoala cu clasele I-VIII Merghindeal

scoala cu clasele I-VIII Mica

Scoala cu clasele I-VIII Mihai Bravu

SCOALA CU CLASELE I-VIII MIHAI EMINESCU

Scoala cu clasele I-VIII Mihail Sadoveanu Intorsura Buzaului

Scoala cu clasele I-VIII Mihalaseni

Scoala cu clasele I-VIII Mikes Kelemen

ŞCOALA CU CLASELE I-VIII MILIŞĂUŢI

Scoala cu clasele I-VIII Miron Radu Paraschivescu Zimnicea

Scoala cu clasele I-VIII Miskolczy Karoly Misca

Scoala cu Clasele I-VIII Mociu

Scoala cu clasele I-VIII Moldova Sulita

SCOALA CU CLASELE I-VIII MOLDOVENESTI

Scoala cu clasele I-VIII Mosna

SCOALA CU CLASELE I-VIII MOTCA

Scoala cu clasele I-VIII Neagra Sarului

Şcoala cu clasele I-VIII Negoieşti

Scoala cu clasele I-VIII Nicolae Balcescu

SCOALA CU CLASELE I-VIII NICOLAE BALCESCU ORADEA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NICOLAE BOGDAN VASCAU

SCOALA CU CLASELE I-VIII NICOLAE POPOVICIU BEIUS

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 IASLOVAT

Scoala cu clasele I-VIII Nr 11

Scoala cu clasele I-VIII nr 16 Craiova

Scoala cu clasele I-VIII Nr 16 Oradea

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 CONSTANTIN GEROTA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 IASLOVAT

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 21 BRAILA

Scoala cu clasele I-VIII Nr 3, Vicovu de Sus

scoala cu clasele I-VIII nr 39 Nicolae Balcescu

Şcoala cu Clasele I-VIII Nr 5 "Jean Bart" Suceava

Scoala cu clasele I-VIII nr 9 "Manolache Costache Epureanu"

Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1

Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 "Gheorghe Braescu"

Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 "Gheorghe Popadiuc" Radauti

Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Băluşeni

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 BURCA

Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Fetesti

Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Gura Humorului

Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Motatei

Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Otelu-Rosu

scoala cu clasele I-VIII nr. 1 resita

Scoala cu clasele I-VIII Nr. 12 Reşiţa

Scoala cu clasele I-VIII nr. 13

Scoala cu clasele I-VIII Nr. 14

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 19 SIBIU

scoala cu clasele I-VIII nr. 2 "Ion Irimescu" Falticeni

Scoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Calarasi

Scoala cu clasele I-VIII Nr. 2 Flaminzi

Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Horodnic de Sus

Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Sibiu

Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Turnu Magurele

Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Vatra-Dornei

Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 20 Sibiu

Scoala cu clasele I-VIII nr. 22, Braila

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 25 SIBIU

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 MEDIAS

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 SUCEAVA

Scoala cu clasele I-VIII nr. 3 Videle

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3"TEODOR BALAN" GURA HUMORULUI

Scoala cu clasele I-VIII Nr. 3,,Mihai Eminescu'' Radauti

Scoala cu clasele I-VIII nr. 4

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 4 - SIBIU

Scoala cu clasele I-VIII nr. 4 "Regina Elisabeta" Radauti

Scoala cu clasele I-VIII nr. 4 Rosiorii de Vede

Scoala cu clasele I-VIII nr. 5 "Aviator Petre Ivanovici" Bailesti

Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Alexandria

Şcoala cu clasele I-VIII nr. 6 Băileşti

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 6 MIHAI VITEAZUL FETESTI

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 6 SUCEAVA

Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Suceava

Şcoala cu clasele I-VIII nr. 9 "V. Alecsandri" Vaslui

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1

Scoala cu clasele I-VIII Nr.1 "Al.I.Cuza" Falticeni

Scoala cu clasele I-VIII nr.1 ,,Ioan Vicoveanu''

Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Cristinesti

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 DEJ

ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 DUMENI

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 GHERLA

Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Gramesti

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 HIRTOAPE

scoala cu clasele I-VIII nr.1 Islaz

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 LITA

Scoala cu clasele I-VIII Nr.1 Mitoc

Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Movilita

Scoala cu CLASELE I-VIII nr.1 OBEDEANU

Scoala cu clasele I-VIII Nr.1 Sibiu

Scoala cu clasele I-VIII Nr.1 Suceava

Scoala cu clasele I-VIII Nr.1 Virfu Cimpului

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1"ALEXANDRU ODOBESCU"

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.10

scoala cu clasele I-VIII nr.10"mihail sadoveanu"

Scoala cu CLASELE I-VIII NR.11

Şcoala cu clasele I-VIII nr.18 Sibiu

Scoala cu clasele I-VIII Nr.2

Scoala cu clasele I-VIII Nr.2 "Ion Heliade Radulescu"

Scoala cu clasele I-VIII nr.2 CISNADIE

scoala cu clasele I-VIII nr.2 Islaz

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 TRAIAN

Scoala cu clasele I-VIII Nr.2 Vicovu de Jos

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 VIDELE

Scoala cu Clasele I-VIII Nr.3 Baia

Scoala cu clasele I-VIII Nr.3 Focsani

Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Slobozia

Scoala cu CLASELE I-VIII NR.4"ELENA CUZA"VASLUI

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.6

Scoala cu clasele I-VIII Nr.7 "Grigore Ghica Voievod" Suceava

Scoala cu clasele I-VIII NR.8 "Alexandra Nechita"Vaslui

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 MEDIAS

Scoala cu clasele I-VIII nr.8 Sibiu

Scoala cu clasele I-VIII Nr7

SCOALA CU CLASELE I-VIII NUCET

Scoala cu clasele I-VIII Oarda

SCOALA CU CLASELE I-VIII OBOROCENI

SCOALA CU CLASELE I-VIII OCNA SIBIULUI

Şcoala cu Clasele I-VIII Ocniţa

SCOALA CU CLASELE I-VIII ORASENI DEAL

SCOALA CU CLASELE I-VIII ORBEASCA DE JOS

SCOALA CU CLASELE I-VIII ORBEASCA DE SUS

Scoala cu clasele I-VIII Osoi-Sinesti

Scoala cu clasele I-VIII osorhei

Scoala cu clasele I-VIII Ostroveni

Scoala cu clasele I-VIII Păgaia

SCOALA CU CLASELE I-VIII PANACI

SCOALA CU CLASELE I-VIII PAPAUTI

Scoala cu clasele I-VIII Parcovaci-Harlau, judetul Iasi

Scoala cu clasele I-VIII Parpanita

SCOALA CU CLASELE I-VIII PAUSESTI

Scoala cu clasele I-VIII Petofi Sandor

SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRESTI

Scoala cu clasele I-VIII Petreu

SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRU RARES PROBOTA

Scoala cu clasele I-VIII Pietroasa

Scoala cu Clasele I-VIII Plopu

Scoala cu clasele I-VIII Poeni

Scoala cu clasele I-VIII Poiana Sibiului

Scoala cu clasele I-VIII Poiana Vadului

Scoala cu clasele I-VIII Pojorata

SCOALA CU CLASELE I-VIII POMEZEU

SCOALA CU CLASELE I-VIII POPLACA

Scoala cu Clasele I-VIII Porumbacu de Jos

scoala cu clasele I-VIII potaissa turda

Scoala cu clasele I-VIII Prajeni

SCOALA CU CLASELE I-VIII PURANII DE SUS

Scoala cu clasele I-VIII Putineiu

SCOALA CU CLASELE I-VIII RACHITENI

SCOALA CU CLASELE I-VIII RACHITI

Scoala cu clasele I-VIII Racovita

Scoala cu clasele I-VIII Rasca

Scoala cu clasele I-VIII Remetea

Scoala cu clasele I-VIII Romulus Cioflec

SCOALA CU CLASELE I-VIII ROSIA

Scoala cu clasele I-VIII Rosia de Secas

Scoala cu clasele I-VIII Rosiori

SCOALA CU CLASELE I-VIII SACADAT

ŞCOALA CU CLASELE I-VIII SADOVA

SCOALA CU CLASELE I-VIII SALCUTA-CALOPAR

Scoala cu Clasele I-VIII Saliste de Vascau

Scoala cu clasele I-VIII Saniob

SCOALA CU CLASELE I-VIII SARBENII DE JOS

Şcoala cu clasele I-VIII Săveni

Scoala cu clasele I-VIII Seaca de Camp

SCOALA CU CLASELE I-VIII SECU

Scoala cu clasele I-VIII Seica Mare

Scoala cu clasele I-VIII Seica Mica

Scoala cu clasele I-VIII Sepreus

SCOALA CU CLASELE I-VIII SERANI

Scoala cu clasele I-VIII Serbauti

Scoala cu clasele I-VIII Silistea-Crucii

Scoala cu clasele I-VIII Siminicea

SCOALA CU CLASELE I-VIII SIMION FLOREA MARIAN ILISESTI

SCOALA CU CLASELE I-VIII SINMARTIN

Şcoala cu clasele I-VIII ŞINTEU

Scoala cu clasele I-VIII Sirbi

Scoala cu clasele I-VIII Slimnic

SCOALA CU CLASELE I-VIII SLOBOZIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII SPRING

SCOALA CU CLASELE I-VIII STEFAN CEL MARE FOCSANI

Scoala cu clasele I-VIII Stejaru Jud. Tulcea

ŞCOALA CU CLASELE I-VIII STROIEŞTI

Scoala cu clasele I-VIII Strunga

Scoala cu clasele I-VIII Suatu

SCOALA CU CLASELE I-VIII SURA MICA

Scoala cu clasele I-VIII Taga

Şcoala cu clasele I-VIII Tămăşeu

SCOALA CU CLASELE I-VIII TARCEA

SCOALA CU CLASELE I-VIII TATARASTII DE SUS

Scoala cu clasele I-VIII Tautii Magheraus

SCOALA CU CLASELE I-VIII TEREBESTI

Scoala cu clasele I-VIII Ticvaniu Mare

SCOALA CU CLASELE I-VIII TILEAGD

Şcoala cu clasele I-VIII Tilişca

Scoala cu clasele I-VIII Timboesti

SCOALA CU CLASELE I-VIII TOPILE

Scoala cu clasele I-VIII Tudor Vladimirescu

Scoala cu clasele I-VIII Tulca

Scoala cu clasele I-VIII Tunarii Vechi

Scoala cu clasele I-VIII Uda

Şcoala cu clasele I-VIII Ulma

Scoala cu clasele I-VIII Ulmi

Scoala cu clasele I-VIII Uricani

SCOALA CU CLASELE I-VIII URLEASCA

SCOALA CU CLASELE I-VIII URVIS

SCOALA CU CLASELE I-VIII VADENI

Scoala cu Clasele I-VIII Valea Calugareasca

scoala cu clasele I-VIII Valeni

Scoala cu clasele I-VIII Varciorog

SCOALA CU CLASELE I-VIII VATRA MOLDOVITEI

SCOALA CU CLASELE I-VIII VIDRA

Şcoala cu clasele I-VIII Vinatori

Scoala cu clasele I-VIII Vladeni

SCOALA CU CLASELE I-VIII VLASINESTI

Şcoala cu clasele I-VIII Voievodeasa

SCOALA CU CLASELE I-VIII VOINESTI

Scoala cu clasele I-VIII Voitinel

Scoala cu clasele I-VIII Volovat

Scoala cu clasele I-VIII Vurpar

Scoala cu clasele I-VIII Zorlentu Mare

Scoala cu clasele I-VIII"Boloni Farkas Sandor"BELIN

Scoala cu clasele I-VIII"Gabor Aron"Chichis jud. Covasna

Scoala cu clasele I-VIII"Ion Muceleanu"Fantana Mare

Scoala cu clasele I-VIII"Iosif Pervain" Cugir

Scoala cu clasele I-VIII"Liviu Rebreanu"

Scoala cu clasele I-VIII"Sf.Ierarh Nicolae"

ŞCOALA CU CLASELE I-VIII"VLAICU VODĂ"

Scoala cu clasele I-VIII, N,2 "Spiru Haret"

SCOALA CU CLASELE I-VIII, NR.1,,I.G.SBIERA" HORODNIC DE JOS

Scoala cu clasele I-VIII, nr.1,,Iulian Vesper" Horodnic de Sus

Scoala cu clasele I-VIII, nr.23 Sibiu

SCOALA CU CLASELE I-VIII, NR.3 TURNU-MAGURELE

Scoala cu clasele I-VIII, nr.3, Cisnadie

Scoala cu clasele I-VIII, nr.4, Turnu Magurele

Scoala cu clasele I-VIII, Sf. Gheorghe

Scoala cu clasele I-VIII,,Alexandru Roman,, Auseu

Scoala cu clasele I-VIII,,Ioan Slavici,, Oradea

SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ION AGRBICEANU'' BUCIUM

SCOALA CU CLASELE I-VIII,NR.14 ,,ION TUCULESCU''

Scoala cu clasele I-VIII,Nr.7 Focsani

Şcoala cu clasele I-VIII. "Kalnoky Ludmilla"

Scoala cu clasele I-VIIII Gratia nr.1

Scoala cu clasele I-VIIII Jina

Scoala cu clasele I-VIIII Pristol

Scoala cu clasele I-VIIInr.24 SIBIU

Scoala cu clasele I-VIIIOcolna

SCOALA CU CLASELE MIHAIL KOGALNICEANU

SCOALA CU CLASELE V-VIII ALICENI, POSTA-CALNAU

SCOALA CU CLI-VIII FRASIN

Scoala cu cls I VIII Borosesti

Scoala cu cls I-VIII

SCOALA CU CLS I-VIII TALPA

Scoala cu cls I-VIII "Gh. Naum"

SCOALA CU CLS I-VIII "STEFAN MICLE"

SCOALA CU CLS I-VIII ANTON PANN

Scoala cu cls I-VIII Bahna

SCOALA CU CLS I-VIII BIRNOVA

SCOALA CU CLS I-VIII BONTIDA

scoala cu cls I-VIII calmatuiu de sus

SCOALA CU CLS I-VIII CIORTESTI

SCOALA CU CLS I-VIII CONSTANTINBANCOVEANU

SCOALA CU CLS I-VIII COSTESTI

SCOALA CU CLS I-VIII CRINGU

SCOALA CU CLS I-VIII DOBARLAU

Scoala cu cls I-VIII Dragesti

Scoala cu cls I-VIII Goiesti

scoala cu cls I-VIII ioan maiorescu/bucerdea granoasa

scoala cu cls I-VIII Manesti prahova

SCOALA CU CLS I-VIII MICASASA

Scoala cu cls I-VIII Mikes Armin

SCOALA CU CLS I-VIII MIRCEA CEL BATRAN

Scoala cu cls I-VIII Nenciulesti

SCOALA CU CLS I-VIII NR 10 BRAILA

Scoala cu cls I-VIII Nr 2 Bailesti

Scoala cu cls I-VIII Nr 3 Bailesti

Scoala cu cls I-VIII Nr 4 Bailesti

SCOALA CU CLS I-VIII NR.10 SATU MARE

Scoala cu CLS I-VIII NR.3 CONSTANTIN PARFENE

Scoala cu cls I-VIII Pelaghia Rosu Marisel

Scoala cu cls I-VIII Peretu

SCOALA CU CLS I-VIII RASCRUCI

Scoala cu CLS I-VIII RIENI

SCOALA CU CLS I-VIII ROSIA

scoala cu cls I-VIII SEACA

Scoala cu cls I-VIII Tandara

scoala cu cls I-VIII Tariceni

Scoala cu cls I-VIII Tuglui

Scoala cu cls I-VIII Vadu Motilor

Scoala cu cls I-VIII,nr 1, Bailesti

Scoala cu cls l - Vlll Cotofenii din Fata

SCOALA CU CLS. I – VIII GRÃDISTEA

Şcoala cu cls. I - VIII Floreşti

SCOALA CU CLS. I - VIII NR. 26 CRAIOVA

Scoala cu cls. I - VIII Nr. 30 Mihai Viteazul

Scoala cu cls. I - VIII Nr. 5

Scoala cu cls. I - VIII Salcia

Scoala cu cls. I- VIII,Todiresti

SCOALA CU CLS. I/VIII RIPICENI

Scoala cu cls. I_VIII Alamor

Scoala cu cls. I-VII Smardioasa

SCOALA CU CLS. I-VIII " IONEL PERLEA" OGRADA

ŞCOALA CU CLS. I-VIII "AL.ROMAN"

SCOALA CU CLS. I-VIII "IULIU MANIU" VINTU DE JOS

Scoala cu cls. I-VIII "Mihai David" Negresti

Scoala cu cls. I-VIII "Ovidiu Drimba"

SCOALA CU CLS. I-VIII "VASILE GOLDIS"

Scoala cu cls. I-VIII ,,Ion Pop Reteganul" Sancel

Scoala cu cls. I-VIII ,,Sfintii Voievozi" Bragadiru-Teleorman

Şcoala cu cls. I-VIII ”Nicolae Titulescu” Cluj-Napoca

SCOALA CU CLS. I-VIII ARON COTRUS CERGAU MARE

Scoala cu cls. I-VIII Bobalna

Scoala cu cls. I-VIII Bosia

Scoala cu cls. I-VIII Brodina

SCOALA CU CLS. I-VIII CAIANU

SCOALA CU CLS. I-VIII DAIA ROMANA

SCOALA CU CLS. I-VIII DRACSANI

Şcoala cu cls. I-VIII Drăgăneşti de Vede

SCOALA CU CLS. I-VIII FRATA

Scoala cu cls. I-VIII Gemenele

SCOALA CU CLS. I-VIII GRADINARI(+ structura SCOALA CU CLS.I-VIII GREONI)

SCOALA CU CLS. I-VIII IZVOARELE

scoala cu cls. I-VIII lunca

Scoala cu cls. I-VIII Marin Gh. Popescu-Gogosari, Giurgiu

Scoala cu cls. I-VIII Mihai Eminescu

Scoala cu cls. I-VIII MIHU DRAGOMIR

Scoala cu cls. I-VIII Minzatesti

Scoala cu cls. I-VIII MIRCEA CEL BATRAN

SCOALA CU CLS. I-VIII NR 12 SIBIU

Scoala cu cls. I-VIII Nr. 1 "Vasile Tomegea"- Boroaia

SCOALA CU CLS. I-VIII NR. 1 BRAGADIRU

Scoala cu cls. I-VIII nr. 1 Garoafa

Scoala cu cls. I-VIII Nr. 24 "Sf. Gheorghe" Craiova

Scoala cu cls. I-VIII nr. 33

SCOALA CU CLS. I-VIII NR. 5 MEDIAS

Scoala cu cls. I-VIII nr. 7 ,,Aurel Vlaicu"

SCOALA CU CLS. I-VIII NR.1

Scoala cu cls. I-VIII Nr.1 Bocsa

SCOALA CU CLS. I-VIII Nr.1 Maldaeni

SCOALA CU CLS. I-VIII NR.21 "GHEORGHE TITEICA"

SCOALA CU CLS. I-VIII NR.34 "EUGENIU CARADA"

Scoala cu cls. I-VIII Petrestii de Jos

Scoala cu cls. I-VIII Pianu de Sus

Scoala cu cls. I-VIII Podari

SCOALA CU CLS. I-VIII POIANA MARULUI

Scoala cu cls. I-VIII Rimet

SCOALA CU CLS. I-VIII SACENI

Scoala cu cls. I-VIII Samuil Micu - Sadu

Scoala cu cls. I-VIII Scortaru Nou

SCOALA CU CLS. I-VIII SIMION LAZAR LUNCA MURESULUI

SCOALA CU CLS. I-VIII SIPOTE

SCOALA CU CLS. I-VIII SUGAG

SCOALA CU CLS. I-VIII VEDEA

SCOALA CU CLS. I-VIII ZAHARIA STANCU

Scoala cu cls. I-VIII, Teslui

Scoala cu cls. I-VIII''Emil Racovita'' Girda de Sus ,jud.Alba

SCOALA CU CLS.I-VIII

SCOALA CU CLS.I-VIII " ANDREI MURESANU' ORADEA

SCOALA CU CLS.I-VIII "AVRAM IANCU" COVASNA

Scoala cu cls.I-VIII "O.Hulea" Aiud

SCOALA CU CLS.I-VIII "SPIRU HARET"

SCOALA CU CLS.I-VIII ,NR.17 "PIA BRATIANU"

Scoala cu cls.I-VIII Almaşu Mare

SCOALA CU CLS.I-VIII BATAR

Scoala cu cls.I-VIII Boranesti-Ialomita

SCOALA CU CLS.I-VIII BRANCENI

Scoala cu cls.I-VIII Caseiu

Scoala cu cls.I-VIII Chijic

SCOALA CU CLS.I-VIII CILNIC

SCOALA CU CLS.I-VIII CIRNICENI

Scoala cu cls.I-VIII Ciugud

Scoala cu cls.I-VIII Cristian

SCOALA CU CLS.I-VIII GALA GALACTION ROSIORII DE VEDE

SCOALA CU CLS.I-VIII ION BOGDAN

Scoala cu cls.I-VIII Juhasz Gyula

SCOALA CU CLS.I-VIII LUNCA

Scoala cu cls.I-VIII M.Kogalniceanu Sebes

scoala cu cls.I-VIII Metes

Scoala cu cls.I-VIII Micesti

Scoala cu cls.I-VIII Mihai Eminescu Sibiu

SCOALA CU CLS.I-VIII MIRĂSLĂU

scoala cu cls.I-VIII Nasturelu

SCOALA CU CLS.I-VIII NR.1

SCOALA CU CLS.I-VIII NR.1 ALBESTI

Scoala cu Cls.I-VIII NR.1 Baraganul

Scoala cu cls.I-VIII Nr.1 Ciorogirla

Scoala cu cls.I-VIII Nr.1 Negresti -Oas

SCOALA CU CLS.I-VIII NR.1 PALTINIS

Scoala cu Cls.I-VIII NR.2 Baraganul

SCOALA CU CLS.I-VIII Nr.2 CUGIR

SCOALA CU CLS.I-VIII NR.23 CRAIOVA

Scoala cu cls.I-VIII Nr.29"NICOLAE ROMANESCU"

Şcoala cu cls.I-VIII Nr.3 "Bogdan Vodă"

Scoala cu cls.I-VIII Nr.3 "Mihail Sadoveanu"

Scoala cu cls.I-VIII Nr.3 Negresti -Oas

Scoala cu cls.I-VIII Nr.4 Cugir

SCOALA CU CLS.I-VIII NR.5

Scoala cu cls.I-VIII Nr.9

SCOALA CU CLS.I-VIII PERII-BROSTENI

Scoala cu cls.I-VIII PERISORU

SCOALA CU CLS.I-VIII POIENI

Scoala cu cls.I-VIII Rugasesti

scoala cu cls.i-viii ruginoasa

SCOALA CU CLS.I-VIII SANNICOLAU ROMAN

Scoala cu cls.I-VIII Santimbru

SCOALA CU CLS.I-VIII SILISTEA

SCOALA CU CLS.I-VIII SIMION BARNUTIU

SCOALA CU CLS.I-VIII TOMA COCISIU BLAJ

Scoala cu cls.I-VIII Uda Paciurea

Scoala cu cls.I-VIII Viisoara

SCOALA CU CLS.I-VIII,,LUCA ARBURE"ARBORE

SCOALA CU CLS.I-VIII,NR.3 ZIMNICEA

SCOALA CU CLS.I-VIII.UNGURAS

SCOALA CU CLS.I-VIII''BALASI JOZSEF''CURTUISENI

SCOALA CU CLS.I-VIIIMAVRODIN

SCOALA CU LCASELE I-VIII,,ION LOVINESCU"RADASENI

SCOALA DAVID PRODAN

SCOALA DD PATRASCANU

Scoala de agenti de politie "Vasile Lascar" Campina

SCOALA DE ARTA BUCURESTI

Scoala de arta si meserii Tatarusi

Scoala de Arte Iasi

Scoala de Arte Mures

Scoala de Arte si Meserii Pir

Scoala de Arte si Meserii

ŞCOALA DE ARTE ŞI MESERII IACOBENI

Scoala de Arte si Meserii - Invatamant Special Botosani

SCOALA DE ARTE SI MESERII "CORNETTI"

SCOALA DE ARTE SI MESERII "DIMITRIE ONCIUL"

ŞCOALA DE ARTE SI MESERII "GEORGE BARIŢIU"

Scoala de Arte si Meserii "George Valsan" Amara

Scoala de Arte Si Meserii "Inaltarea Domnului"

Scoala de Arte si Meserii "Ioan S. Pavelea" Runcu-Salvei

Scoala de Arte si Meserii "Ion Pillat" Dorohoi

SCOALA DE ARTE SI MESERII "NICOLAE STOLERU" BAIA

Scoala de Arte si Meserii "Paul Popescu Neveanu"

Scoala de Arte si Meserii "Sfanta Maria" Bistrita

Scoala de Arte si Meserii "Simion Mehedinti"

Scoala de Arte si Meserii "Stefan cel Mare si Sfant"

SCOALA DE ARTE SI MESERII ,,ALEXANDRU VLAHUTA" GUGESTI

Scoala de Arte si Meserii „H.Papadat-Bengescu” - Ivesti

SCOALA DE ARTE SI MESERII BABAITA

Scoala de arte si Meserii Bistrita

SCOALA DE ARTE SI MESERII BOGDANA

Scoala de Arte si Meserii Bogdanesti

SCOALA DE ARTE SI MESERII BOTOROAGA

SCOALA DE ARTE SI MESERII BOTOSANA

SCOALA DE ARTE SI MESERII BRAESTI

Scoala de Arte si Meserii Buciumeni

SCOALA DE ARTE SI MESERII BUCSOAIA

Scoala de Arte si Meserii Buza

SCOALA DE ARTE SI MESERII CALINESTI OAS

Scoala de Arte si Meserii Camarzana

SCOALA DE ARTE SI MESERII CHIOJDENI

Scoala De Arte Si Meserii Corod

Scoala de Arte si Meserii Cosmesti

SCOALA DE ARTE SI MESERII DOBRESTI

ŞCOALA DE ARTE ŞI MESERII DRĂGOIEŞTI

Scoala de Arte si Meserii Draguseni

SCOALA DE ARTE SI MESERII DUMESTI

Şcoala de Arte şi Meserii Făcăeni

Scoala de Arte si Meserii Gainesti

SCOALA DE ARTE SI MESERII GHERLA

Scoala de Arte si Meserii Gherta Mica

SCOALA DE ARTE SI MESERII GRECI

SCOALA DE ARTE SI MESERII GROPNITA

Scoala de Arte si Meserii Hantesti

SCOALA DE ARTE SI MESERII HERLA

Scoala de Arte si Meserii Iorgu G. Toma Vama

Scoala de Arte si Meserii Liesti

Scoala de Arte si Meserii Lungani

ŞCOALA DE ARTE ŞI MESERII MARGINEA

Scoala de Arte si Meserii Maritei

SCOALA DE ARTE SI MESERII MIRONEASA

SCOALA DE ARTE SI MESERII NICOLAE IORGA

Scoala de Arte si Meserii Nocrich

Scoala de Arte si Meserii Nr. 2

Scoala de Arte si Meserii Nr.1 Panciu

Scoala de Arte si Meserii ONICENI

SCOALA DE ARTE SI MESERII OTELENI

SCOALA DE ARTE SI MESERII PALTINOASA

SCOALA DE ARTE SI MESERII PATRAUTI

Scoala de Arte si Meserii Plesesti

Scoala de arte si meserii Poiana Turda

SCOALA DE ARTE SI MESERII PREUTESTI

SCOALA DE ARTE SI MESERII RISCA

Scoala de Arte si Meserii Roma

SCOALA DE ARTE SI MESERII ROTUNDA

SCOALA DE ARTE SI MESERII RUSCOVA

scoala de arte si meserii siretel

SCOALA DE ARTE SI MESERII SLATINA

Scoala de Arte si Meserii Slobozia Mindra

scoala de arte si meserii stolniceni-prajescu

Scoala de Arte si Meserii Stornesti

Scoala de Arte si Meserii Stulpicani

Scoala de Arte si Meserii Sulita

SCOALA DE ARTE SI MESERII TARNAVA

Scoala de arte si meserii TARSOLT

Scoala de Arte si Meserii Tichilesti

Scoala de Arte si Meserii Traian - Ialomita

Scoala de Arte si Meserii Udesti

Scoala de Arte si Meserii Valea Marului

SCOALA DE ARTE SI MESERII VALEA SEACA

SCOALA DE ARTE SI MESERII VIZIRU

Scoala de Arte si Meserii Vladeni-Deal

SCOALA DE ARTE SI MESERII VORNICENI

Scoala de Arte si Meserii Waldorf Hans Spalinger

SCOALA DE ARTE SI MESERII ZAMOSTEA

Scoala de Arte si Meserii Zimnicea

SCOALA DE ARTE SI MESERII ZVORISTEA

ŞCOALA DE ARTE ŞI MESERII"SFÎNTUL APOSTOL ANDREI" SMÎRDAN

Scoala de Arte si Meserii(pentru elevi cu deficientă mintală) Bals

Scoala de Muzica "Augustin Bena"

Scoala Dolhesti

SCOALA DOMNITA 1

Scoala Draganesti

Scoala Emil Isac

SCOALA FIRLIUG

SCOALA GEN MARTON FERENC

SCOALA GEN VRBITA

SCOALA GEN."SF.ILIE"

Scoala geneala Hidiselu de Sus

Scoala Generala "Arany Janos"

Scoala Generala "David Ferenc"

ŞCOALA GENERALĂ "FRATER GYORGY" REMETEA

Scoala Generala "Gal Sandor" Ciucsangeorgiu

SCOALA GENERALA "IOAN SLAVICI" SIRIA

Şcoala Generală "Jokai Mor"

Şcoala Generală "Kós Károly"

Scoala Generala "Liviu Rebreanu"

Scoala Generala "O.C.Taslauanu" Bilbor

Scoala Generala "Octavian Goga" Deva

Şcoala Generală "Siklódi Lőrinc"

Scoala Generala "Vaskertes"

Scoala Generala ,,Mihai Eminescu"

Scoala Generala Andrei Saguna

Scoala Generala Aprily Lajos

Scoala Generala Avram Iancu

Scoala Generala Berceni

SCOALA GENERALA BUTENI

Scoala Generala Cl. I-VIII Ibanesti

SCOALA GENERALA CLASELE I-VIII "OVID DENSUSIANU" HATEG

ŞCOALA GENERALĂ CLASELE I-VIII ARON DENSUSIANU

Scoala Generala clasele I-VIII Iernut

SCOALA GENERALA CLASELE I-VIII NR. 2 URICANI

Scoala Generala Cls. I-VIII Ideciu de Jos

Scoala Generala Cornesti-Craciunesti

Scoala Generala Craciunesti

SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII "ANDREI SAGUNA" DEVA

Scoala Generala cu clasele I-VIII Sancraiu de Mures

Scoala Generala cu clasele I-VIII Sinpetru de Cimpie

Scoala Generala cu clasele I-VIII''Pr.Dr.Alexandru Coltoiu''

Scoala Generala Dobric

Scoala Generala Dominic Stanca

SCOALA GENERALA DR. AUREL VLAD

Scoala Generala Dumitru Gafton

Scoala Generala Elekes Vencel Suseni

Scoala Generala Florian Porcius Rodna

Scoala Generala Geo Bogza

Scoala Generala Glodeni

Scoala Generala Gornesti

Scoala Generala Grigore Silasi Beclean

Scoala Generala Hoghiz

SCOALA GENERALA I.D.SIRBU PETRILA

Scoala Generala Ioan Vladutiu Ludus

SCOALA GENERALA ION CHINEZU SINTANA DE MURES

Scoala Generala I-VIII Valea Larga

Scoala Generala Jibert

Scoala Generala Josika Miklos

Scoala Generala Lucian Blaga Bistrita

Scoala Generala Lunca Calnicului

Scoala Generala Marculeni

Scoala Generală Márton Áron

Scoala Generala Miercurea Nirajului

Scoala Generala Miron Cristea Toplita

Scoala Generala Mugeni

SCOALA GENERALA NAGY ISTVAN

Şcoala generală Neaua

SCOALA GENERALA NR 13

Scoala generala nr 30

Scoala Generala Nr. 1 Bistrita

Scoala Generala nr. 16

Scoala Generală Nr. 4 Bistrița

SCOALA GENERALA NR.1 "DIMITRIE GUSTI"

SCOALA GENERALA NR.1 BETHLEN GABOR

Scoala generala nr.1 Codlea

Scoala Generala Nr.1 Ludus

SCOALA GENERALA NR.15 BRASOV

Scoala Generala NR.2 Bistrita

Scoala Generala nr.2 Codlea

Scoala generala nr.2 Sarmasag

Scoala Generala Nr.2 Targu Mures

Scoala Generala Nr.2,Sovata

Scoala Generala Nr.5

Scoala Generala Nr.6 Petrila

Scoala Generala Ogra

SCOALA GENERALA PETOFI SANDOR CRISTURU SECUIESC

SCOALA GENERALA PORUMBENII MARI

Scoala Generala Prejmer

Scoala Generala pt copii cu deficiente nr.2

Scoala Generala Rastolita

Scoala Generala Sacel

Scoala Generala Sanpaul

Scoala Generala Silivasu de Cimpie

SCOALA GENERALA SIMAND

Scoala Generala Stefan cel Mare

Şcoala Generală Suseni

Scoala Generala Szekely Mozes Lueta

SCOALA GENERALA TELIU

Scoala Generala Tulghes

Scoala Generala Varfurile

Scoala Generala Vulcan

Scoala Generala Wesselenyi Miklos Ghindari

Scoala Generala Zadareni

Scoala Generala Zau de Campie

Scoala Generala Zold Peter

Scoala Generala"Artemiu Publiu Alexi"

Scoala Generla Alexandru Ioan Cuza

Scoala GEORGE BARITIU TURDA

Scoala George Cosbuc

Scoala Gheorghe Banea

Scoala Gim Simisns

Scoala Gimn."Andrei Muresanu"Cehu Silvaniei

SCOALA GIMNAZIALA

Scoala Gimnaziala "Anastasie Panu"

Scoala Gimnaziala "Dănilă Stupar" Ruşii Munţi

Scoala Gimnaziala "Elena Doamna"

Scoala Gimnaziala "Miron Costin" Galati

Scoala Gimnaziala "Petri Mor" Nusfalau

SCOALA GIMNAZIALA "POROLISSUM"

SCOALA GIMNAZIALA ,,CONSTANTIN BRANCOVEANU,,

ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,GHEORGHE MUNTEANU"-POIANA BLENCHII

SCOALA GIMNAZIALA ,,IULIU MANIU"ZALAU

scoala gimnaziala ,,marcus aurelius" creaca

Scoala Gimnaziala 10 "Petre Tutea" Galati

SCOALA GIMNAZIALA BALAN

Scoala Gimnaziala Baneasa

Scoala gimnaziala Banisor

Scoala Gimnaziala BEM JOZSEF Secuieni

SCOALA GIMNAZIALA BICAZ

Scoala Gimnaziala Boghis

Scoala Gimnaziala Borla

Scoala Gimnaziala Buciumi

Scoala Gimnaziala Camar

SCOALA GIMNAZIALA CARASTELEC

SCOALA GIMNAZIALA COSEIU

Scoala Gimnaziala Cosniciu de Jos

SCOALA GIMNAZIALA CRACIUNESTI

Scoala Gimnaziala cu Predare in limba Maghiara Bathory Istvan

Scoala Gimnaziala Cuca

SCOALA GIMNAZIALA CUZAPLAC

Scoala Gimnaziala Dersida

Scoala Gimnaziala Dobrin

SCOALA GIMNAZIALA DR. MIOARA MINCU

SCOALA GIMNAZIALA DRAGU

SCOALA GIMNAZIALA FILDU DE MIJLOC

SCOALA GIMNAZIALA GARDANI

Scoala Gimnaziala Gh. Lazar

SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE SINCAI

Scoala Gimnaziala Ghidigeni

Scoala gimnaziala Grosi

Scoala Gimnaziala Hereclean

Scoala Gimnaziala Horea Simleu Silvaniei,Jud. Salaj

Scoala Gimnaziala Horoatu crasnei

SCOALA GIMNAZIALA I.AL.BRATESCU-VOINESTI

Scoala Gimnaziala IP

Scoala Gimnaziala Josenii Birgaului

Scoala Gimnaziala M. Eminescu Zalau

Scoala Gimnaziala Mesesenii de Sus

SCOALA GIMNAZIALA MIHAIL ANDREI BUHUSI

Scoala Gimnaziala Mirsid

Scoala Gimnaziala Negri

Scoala Gimnaziala Negrilesti

Scoala gimnaziala Nestor Urechia, orasul Busteni

Scoala Gimnaziala Nr 1 "Dimitrie Luchian"

Scoala Gimnaziala Nr 28 Mihai Eminescu Galati

Scoala Gimnaziala Nr. 1 "Tudor Pamfile" Tepu

Scoala Gimnaziala Nr. 1 Cavadinesti

Scoala Gimnaziala Nr. 1 Movileni

Scoala Gimnaziala NR. 31 "Gh. Munteanu"

Scoala Gimnaziala nr. 34 "Mihai Viteazul"

SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BIRSANESTI

Şcoala Gimnaziala Nr.1 Gănesti

Scoala Gimnaziala Nr.1 Umbraresti

Scoala Gimnazială nr.117

Scoala Gimnaziala NR.18 Galati

Scoala Gimnaziala Nr.2 "Gh.Petrascu"

Scoala Gimnaziala Nr.2, Galati

Scoala Gimnaziala nr.279

Scoala Gimnaziala nr.3 ,,I.L.Caragiale''Galati

Scoala Gimnaziala NR.33 "Sf. Dumitru" Galati

Şcoala Gimnazială nr.40 "Iulia Haşdeu"

Scoala Gimnaziala Oarta de Sus

Scoala gimnaziala Panic

Scoala Gimnaziala Pericei

SCOALA GIMNAZIALA PUSTA 2

Scoala Gimnaziala Rediu

Scoala Gimnaziala Romanasi

Scoala Gimnaziala Rus

SCOALA GIMNAZIALA SAULIA

Scoala Gimnaziala Schela

Scoala Gimnaziala Sfantul Nicolae Vinatori

Scoala Gimnaziala Simion Barnutiu Bocsa

Scoala Gimnaziala Simion Barnutiu Zalau

Scoala Gimnaziala Sinmihaiu Almasului

Scoala Gimnaziala Slobozia Conachi

Scoala Gimnaziala Smardan

Scoala Gimnaziala Smulti

SCOALA GIMNAZIALĂ SOMEŞ ODORHEI

Scoala Gimnaziala Speciala "SF. MINA" Craiova

Scoala Gimnaziala Stanita

SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE BUHUSI

Scoala Gimnaziala Suditi

Scoala Gimnaziala Suhurlui

SCOALA GIMNAZIALA SZIKSZAI LAJOS

SCOALA GIMNAZIALA TANSA

SCOALA GIMNAZIALA TARTASESTI

SCOALA GIMNAZIALA TITESTI

SCOALA GIMNAZIALA TREZNEA

Scoala Gimnaziala Valcau de Jos

SCOALA GIMNAZIALA VALCAU DE SUS

SCOALA GIMNAZIALA VIRSOLT

Scoala Gimnaziala Zalha

SCOALA GIMNAZIALA ZATRENI

SCOALA GIMNAZIALA ZIMBOR

ŞCOALA GMINAZIALĂ NR.1 DOBREŞTI

Scoala Gohor

Scoala Grigore Sturza- Perieni

Scoala Gura Bustei

SCOALA HERMANN OBERTH CU CLASELE I-VIII MEDIAS

SCOALA HORLESTI

Scoala I. Alexandru

SCOALA IANCU VACARESCU-VACARESTI

Scoala Ilovat

Scoala Ioan Bob

Scoala Ioan Opris

Scoala Ion Agarbiceanu

scoala ion creanga iasi

Scoala Ion Preotu

SCOALA ION SIMIONESCU

SCOALA IORDACHE CANTACUZINO PASCANI

SCOALA I-VIII DOBRESTI

Scoala I-VIII Mosteni

Scoala I-VIII Noslac

SCOALA I-VIII POIANA STAMPEI

SCOALA I-VIII VRANI

SCOALA I-VIII ZIMBREASCA

SCOALA LETCANI

SCOALA LUNCA CORBULUI

SCOALA MIHAI EMINESCU DEJ

ŞCOALA MIHAI VITEAZUL

SCOALA MIHAI VODA

Scoala Nationala ,, Oprea Iorgulescu"

SCOALA NATIONALA DE GAZ

Scoala Nationala de Pregatire a Agentilor de Penitenciare Targu Ocna

Scoala Nationala de Sanatate Publica si Management Sanitar

Scoala Nicolae Iorga

Scoala Normala "Bod Peter"

SCOALA NORMALA "VASILE LUPU"IASI

SCOALA NR 1 CALARASI

Scoala nr 12 Decebal

scoala nr 18 Sf. Dumitru

scoala nr 22 mircea eliade

Scoala nr 38

Scoala nr. 1 Gruiu

Scoala NR. 10 "Dimitrie Sturdza"

SCOALA NR. 12 TULCEA

Scoala Nr. 35 "I.D.Sirbu"

Scoala nr.14 "Gh. Marzescu"

Scoala nr.17 "Nichita Stanescu" Galati

SCOALA NR.2 DIMITRIE CANTEMIR VASLUI

Scoala nr.2 Regina Maria

SCOALA NR.21 ION NECULCE

scoala nr.32 "AL.Macedonski" Craiova

Scoala nr.36 "Ghe.Bibescu"

SCOALA NR.36 VASILE CONTA

SCOALA NR.37 MIHAI EMINESCU

Scoala nr.4 Adjud

SCOALA NR.42 "N.IORGA"IASI

Scoala Nr.4Vatra Dornei

SCOALA NR.6'' MIHAI EMINESCU'' VASLUI

Scoala nr.7 C. Motas vaslui

SCOALA NR.9,,ION CREANGA"

SCOALA OCTAVIAN GOGA

SCOALA OLTENI

Scoala Otilia Cazimir Iasi

SCOALA PANTICEU

SCOALA PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE

SCOALA PETRU PONI

Scoala Piraie

Scoala Populara de Arta

Scoala Populara de Arta si Meserii ''Ilie Micu" Sibiu

Scoala Populara de Arta Tg-Jiu

SCOALA POPULARA DE ARTE SI MESERII "VESPASIAN LUNGU" BRAILA

Scoala Populara de Arte si Meserii ”Octav Enigarescu”

Scoala Populara de Arte si Meserii Bacau

SCOALA POPULARA DE ARTE SI MESERII BOTOSANI

Scoala Populara de Arte si Meserii Buzau

Scoala Populara de Arte si Meserii Constanta

Scoala Populara de Arte si Meserii Focsani

Scoala Populara de Arte si Meserii Gropeni

Scoala Populara de Arte si Meserii Olt

Scoala Populara de Arte si Meserii Rm. Valcea

scoala postliceala intellectum

SCOALA POSTLICEALA SANITARA

ŞCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ

scoala postliceala sanitara focsani

Scoala Postliceala Sanitara Sfantu Gheorghe

scoala postliceala sanitara zalau

scoala postliceala sanitara.vaslui

SCOALA PRIMARA CRISTUR

SCOALA PRIMARA GIRCEIU

Scoala Probota

Scoala Radu Selejan SIbiu

Scoala Radu Stanca CLuj-Napoca

SCOALA RECEA-CRISTUR

scoala salcuta

scoala Simion Barnutiu

Scoala Spec.pt Deficienti de auz nr.2

ŞCOALA SPECIALĂ "CONSTANTIN PĂUNESCU" IAŞI

Scoala Speciala Bocsa

SCOALA SPECIALA BRAILA

SCOALA SPECIALA CU CLASELE I-VIII

Scoala Speciala cu Clasele I-VIII Bals, Judetul Olt

Scoala Speciala Deficienti Techirghiol

SCOALA SPECIALA DEJ

Scoala Speciala Giurgiu

Scoala Speciala Nr. 2 C-tin Pufan

SCOALA SPECIALA NR.1

Scoala Speciala Nr.1 Emil Garleanu

SCOALA SPECIALA NR.10

Scoala Speciala Nr.2

Scoala Speciala nr.2 Constanta

Scoala Speciala nr1

Şcoala Specială Ocland

Scoala Speciala Olteni

SCOALA SPECIALA PACLISA

Scoala Speciala Pascani

scoala speciala popesti

SCOALA SPECIALA PT.DEF.DE AUZ NR.2 CLUJ

SCOALA SPECIALA ROSIORI DE VEDE

Scoala Speciala Sf. Gheorghe

Scoala Speciala Tecuci

SCOALA SPECIALA TG.FRUMOS

Şcoala Specială-Centru de Resurse şi Documentare privind Educaţia Incluzivă/Integrată

SCOALA STEFAN CEL MARE NR.5 VASLUI

SCOALA TEHNICA POSTLICEALA "HENRI COANDA" ORADEA

SCOALA TEODOR MURASANU

scoala todireni

SCOALA TRIVALEA MOSTENI

SCOALA VASILE ALECSANDRI

Scoala Vegh Antal

SCOALA VERONICA MICLE

scoala verseni

SCOALA VIISOARA

Scoala Visinesti

SCOALA WALDORF

Scoala"Alexandru Vlahuta"

Scoala"B.P.Hasdeu"Iasi

Scoala"Colonel Constantin Langa" Miroslava

Scoala"Dimitrie Anghel"Cornesti

Scoala"Garabet Ibraileanu"

SCOALA"ION CREANGA"

SCOALA"IONEL TEODOREANU"IASI

Scoala"Nicolae Iorga"

SCOALACU CLASELE I-VIII MARGHITA

SCOALACU CLASELE I-VIII MOGOSESTI SIRET

SCOALACU CLS I-VIII TOTOESTI,COM.ERBICENI

scoalacuclaseleI-VIIInr.11

ScoalaNr.2Focuri

Scola cu clasele I-VIII Molnár Józsiás Targu Secuiesc

SCOLA GENERALA CORNELIU MICOLSI COVASINT

Secretariatul General al Guvernului

Seminar Teologic Ortodox "Sf Ioan Gura De Aur" Targoviste

Seminarul Teologic "Sfantul Calinic Cernicanul"

Seminarul Teologic Liceal "Sf.Ioan Iacob" Dorohoi

Seminarul Teologic Liceal Ortodox "Ioan Popasu"

Seminarul Teologic Liceal Ortodox "Mitropolit Simion Stefan"

SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "MITROPOLITUL DOSOFTEI" SUCEAVA

Seminarul Teologic Liceal Ortodox "Sf. Ecaterina" Prislop

SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "SF. IOAN GURA DE AUR"

SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "SF. VASILE CEL MARE" IASI

SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF IOAN CASIAN TULCEA

Seminarul Teologic Sf. Ap. Andrei

Serv.Publ.Crese,Cab.Med.si Med.Dent.

SERVICIU DE GOSPODARIE COMUNALA AXENTE SEVER

SERVICIUL JUDETEAN DE GESTIONARE A DESEURILOR SI A ACTIVITATILOR DE SALUBRIZARE GORJ

Serviciul de Administrare a Parcului National Ceahlau

SERVICIUL DE ALIMENTARE CU APA,CANALIZARE,SALUBRIZARE

Serviciul de Ambulanta Judetean Bistrita-Nasaud

Serviciul de Ambulanta Judetean Brasov

SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BUZAU

Serviciul de Ambulanta Judetean Constanta

Serviciul de Ambulanta Judetean Galati

Serviciul de Ambulanta Judetean Iasi

Serviciul de Ambulanta Judetean Mures

Serviciul de Dezvoltare, Asistenta si Consultanta Bihor

Serviciul de Gospodărie Comunală

Serviciul de Gospodarie Oraseneasca Azuga

SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA

Serviciul Judeţean Botoşani al Arhivelor Naţionale

Serviciul Judetean de Ambulanta Calarasi

Serviciul Judetean de Ambulanta Suceava

SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA TULCEA

Serviciul Judetean de Ambulanta Vrancea

SERVICIUL JUDETEAN DE METROLOGIE LEGALA MEHEDINTI

Serviciul Judetean de Paza Olt

Serviciul pentru Protectia Copilului si Familiei

Serviciul pentru Protectia Persoanelor cu Handicap Timisoara

Serviciul Politia Locala a Orasului Cugir

Serviciul public Geotopocad-Expert

Serviciul Public Activitati Autofinantate

Serviciul Public Administrare Crese

SERVICIUL PUBLIC ADMINISTRARE PARCURI SI ZONE VERZI

SERVICIUL PUBLIC ADMINISTRAREA BIBLIOTECILOR DIN MUNICIPIUL MANGALIA

Serviciul Public Administrarea Cimitirului Municipal Sibiu

Serviciul Public Administrarea Domeniului Public Galati

Serviciul Public Administratia Pietelor, Bazar, Obor Roman

SERVICIUL PUBLIC AD-TIA PIETELOR,OBORULUI TECUCI

Serviciul Public al Consiliului Județean Harghita de Protejare a Monumentelor

SERVICIUL PUBLIC CENTRUL FINANCIAR CRESE

Serviciul Public Complex Baia Neptun

Serviciul Public Comunitar de Evidenţă a Persoanelor al Judeţului Botoşani

Serviciul Public Comunitar de Evidenta a Persoanelor al Municipiului Sibiu

Serviciul Public Comunitar de Evidenta a Persoanelor Craiova

SERVICIUL PUBLIC COMUNITAR DE EVIDENTA A PERSOANELOR ILFOV

SERVICIUL PUBLIC COMUNITAR DE EVIDENTA A PERSOANELOR TULCEA

Serviciul Public Comunitar de Evidenta Persoanelor al Judetului Bistrita-Nasaud

Serviciul Public Comunitar Judetean de Evidenta a Persoanelor Covasna

Serviciul Public Comunitar Judetean de Evidenta a Persoanelor Vaslui

Serviciul Public Comunitar Judetean de Evidenta a Persoanelor Vrancea

Serviciul Public Comunitar Local de Evidență a Persoanelor al Municipiului Pitești

SERVICIUL PUBLIC COMUNITAR LOCAL DE EVIDENTA A PERSOANELOR MEDIAS

Serviciul Public Comunitar Local de Evidenţă a Persoanelor Slobozia

Serviciul Public Comunitar Tartasesti

Serviciul Public Crese, Asistenta Sociala Cultura, Sport, Igiena Publica Mangalia

Serviciul Public de Administrare a Domeniului Public si Privat al municipiului Sibiu

Serviciul Public de Administrare a Unitatilor de Invatamant Preuniversitar de Stat

Serviciul Public de Alimentare cu Apa Sarichioi

Serviciul Public de Asistenta si Protectie Sociala Dr. Tr. Severin

SERVICIUL PUBLIC DE ASISTENTA SOCIALA

SERVICIUL PUBLIC DE ASISTENTA SOCIALA - RM.SARAT

Serviciul Public de Asistenta Sociala Bacau

SERVICIUL PUBLIC DE ASISTENTA SOCIALA CAMPULUNG

Serviciul Public de Asistenta Sociala Cugir

Serviciul Public de Asistenta Sociala Slobozia

Serviciul Public de Cadastru, Agricultura si Disciplina in Constructii

Serviciul Public de Ecologizare Medias

Serviciul public de gestionare a cainilor fara stapan

SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE COMUNALA VALEA CALUGARESCA

SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIRE COMUNALA ALUNU

Serviciul Public de Iluminat Public Slatina

Serviciul Public de Impozite, Taxe şi alte Venituri ale Bugetului Local Constanta

Serviciul Public de Interes Local pentru Administrarea Parcarilor din Municipiul Cluj-Napoca

SERVICIUL PUBLIC DE MANAGEMENT ENERGETIC HARGHITA

serviciul public de paza al obiectivelor de interes judetean harghita

Serviciul Public de Paza Obiective Interes Judetean Ilfov

SERVICIUL PUBLIC DE POLITIE COMUNITARA

SERVICIUL PUBLIC DE POLITIE COMUNITARA AL MUNICIPIULUI SIBIU

Serviciul Public de Salubritate Abrud

SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRITATE SELIMBAR

SERVICIUL PUBLIC DIRECTIA CENTRU CRESE

Serviciul Public Directia pentru Administrarea Domeniului Public si Privat al municipiului Resita

Serviciul Public Directia pentru Intretinerea si Repararea Patrimoniului C.L.

Serviciul Public Ecosal Galati

Serviciul Public Exploatarea Sistemelor Rurale de Alimentare cu Apa

serviciul public grădina zoologică a municipiului sibiu

Serviciul Public Judetean de Administrare a Domeniului Public si Privat

Serviciul Public Judetean de Alimentare cu Apa si de Canalizare Dambovita

Serviciul Public Judetean de Drumuri Bacau

Serviciul Public Judetean de Paza si Protectie Dambovita

Serviciul Public Judeţean de Pază Vâlcea

Serviciul Public Judetean Salvamont

Serviciul Public Judetean Salvamont Arges

SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN SALVAMONT CLUJ

Serviciul Public Judetean SALVAMONT Gorj

Serviciul Public Judetean Salvamont Salvaspeo Mures

SERVICIUL PUBLIC LOCAL DE ASISTENŢĂ SOCIALĂ BOTOŞANI

Serviciul Public Local de Asistenta Sociala Focsani

Serviciul Public Local de Asistenta Sociala Tecuci

Serviciul Public Local de Politie Comunitara Tecuci

Serviciul Public pentru Administrarea Fondului Locativ aflat in proprietatea Municipiului Sibiu

Serviciul Public pentru Gestionarea Fondului Silvic Cosna

SERVICIUL PUBLIC POLITIA COMUNITARA A MUNICIPIULUI RESITA

Serviciul Public Poliţia Comunitară Slobozia

SERVICIUL PUBLIC PROIECTARI PRESTARI SERVICII AVIZARI TECUCI

Serviciul Public Protectia Plantelor

Serviciul Public Sala Transilvania

Serviciul Public Salvamont Neamt

Serviciul Public Voluntar pentru Situatii de Urgenta

Serviciul Public"Directia de Asistenta Sociala" Resita

Serviciul Public-Direcţia Poliţia Comunitară Timişoara

Serviciul Voluntar pentru Situaţii de Urgenţă Slatina

SISTEMUL DE GOSPODĂRIREA APELOR ARAD

Sistemul de Gospodarirea Apelor Satu Mare

SO8 "Toldy"Sînnicolau de Munte

SO8"C. IVANESCU" POSTA CILNAU

Şoala cu clasele I-VIII Balint Gabor

SOALA TEHNICA POSTLICEALA HENRI COANDA DIN CLUJ-NAPOCA

Societatea Agricola Vedea

Societatea Nationala Imbunatatiri Funciare

SPITAL CLINIC DE COPII BRASOV

spital clinic de obstetric si ginecologie "cuza voda" iasi

Spital General CF Sibiu

SPITAL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU

Spital Municipal Adjud

Spital Municipal Lupeni

spital municipal moreni

Spital Municipal Oltenita

Spital Municipal Reghin

Spital Municipal Sighisoara

Spital Obstetrica Ginecologie Braila

SPITAL OBSTETRICA GINECOLOGIE RM.VALCEA

SPITAL ORASENESC

Spital Orasenesc Baraolt

Spital Orasenesc Gura Humorului

spital orasenesc negresti

Spital Orasenesc Negresti-Oas

Spital Orasenesc Sarmasu

Spital Orasenesc Stei

SPITAL ORASENESC TARGU LAPUS

Spital Pneumoftiziologie

Spitalul Boli Infectioase Galati

Spitalul Buna Vestire Galati

Spitalul Clinic CF nr. 2

Spitalul Clinic De Boli Infectioase Iasi

SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA GINECOLOGIE "ELENA DOAMNA"IASI

Spitalul Clinic de Obstetrica Ginecologie Oradea

Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie "Leon Daniello" Cluj-Napoca

Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Iasi

Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. N. Oblu" Iasi

Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii " Sfantul Ioan" Galati

Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca

Spitalul Clinic de Urgenta Sf. Ioan

Spitalul Clinic de Urgente pentru Copii "Sfanta Maria" Iasi

Spitalul Clinic de Urgente Sf. Ioan Iasi

Spitalul Clinic Jud de Urgenta Sf .Ap. Andrei Galati

SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ

Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova

Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Ilfov

Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţă Tg. Mureş

Spitalul Clinic Judetean de Urgente Sf Spiridon Iasi

Spitalul Clinic Judetean Mures

SPITALUL CLINIC MILITAR DE URGENTA "DR. VICTOR POPESCU" TIMISOARA

Spitalul Comunal Peris

SPITALUL COMUNAL VIDRA

SPITALUL COMUNAL VINTILA VODA

SPITALUL DARABANI

Spitalul de Boli Cronice Ivesti

SPITALUL DE BOLI CRONICE PATARLAGELE

SPITALUL DE BOLI CRONICE SMEENI

Spitalul de Boli Cronice Solca

Spitalul de Boli Psihice Cronice Borsa

Spitalul de Cardiologie" Dr. Benedek Geza" Covasna

Spitalul de Copii Botosani

SPITALUL DE OBSTETRICA GINECOLOGIE BOTOSANI

spitalul de pneumoftiziologie

Spitalul de Pneumoftiziologie Drajna

Spitalul de Pneumoftiziologie Galati

Spitalul de Pneumoftiziologie Leamna

Spitalul de Pneumoftiziologie Oradea

Spitalul de Pshiatrie Campulung Moldovenesc

Spitalul de Psihiatrie "Eftimie Diamandescu" Balaceanca

spitalul de psihiatrie Botosani

SPITALUL DE PSIHIATRIE CRONICI DUMBRAVENI

Spitalul de Psihiatrie Cronici Siret

Spitalul de Psihiatrie Elisabeta Doamna Galati

Spitalul de Psihiatrie Nucet

Spitalul de Psihiatrie si pentru Masuri de Siguranta Jebel

SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA

Spitalul de recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani

Spitalul de Recuperare Borsa

Spitalul General C.F. Pascani

Spitalul General C.F. Ploiesti

SPITALUL GENERAL CF BRASOV

Spitalul General CF Galati

SPITALUL GENERAL CF SIMERIA

Spitalul Judetean de Urgenta "Mavromati" Botosani

Spitalul Judetean de Urgenta "Sf. Pantelimon" Focsani

Spitalul Judetean de Urgenta Bistrita

Spitalul Judeţean de Urgenţă Buzău

Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc

Spitalul Judetean de Urgenta Sf. Ioan cel Nou Suceava

SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLOBOZIA

Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea

Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Alexandru Gafencu" Constanta

Spitalul Militar de Urgenta "dr. Ion JIanu" Pitesti

SPITALUL MILITAR DE URGENTA SIBIU

SPITALUL MUNICIPAL

Spitalul Municipal "Anton Cincu" Tecuci

Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni

Spitalul Municipal "Episcop Nicolae Popovici" Beius

Spitalul Municipal Blaj

Spitalul Municipal Brad

SPITALUL MUNICIPAL CAMPIA TURZII

Spitalul Municipal Campulung Moldovenesc

SPITALUL MUNICIPAL CAREI

Spitalul Municipal Carits

SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI

SPITALUL MUNICIPAL DEJ

Spitalul Municipal Dorohoi

Spitalul Municipal Dr. Pop Mircea Marghita

Spitalul Municipal Fagaras

Spitalul Municipal Falticeni

Spitalul Municipal Fetesti

Spitalul Municipal Medgidia

Spitalul Municipal Orsova

Spitalul Municipal Pascani

SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI

Spitalul Municipal Radauti

SPITALUL MUNICIPAL RM SARAT

Spitalul Municipal Salonta

SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI

Spitalul Municipal Sighisoara

Spitalul Municipal Tg Escuiesc

SPITALUL MUNICIPAL TOPLITA

SPITALUL MUNICIPAL TURDA

SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE

SPITALUL MUNICIPAL URZICENI

Spitalul Municipal Vatra Dornei

SPITALUL OR.TANDAREI

SPITALUL ORASENESC ,,SF.FILOFTEIA'' MIZIL

Spitalul Orasenesc Abrud

spitalul orasenesc alesd

Spitalul orasenesc Babadag

Spitalul Orasenesc Baia de Arama

SPITALUL ORASENESC BAICOI

Spitalul Orăşenesc Balş

Spitalul Orasenesc Beclean

Spitalul Orasenesc Bicaz

Spitalul Orasenesc Brezoi

Spitalul Orasenesc Budesti

SPITALUL ORASENESC BUHUSI

spitalul orasenesc bumbesti-jiu

Spitalul Orasenesc Cernavoda

Spitalul Orasenesc Corabia

SPITALUL ORASENESC CUGIR

Spitalul Orasenesc Deta

Spitalul Orasenesc ''Doctor Maria Burghele''Buftea

Spitalul Orasenesc Dr Valer Russu Ludus

Spitalul Orasenesc Faurei

SPITALUL ORASENESC GAESTI

spitalul orasenesc hirsova

Spitalul Orasenesc Horezu

Spitalul Orasenesc Huedin

Spitalul Orasenesc Macin

Spitalul Orasenesc Marasesti

Spitalul Orasenesc Nehoiu

SPITALUL ORASENESC NOVACI

Spitalul Orasenesc Odobesti

Spitalul Orasenesc Panciu

Spitalul Orasenesc Roznov

Spitalul Orasenesc Sang de Padure

Spitalul Orasenesc Segarcea

SPITALUL ORASENESC SIMLEU SILVANIEI

Spitalul Orasenesc Sinaia

Spitalul Orasenesc Siret

SPITALUL ORASENESC STREHAIA

Spitalul Orasenesc TARGU BUJOR GALATI

Spitalul Orasenesc Tg Carbunesti

Spitalul Orasenesc Vinju Mare

Spitalul Orasenesc Zlatna

Spitalul Orasenesc"dr.George Trifon"Nasaud

Spitalul Pneumoftiziologie Campulung Muscel

Spitalul Profesor Doctor Constantin Angelesc

Spitalul Tichilesti

Spitalul Universitar de Urgenţă Militar Central "Dr. Carol Davila"

Sport Club Miercurea Ciuc

Sport Club Municipal Bacau

Sport Club Municipal Brasov

Sport Club MUNICIPAL DEVA

Statiunea de Cercetare Dezvoltare Agricola

STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE HORTICOLA TG JIU

STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU POMICULTURA VALCEA

STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU VITICULTURA SI VINIFICATIE IASI

Statiunea de Cercetare Dezvoltare pentru Viticultura si Vinificatie Odobesti

Statiunea de Cercetare-Dezvoltare Agricola Braila

Statiunea de Cercetare-Dezvoltare Agricola Pitesti

Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Pajisti Vaslui

Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Pomicultura Bistrita

STATIUNEA DE CERECETARE DEZVOLTARE AGRICOLĂ TULCEA

Teatru pentru Copii si Tineret 'Ariel'

TEATRUL ANTON PANN

TEATRUL C.I. NOTTARA

Teatrul de Copii si Tineret Constanta

Teatrul de Copii si Tineret Constanta

Teatrul de Papusi Braila

Teatrul de Papusi Gulliver Galati

Teatrul de Revista "CONSTANTIN TANASE"

Teatrul de Stat Constanta

TEATRUL DE STAT PENTRU COPII SI TINERET "ARCADIA" ORADEA

TEATRUL DE VEST RESITA

Teatrul Dramatic Fani Tardini Galati

TEATRUL EVREIESC DE STAT

Teatrul GEORGE CIPRIAN Buzau

Teatrul German de Stat Timişoara

Teatrul Ion Creanga

TEATRUL LIRIC ELENA TEODORINI

TEATRUL LUCEAFARUL IASI

Teatrul Maghiar de Stat Csiky Gergely Timisoara

Teatrul Maria Filotti

Teatrul Municipal Turda

Teatrul Muzical,,Nae Leonard,,

Teatrul National "I.L. Caragiale" Bucuresti

Teatrul National de Opera si Balet Oleg Danovski

Teatrul National de Opereta "Ion Dacian"

Teatrul National Marin Sorescu Craiova

Teatrul national RADU STANCA Sibiu

TEATRUL NATIONAL TARGU MURES

Teatrul National Timisoara

TEATRUL ODEON

TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET COLIBRI

Teatrul pentru Copii si Tineret GONG Sibiu

Teatrul Tineretului Metropolis

Teatrul Tineretului Piatra Neamt

Teatrul Toma Caragiu Ploiesti

Teatrul Valah Giurgiu -Unitate subordonata Consiliului judetean Giurgiu

Termoelectrica Ploiesti SA

Transurb S.A. Galati

TRIBUNAL BUZAU

TRIBUNALUL ALBA

Tribunalul Arad

TRIBUNALUL ARGEŞ

TRIBUNALUL BACAU

Tribunalul Bistrita-Nasaud

Tribunalul Braşov

Tribunalul Bucuresti

TRIBUNALUL CLUJ

TRIBUNALUL COVASNA

Tribunalul Dolj

Tribunalul Galati

Tribunalul Giurgiu

TRIBUNALUL GORJ

TRIBUNALUL HUNEDOARA

TRIBUNALUL MARAMURES

TRIBUNALUL MEHEDINTI

Tribunalul Mures

TRIBUNALUL NEAMT

Tribunalul Olt

TRIBUNALUL PRAHOVA

TRIBUNALUL SĂLAJ

Tribunalul Satu Mare

Tribunalul Sibiu

Tribunalul Suceava

TRIBUNALUL TELEORMAN

Tribunalul Tulcea

TRIBUNALUL VALCEA

Tribunalul Vaslui

U.A.T. GALBENU

U.A.T. SURDILA GAISEANCA

U.A.T.Comuna Tichilesti

U.M. 02044 Tulcea

U.M. 02474

U.M. 02534

U.M. 02570 SUCEAVA

U.M. 0412 Slobozia

U.M. 0449 CRAIOVA

U.M. 0705 Dâmbovita

U.M. 0815 Sibiu

U.M. 0843 Câmpulung

U.M. 0865 CÂMPINA

U.M. 0908 Iasi

U.M. 2447 IASI

U.M.02031 Bucuresti

U.M.02489

U.M.02574 Bucuresti

U.M.0657 Oradea

U.M.0663 DRAGASANI

U.M.S. Teaca

UAT COMUNA OANCEA

UAT Cristian

UAT Racovita

UAT ROMANU

UAT Scinteiesti

UM 01343 Beius

UM 01562

UM 01763

UM 02379 BUCURESTI

UM 02399

UM 02433 BUCURESTI

UM 02454-Spitalul Militar de Urgenta "Dr.Constantin Papilian"

UM 02522

UM 03108 Bucuresti

UM 0333

UM 0709 Tg. Mures

UM 0849 Sinaia

UM01035

UM01294

UM01752

UM02196

UM0451

UM0827 Cluj

UM0829

Unitate de Asistenta Medico Sociala Suharau

UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA SULITA

Unitatea Administrativ Teritoriala a Comuna Bals, Iasi

Unitatea Administrativ Teritoriala a Comunei FRECATEI , JUDETUL BRAILA

Unitatea Administrativ Teritoriala a Comunei Gropeni Judetul Braila

Unitatea Administrativ Teritoriala a Comunei Parincea

Unitatea Administrativ Teritoriala a Comunei Silistea, Judetul Braila

UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA A COMUNEI SURDILA GRECI

Unitatea Administrativ Teritoriala a comunei Tufesti, judetul Braila

Unitatea Administrativ Teritoriala a Municipiului Braila

Unitatea Administrativ Teritoriala a Orasului Negresti

Unitatea Administrativ Teritoriala Baraganul

Unitatea Administrativ Teritoriala Bordei Verde

Unitatea Administrativ Teritoriala Chirnogeni

Unitatea Administrativ Teritoriala Chiscani

Unitatea Administrativ Teritoriala Ciocirlia,Judetul Constanta

Unitatea Administrativ Teritoriala Comuna Cotnari

Unitatea Administrativ Teritoriala Comuna Letcani

Unitatea Administrativ Teritoriala Comuna Rimnicelu

Unitatea Administrativ Teritoriala Dudesti

Unitatea Administrativ Teritoriala Gemenele

Unitatea Administrativ -Teritoriala Horodnic de Jos

Unitatea Administrativ Teritoriala Jirlau

Unitatea Administrativ Teritoriala Movila Miresii

Unitatea Administrativ Teritoriala Oras Bragadiru

Unitatea Administrativ Teritoriala Scortaru Nou

Unitatea Administrativ Teritoriala Sutesti

Unitatea Administrativ Teritoriala Todiresti, Judetul Iasi

Unitatea Administrativ Teritoriala Visani

Unitatea Administrativ Teritoriala Viziru

Unitatea Administrativa a Comunei Bertestii de Jos

Unitatea Administrativa a Municipiului Codlea

Unitatea Administrativa Teritoriala a Comunei Grivita

Unitatea Administrativa Teritoriala Ianca

Unitatea Administrativ-Teritoriala a comunei Tudor Vladimirescu Braila

Unitatea Administrativ-Teritoriala a Orasului Faurei

Unitatea Administrativ-Teritoriala Comanesti

Unitatea Administrativ-Teritoriala Comuna Vulcan

Unitatea Adminstartiv Teritoriala a Comuna Haghig

Unitatea de Asistenta Medico - Sociala Medias

Unitatea de Asistenta Medico Sociala

Unitatea de Asistenta Medico Sociala Dumbraveni

UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA MIHAILENI

Unitatea de Asistenta Medico Sociala Odobesti

UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA STEFANESTI

UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA "DR. ELENA POPOVICI"

UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA DE PNEUMOFTZILOGIE

Unitatea de Asistenta Medico-Sociala Ianca

UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA RADUCANENI

Unitatea de Asistenta Medico-Sociala Saliste

Unitatea Executiva pentru Finantarea Invatamantului Superior si a Cercetarii Stiintifice Universitare

UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI

UNITATEA MEDICO-SOCIALA BIVOLARI

UNITATEA MILITARA 01109

Unitatea Militara 01434 Sibiu

Unitatea militara 01662 Craiova

UNITATEA MILITARĂ 01760

Unitatea Militara 01784

Unitatea Militara 02034

Unitatea Militara 02213 Sebeş

Unitatea Militara 02301 Bucuresti

Unitatea Militară 02406 Bucureşti

Unitatea Militara 0242 Braila

Unitatea Militara 02464 Bucuresti

Unitatea Militara 02583

UNITATEA MILITARA 02591

UNITATEA MILITARA 0389 LUGOJ

Unitatea Militara 0445 Bucuresti

Unitatea Militara 0465 Bucuresti

Unitatea Militara 0596 Bucuresti

UNITATEA MILITARA 0728 TASNAD

Unitatea Militara 0805 Timisoara

UNITATEA MILITARA 0836 BACAU

Unitatea Militara 0930 Ochiuri

Unitatea Militara Nr. 01558 Targoviste

UNITATEA MILITARA NR.01961

Unitatea Mlitara 02571 Jegalia

UNITATEA SPECIALA DE AVIATIE -UM 0971 CLUJ

UNITATEA TERIRORIALA 370

UNITATEA TERITORIALA 360

Unitatea Teritoriala Administrativa a Comunei Filipesti

Univ. de Medicina si Farmacie Tg. Mures

Universitartea de Vest din Timisoara

Universitatea "Aurel Vlaicu" Arad

UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI" CLUJ-NAPOCA

UNIVERSITATEA "STEFAN CEL MARE" DIN SUCEAVA

Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia

Universitatea Constantin Brancusi din Targu Jiu

UNIVERSITATEA DE ARHITECTURA SI URBANISM ION MINCU

Universitatea de Artă şi Design din Cluj Napoca

Universitatea de Arta Teatrala si Cinamatografica"I.L.Caragiale"Bucuresti

Universitatea de Medicina si Farmacie Carol Davila Bucuresti

Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova

UNIVERSITATEA DE NORD DIN BAIA MARE

Universitatea din Bacau

Universitatea din Bucuresti

Universitatea din Craiova

Universitatea din Oradea

UNIVERSITATEA DIN PITESTI

Universitatea Dunarea de Jos Galati

Universitatea Eftimie Murgu Resita

Universitatea Maritima din Constanta

Universitatea Nationala de Arte

UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT BUCURESTI

Universitatea Nationala de Muzica din Bucuresti

Universitatea Politehnica din Bucuresti

Universitatea Politehnica Timisoara

Universitatea Populara Constanta

Universitatea Populară Tg.Mureş

UNIVERSITATEA TEHNICA DE CONSTRUCTII BUCURESTI

Universitatea Tehnica din Cluj Napoca

Universitatea Transilvania din Brasov

Universitatea Valahia Targoviste